W sezonie 2016/2017 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, gr. północnej. Jest to piąty poziom rozgrywkowym. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P B + B -
1. 38 90 28 6 4 114 35
2. 38 82 26 4 8 88 41
3. 38 81 24 9 5 101 38
4. 38 66 20 6 12 67 50
5. 38 64 19 7 12 62 55
6. 38 64 18 10 10 67 42
7. 38 59 18 5 15 68 63
8. 38 57 18 3 17 62 65
9. 38 55 15 10 13 65 52
10. 38 55 15 10 13 46 45
11. 38 54 15 9 14 53 52
12. 38 53 14 11 13 66 51
13. 38 53 14 11 13 57 59
14. 38 52 15 7 16 54 51
15. 38 42 12 6 20 48 66
16. 38 38 10 8 20 47 82
17. 38 31 9 4 25 43 99
18. 38 31 8 7 23 36 77
19. 38 21 4 9 25 38 85
20. 38 19 5 4 29 26 100

Mistrz grał w barażu o awans do III ligi ze zwycięzcą gr. południowej. Pogoń przegrała w dwumeczu barażowym z Victorią Sulejówek.
Tęcza Łyse wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Runda jesienna:

06.08.2016 – Błękitni Raciąż – Hutnik Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Grudzień 21′, Mitura 22, Majkowski 62′, 83′ – Witak 79′.

Żółte kartki: Padzik, Kamiński, Bieńkowski – Pracki, Jankowski, Wielgosz.

Błękitni: Kręt – Padzik (Tereszkiewicz 83′), Bieńkowski, Komorowski, Nowotka – Mitura (Dąbkowski 65′), Dębkowski, Klepczyński, Kamiński (Gołaszewski 87′) – Grudzień (Paczkowski 46′), Majkowski.

Hutnik: Siedlecki – Wielgosz, Baranowski, Pracki, Turko – Przyborowski (Kucharski 83′), Witak, Jankowski (Wiśniewski 83′), Mierzejewski, Kowalski (Cybulski 69′) – Szala.

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

10.08.2016 – Hutnik Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:0)
Bramki: Mierzejewski 42′, Szala 63′, 65′, Przyborowski 83′ – Siedlecki 55′.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz (Witak 24′), Nowik, Pracki, Turko (Smoczyński 82′) – Przyborowski, Baranowski, Jankowski, Mierzejewski, Kowalski (Cybulski 66′) – Szala (Kucharski 84′).

Podlasie: Kotowski – Goś, Ł. Buczyński, Horowicz, Piotrowski – P. Buczyński (Pasek 88′), Nowotniak, Buga (C. Rytel 69′), Siedlecki (Rozbicki 90′), Grochowski (Przybyszewski 90′) – Kobus.

Sędzia: Karol Rychlewski (Mława).

Widzów: 100.

14.08.2016 – Mławianka Mława – Hutnik Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Radziszewski 55′, Stryjewski 70′ – Jankowski 45′.

Żółte kartki: Drzewiecki – Mierzejewski, Przyborowski.

Mławianka: Leśniewski – Radziszewski, Rogoziński, Wodzyński, Wawrzyniak, Tomczak (Brzozowski 59′), Więckiewicz, Drzewiecki, Masiak, Stryjewski, Orzechowski.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Baranowski, Turko – Przyborowski, Witak, Jankowski (Wiśniewski 88′), Mierzejewski, Cybulski (Kowalski 63′) – Szala (Polniak 88′).

Sędzia: Radosław Makowiecki (Glinojeck).

20.08.2016 – Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki:
Szala 12′, Przyborowski 60′.

Żółte kartki: Baranowski, Górecki, Cuch – Krajewski.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Smoczyński (Baranowski 46′) – Mierzejewski, Witak, Jankowski (Podsiadło 82′), Wiśniewski (Cuch 73′), Przyborowski (Kucharski 73′) – Szala.

Mazovia: Budzikur – Herman (Matak 74′), Krajewski, Grabek, Romanov (Kowalczyk 70′) – Gańko, Puciłowski, Janusiewicz (Słowik 60′), Smuga, Kaczyński (Sobótka 60′) – Bondara.

Sędzia: Michał Wrochna (Radom).

Widzów: 300.

24.08.2016 – Tęcza Łyse – Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Nowik 43′, 53′, Pracki 76′.
w Ostrołęce

Żółte kartki: Sokołowski, Chorążewicz (Tęcza).

Tęcza: Radchenko – Domian (Chorążewicz 64′), Zygmunt, Prusinowski, K. Kamionowski (Piotr Magdaleński 76′), Sowa, Paweł Magdaleński (Wargulewski 64′), Korytkowski (P. Kamionowski 73′), Kaliszewski, Sokołowski, Cichy.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Baranowski – Mierzejewski (Kucharski 65′), Witak, Jankowski (Podsiadło 80′), Wiśniewski (Cuch 72′), Przyborowski – Szala (Kowalski 86′).

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce).

27.08.2016 – Hutnik Warszawa – Czarni Węgrów 2:1 (1:0)
Bramki: Pracki 28′, Cuch 76′ – Bartoszewski 84′.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Baranowski – Mierzejewski (Cuch 64′), Witak, Jankowski (Podsiadło 82′), Wiśniewski, Turko (Kowalski 88′) – Szala (Polniak 72′).

Czarni: Ufnal – Bartoszewski, Steć, Marchel, Replin, Wielądek (R. Komosa 46′), Szydłowski (Gierej 61′), Gryglas, P. Komosa (Zygmunt 63′), Ł. Supleński (Parzonka 82′), Hawari.

Sędzia: Tomasz Karpiński (Płock).

Widzów: 150.

31.08.2016 – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Kwiatkowski, Berliński – Wielgosz, Jankowski, Nowik, Polniak.

