17 czerwca 2026
Dziękujemy, Trenerze!
Informujemy, że wraz z końcem sezonu dobiegła końca umowa trenera Michała Pirosa. Klub podjął decyzję o nieprzedłużaniu kontraktu.
Trener Michał Piros, wychowanek naszego klubu, prowadził pierwszy zespół seniorów przez ostatnie dwa sezony. Bilans drużyny pod jego wodzą to:
• 43 zwycięstw
• 17 remisów
• 17 porażek
• bramki: 175–109
W tym czasie drużyna sięgnęła również po Puchar Polski na szczeblu warszawskim.
Dziękujemy, Trenerze, za zaangażowanie, pracę i wkład w rozwój zespołu. Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej!
Ponadto ze sztabu szkoleniowego odchodzą również asystent Łukasz Szlubowski oraz fizjoterapeuta Łukasz Gembarzewski. Również dziękujęmy za pracę dla klubu!