19 czerwca 2026
Transfery z klubu
W najbliższym sezonie w barwach Hutnika Warszawa nie zobaczymy już kilku zawodników. Klub zdecydował o nieprzedłużaniu kontraktów z następującymi zawodnikami: Mateusz Bojdziński, Antoni Celejewski, Sebastian Cuch, Michał Drabik, Wojciech Gorczyca, Jakub Jędrych i Rafał Włodarczyk.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!