Czerwona kartka: Kwiatkowski (90. minuta, druga żółta).

Ożarowianka: Kachura – Jasiński, Kalbarczyk, Berliński, Pomarański – Żebrowski, Midak (Wiweger 68′), Kwiatkowski, Dębiec, Jabłoński (Kumiec 60′) – Zawadzki (Figiel 75′).

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Baranowski – Mierzejewski (Turko 68′), Witak, Jankowski, Wiśniewski (Cuch 90′), Przyborowski (Kucharski 83′) – Szala (Polniak 83′).

Sędzia: Paweł Gwiazda (Łyse).

03.09.2016 – Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 0:0

Żółte kartki: Wielgosz – Wybraniec, Barzyc, Krystosiak.

Czerwona kartka: Wybraniec (70. minuta, druga żółta).

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Przyborowski (Cuch 87′), Witak, Jankowski, Wiśniewski (Turko 84′), Kowalski (Mierzejewski 61′) – Szala.

Dolcan: Krzyżewski – Wybraniec, Dadacz, Krystosiak, Szulakowski – Tarnowski (Stanisławski 88′), Żukiewicz, Nowacki, Bochenek (Latos 65′), Hebda (Krajewski 73′) – Barzyc (Szeliga 86′).

Sędzia: Krzysztof Zdziechowski (Radom).

Widzów: 400.

10.09.2016 – Hutnik Warszawa – Unia Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Kucharski 15′, Nowik 51′.

Żółte kartki: Polniak, Nowik, Przyborowski, Kucharski, Szala – Piskorz.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Baranowski (Amermajster 81′) – Kucharski, Witak, Jankowski (Podsiadło 68′), Wiśniewski, Przyborowski (Mierzejewski 75′) – Polniak (Szala 75′).

Unia: Kiermasz – Bryzek, Kozierkiewicz, Gołaszewski, M. Wierzchoń (Piskorz 76′), Rosiński (Hęciak 46′), Lewandowski, K. Kucharski, A. Kucharski (Rozum 60′), Bosak (Górski 68′), Wiśniewski.

Sędzia: Karol Braun (Mława).

Widzów: 250.

17.09.2016 – Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz 2:1 (2:1)
Bramki: Kucharski 9′, Przyborowski 11′ – Urbański 32′.
w 45. minucie M. Pragacz nie wykorzystał rzutu karnego (Pasturczyk obronił)

Żółte kartki: Przyborowski, Baranowski – Kosiorek, Butryn.

Czerwona kartka: Baranowski (83. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Kucharski (Mierzejewski 62′), Witak (Podsiadło 81′), Jankowski, Wiśniewski (Amermajster 86′), Przyborowski – Szala (Kowalski 77′).

Przasnysz: Szymański – Butryn, M. Pragacz, Zakrzewski (Bartosiewicz 85′), Pepłowski, Rutkowski, T. Pragacz (Piotrowski 89′), Smoliński, Kosiorek (Chełchowski 68′), Urbański, Gawęda (Przebierała 81′).

Sędzia: Łukasz Rowicki (Ząbki).

Widzów: 400.

24.09.2016 – Bug Wyszków – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Rejnuś 74′ – Pracki 82′.

Czerwona kartka: Krawczyk (Bug; 53. minuta, za faul bez piłki).

Bug: Goleń – Majczyna, Paradowski, Kostrzanowski, Maciak – Dobkowski (Bazler 70′), J. Rejnuś (Damętko 90′), Aleksiejuk, Bala (Kaput 85′) – Vogtman (Witkowski 46′), Krawczyk.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski (Górecki 75′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Szala 56′), Podsiadło, Jankowski, Wiśniewski, Kucharski (Cuch 79′) – Przyborowski (Cybulski 89′).

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

01.10.2016 – Hutnik Warszawa – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0 (0:0)
Bramka: Pracki 77′.

Żółte kartki: Mierzejewski, Górecki, Wielgosz – Nogaj, Decyk, D. Wilczewski.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki (Kowalski 89′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Przyborowski, Podsiadło, Jankowski, Mierzejewski (Polniak 66′), Kucharski (Turko 90′) – Szala (Baranowski 76′).

Ostrovia: Łyziński – Lipski, Małkiński, Nogaj, Krzyżanowski, D. Wilczewski, Khorolskyi (R. Wilczewski 59′), Dobosz, Decyk, Zacheja, Dzwonkowski.

Sędzia: Kamil Majewski (Ostrów Mazowiecka).

Widzów: 300.

08.10.2016 – KS Łomianki – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Sołtys 25′.

Żółte kartki: Cuch, Wiśniewski.

Łomianki: Wysocki – P. Brzozowski, Sawicki, Ziąbski, Prusik, Szeliga, Jóźwiak (Krzeszowski 65′), Kowalski (Sieczko 90′), Sołtys, Makowski (Kaczmarek 90′), Gac.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Baranowski – Przyborowski, Cuch, Jankowski, Wiśniewski (Smoczyński 63′), Mierzejewski (Kucharski 84′) – Szala (Czyż 75′).

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).

15.10.2016 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 4:2 (3:1)
Bramki: Wilanowski 5′, 86′, Jaroń (k) 16′, (k) 26′ – Pracki 34′, Nowik 50′.

Żółte kartki: Żółtowski – Cuch, Górecki, Wielgosz.

Czerwona kartka: Cuch (68. minuta, dwie żółte).

Pogoń: Balawejder, Pietraszek, Damyanov (Krajewski 34′), Żółtowski, Kosiorek (Kamiński 60′), Kołaczek, Wilanowski (Szewczyk 86′), Jaroń, Enow, Strzałkowski (Nowak 84′).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki (Wielgosz 46′), