Sukces HW Wild Snakes

18072671_10155097198747177_1870114535_nSezon 3×3 zbliża się wielkimi krokami. W miniony weekend HW Wild Snakes zwyciężyło w turnieju 3×3 Warsaw MadBall Classic pokonując w finale drużynę Slam Drinkers Biłgoraj. Turniej odbył się w trudnych warunkach atmosferycznych na boiskach warszawskiej Agrykoli. Drużyna „Hutników” ze względu na dalej toczące się rozgrywki o awans do I ligi w koszykówce 5×5 wystąpiła w zmienionym składzie. Jedynym stałym zawodnikiem był Piotr Wójcik, ten sam zawodnik w piątek wygrał turniej eliminacyjny do 1na1 Olimp Challenge, a w niedzielę zajął 2. miejsce w finale tego turnieju. 14 maja „Hutnicy” zagrają w turnieju, którego stawką będzie uczestnictwo w Mistrzostwach Świata i Europy jako Kadra Polski 3×3.