Klasyfikacja strzelców

11 goli - Damian Piekut (Dąb Wieliszew), Kacper Starek (Olimpia Warszawa), Marcin Wojciechowski (Mazur II Karczew)

9 goli - Marek Górski (Wisła Maciejowice), Dawid Jankiewicz (Unia Warszawa), Adam Matejak (Bóbr Tłuszcz), Łukasz Szala (Hutnik Warszawa), Sebastian Ściechowicz (Dąb Wieliszew), Mateusz Trąbiński (Victoria II Sulejówek)

8 goli - Tomasz Domański (Bóbr Tłuszcz), Kamil Jankowski (Agape Białołęka), Bartosz Kowalski (Sokół Serock), Krzysztof Langowski (Agape Białołęka), Hubert Michalik (Escola Varsovia), Hubert Sobotka (Olimpia Warszawa), Jakub Tazbir (Hutnik Warszawa)

7 goli - Bartosz Drożdżal (Hutnik Warszawa), Bartosz Osoliński (Hutnik Warszawa), Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

6 goli – Jan Bąk (Escola Varsovia), Łukasz Kamiński (Bug II Wyszków), Adrian Rowicki (Marcovia Marki), Julian Świątek (Victoria II Sulejówek)

5 goli - Przemysław Alot (Promnik Łaskarzew), Mateusz Augustyniak (Błyskawica Warszawa), Patryk Kalinowski (Sokół Serock), Maciej Karpik (Sokół Serock), Daniel Krasnodębski (Bóbr Tłuszcz), Jakub Polniak (Hutnik Warszawa), Marceli Smardzewski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Sylwester Szambelan (Sokół Serock), Paweł Tarnowski (Hutnik Warszawa)

4 gole - Jarosław Ambroziak (Escola Varsovia), Krzysztof Banaszek (Victoria II Sulejówek), Łukasz Banaszek (Dąb Wieliszew), Mateusz Bui (Escola Varsovia), Michael Chojnicki (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Rafał Choszcz (Sokół Serock), Marcin Cieśla (Promnik Łaskarzew), Szymon Gołębiewski (Błyskawica Warszawa), Kacper Kozikowski (Promnik Łaskarzew), Adam Krajewski (Unia Warszawa), Krzysztof Możdżonek (Victoria II Sulejówek), Patryk Olszewski (Sokół Serock), Krystian Szambelan (Sokół Serock), Filip Trzpil (Promnik Łaskarzew), Mateusz Wiśniewski (Unia Warszawa), Piotr Wrzeszcz (Escola Varsovia), Oleksandr Yatsenko (Escola Varsovia), Daniel Ziółkowski (Agape Białołęka)

3 gole - Eryk Agnyziak (Victoria II Sulejówek), Tomasz Aleksiejuk (Escola Varsovia), Piotr Bazler (Marcovia Marki), Michał Chrzanowski (Dąb Wieliszew), Rafał Cybulski (Agape Białołęka), Marcin Gędzielewski (Mazur II Karczew), Patryk Gmurczyk (Agape Białołęka), Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa), Piotr Kalinowski (Dąb Wieliszew), Ernest Kozłowski (Marcovia Marki), Sebastian Lewandowski (Bóbr Tłuszcz), Dawid Makuch (Victoria II Sulejówek), Mateusz Mazur (Escola Varsovia), Przemysław Nasiadka (Bug II Wyszków), Adrian Nikodemski (Bug II Wyszków), Damian Pracki (Hutnik Warszawa), Mariusz Rogalski (Marcovia Marki), Daniel Rosiński (Unia Warszawa), Maciej Sawicki (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Daniel Smoczyński (Dąb Wieliszew), Piotr Szczypek (Promnik Łaskarzew), Krystian Szularz (Błyskawica Warszawa), Patryk Wilczewski (Agape Białołęka), Bartosz Wiśniewski (Victoria II Sulejówek), Artur Zawadziński (Olimpia Warszawa)

