24 czerwca 2026
Bartłomiej Walewski trenerem Hutnika Warszawa!
Bartłomiej Walewski został nowym trenerem pierwszego zespołu Hutnika Warszawa.
To doskonale znana postać przy Marymonckiej. W latach 2009–2012 reprezentował barwy Hutnika jako zawodnik i z drużyną wywalczył awans do III ligi.
Po zakończeniu kariery piłkarskiej wrócił do naszego klubu w roli szkoleniowca. Od sezonu 2017/18 prowadził pierwszy zespół Hutnika, przejmując drużynę po spadku do Ligi Okręgowej. Już w pierwszym sezonie pracy poprowadził zespół do awansu do IV ligi, a przez kolejne cztery lata Hutnik nieprzerwanie należał do ścisłej czołówki rozgrywek.
Bartłomiej Walewski zapisał się również w historii klubu jako najdłużej pracujący trener pierwszej drużyny. Funkcję szkoleniowca pełnił nieprzerwanie przez pięć i pół roku.
W minionym sezonie był szkoleniowcem Mszczonowianki Mszczonów, a poprzednio prowadził Legionovię Legionowo oraz Marcovię Marki.
Umowa z trenerem została podpisana na dwa lata.
Dziś trener rozpoczyna kolejny rozdział swojej historii z Dumą Bielan.
Witamy z powrotem. Witamy w domu!
Powodzenia, Trenerze!