2 gole - Zurab Aludauri (Escola Varsovia), Rafał Betliński (Victoria II Sulejówek), Mariusz Boniec (Victoria II Sulejówek), Piotr Cichowski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Damętko (Bug II Wyszków), Łukasz Dyczko (Unia Warszawa), Karol Glinicki (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Gnoiński (Unia Warszawa), Mateusz Górski (Unia Warszawa), Marcin Graczyk (Marcovia Marki), Bartłomiej Grajda (Błyskawica Warszawa), Rafał Jędrych (Dąb Wieliszew), Jarosław Kania (Victoria II Sulejówek), Maciej Kawka (Agape Białołęka), Rafał Kruk (Hutnik Warszawa), Paweł Mańk (Agape Białołęka), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa), Michał Ochman (Marcovia Marki), Sebastian Pękala (Victoria II Sulejówek), Andrzej Pietrucha (Marcovia Marki), Marcin Pietryka (Promnik Łaskarzew), Dariusz Pogoda (Wisła Maciejowice), Marcel Pruszkowski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Pruszyński (Olimpia Warszawa), Karol Rosa (Bug II Wyszków), Grzegorz Siedlecki (Agape Białołęka), Daniel Smuga (Victoria II Sulejówek), Dominik Staluszka (Mazur II Karczew), Konstantyn Ślęzak (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Tereszczyński (Mazur II Karczew), Piotr Wielgosz (Hutnik Warszawa), Artur Wójcik (Mazur II Karczew), Ernest Zęgota (Victoria II Sulejówek), Paweł Zieliński (Dąb Wieliszew)

1 gol - Paweł Badenko (Sokół Serock), Grzegorz Bielecki (Mazur II Karczew), Piotr Bielecki (Marcovia Marki), Mikołaj Bolmowski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Krzysztof Boryń (Wisła Maciejowice), Harry Bray (Błyskawica Warszawa), Konrad Brodnicki (Sokół Serock), Radosław Bryzek (Unia Warszawa), Tomasz Buczek (Marcovia Marki), Batuhan Budak (Unia Warszawa), Paweł Calak (Sokół Serock), Daniel Cichocki (Victoria II Sulejówek), Tomasz Cichocki (Bug II Wyszków), Sebastian Czapa (Victoria II Sulejówek), Michał Czarnecki (Sokół Serock), Krzysztof Dąbrowski (Błyskawica Warszawa), Szymon Dąbrowski (Mazur II Karczew), Michał Drewnowski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Kacper Drozdowicz (Agape Białołęka), Przemysław Galbarczyk (Promnik Łaskarzew), Maciej Gałązka (Agape Białołęka), Szymon Gazda (Wisła Maciejowice), Tomasz Głogowski (Mazur II Karczew), Daniel Głowacki (Sokół Serock), Patryk Gregorczuk (Mazur II Karczew), Michał Jankowski (Promnik Łaskarzew), Piotr Jaworski (Promnik Łaskarzew), Łukasz Kaczmarczyk (Olimpia Warszawa), Kacper Kaczorowski (Victoria II Sulejówek), Mateusz Kalinowski (Marcovia Marki), Adrian Kamiński (Mazur II Karczew), Piotr Kawka (Agape Białołęka), Łukasz Kowalczyk (Bug II Wyszków), Arkadiusz Kowalski (Błyskawica Warszawa), Emil Kozikowski (Promnik Łaskarzew), Adrian Krawczyk (Unia Warszawa), Paweł Krogulec (Wisła Maciejowice), Jakub Krysiński (Olimpia Warszawa), Adam Kucharski (Unia Warszawa), Kamil Kucharski (Unia Warszawa), Edgar Lech (Victoria II Sulejówek), Bartosz Lewiński (Olimpia Warszawa), Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria II Sulejówek), Emil Łotowski (Dąb Wieliszew), Mateusz Madej (Escola Varsovia), Maciej Malarczyk (Błyskawica Warszawa), Mateusz Mańk (Dąb Wieliszew), Jacek Markowski (Bug II Wyszków), Titas Milasius (Escola Varsovia), Konrad Mrozowicz (Olimpia Warszawa), Krzysztof Nagadowski (Wisła Maciejowice), Grzegorz Oktaba (Sokół Serock), Alan Olejnik-Kiermasz (Unia Warszawa), Rafał Pachelski (Escola Varsovia), Konrad Perzyna (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Marcin Piórkowski (Dąb Wieliszew), Michał Plewka (Błyskawica Warszawa), Piotr Płatek (Agape Białołęka), Rafał Pomaski (Olimpia Warszawa), Paweł Przeniosło (Olimpia Warszawa), Kewin Przygoda (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Igor Rakowski (Bóbr Tłuszcz), Mateusz Ruta (Mazur II Karczew), Jacek Rybak (Błyskawica Warszawa), Sharuhan Salikhov (Escola Varsovia), Sebastian Sasin (Bóbr Tłuszcz), Albert Siembora (Promnik Łaskarzew), Rafał Sitnik (Wisła Maciejowice), Szymon Sobczak (Mazur II Karczew), Mikołaj Sroka (Bóbr Tłuszcz), Piotr Srokowski (Bug II Wyszków), Marcin Stańczak (Sokół Serock), Zbigniew Szewczuk (Bóbr Tłuszcz), Bartłomiej Szulim (Victoria II Sulejówek), Krzysztof Szynke (Escola Varsovia), Bartłomiej Świniarski (Marcovia Marki), Jarosław Tkacz (Dąb Wieliszew), Jakub Trzaskowski (Mazur II Karczew), Michał Trzaskowski (Mazur II Karczew), Miłosz Turewicz (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Bartłomiej Waśko (Błyskawica Warszawa), Nico Wouters (Bug II Wyszków), Marcel Wysocki (Bug II Wyszków), Nikodem Zawistowski (Victoria II Sulejówek), Konrad Zezula (Hutnik Warszawa)

Bramki samobójcze:

1 - Paweł Badenko (Sokół Serock, w meczu z Unią, 3. kolejka), Damian Brzozowski (Błyskawica Warszawa, w meczu z Bugiem II, 5. kolejka), Marcin Janicki (Błyskawica Warszawa, w meczu z Promnikiem, 12. kolejka), Dawid Karp (Bug II Wyszków, w meczu z Victorią II, 10. kolejka), Grzegorz Opieka (Promnik Łaskarzew, w meczu z Hutnikiem, 4. kolejka), Daniel Szopa (Wisła Maciejowice, w meczu z Marcovią, 15. kolejka), Konrad Zezula (Hutnik Warszawa, w meczu z Bobrem, 5. kolejka)

 

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Victoria II Sulejówek 8 22 7 1 0 30 7
2. Escola Varsovia 8 17 5 2 1 34 11
3. Hutnik Warszawa 7 15 5 0 2 23 8
4. Bóbr Tłuszcz 7 15 5 0 2 23 13
5. Olimpia Warszawa 7 14 4 2 1 19 5
6. Mazur II Karczew 8 14 4 2 2 21 13
7. Marcovia Marki 7 14 4 2 1 16 8
8. Unia Warszawa 7 13 4 1 2 18 6
9. Dąb Wieliszew 7 13 4 1 2 22 15
10. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 13 4 1 3 18 14
11. Promnik Łaskarzew 9 11 3 2 4 14 12
12. Sokół Serock 7 10 3 1 3 22 13
13. Wisła Maciejowice 8 10 3 1 4 15 20
14. Agape Białołęka 7 7 2 1 4 20 21
15. Błyskawica Warszawa 8 1 0 1 7 11 30
16. Bug II Wyszków 7 0 0 0 7 9 30

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 8 24 8 0 0 29 5
2. Unia Warszawa 8 19 6 1 1 15 6
3. Victoria II Sulejówek 7 14 4 2 1 20 10
4. Marcovia Marki 8 14 4 2 2 17 14
5. Dąb Wieliszew 8 14 4 2 2 19 17
6. Agape Białołęka 8 12 3 3 2 19 17
7. Olimpia Warszawa 8 11 3 2 3 11 20
8. Sokół Serock 8 10 3 1 4 20 25
9. Błyskawica Warszawa 7 9 3 0 4 13 21
10. Promnik Łaskarzew 6 7 2 1 3 14 13
11. Bóbr Tłuszcz 8 7 2 1 5 10 21
12. Mazur II Karczew 7 6 2 0 5 8 18
13. Escola Varsovia 7 5 1 2 4 9 19
14. Bug II Wyszków 8 1 0 1 7 14 37
15. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7 0 0 0 7 7 29
16. Wisła Maciejowice 7 0 0 0 7 1 43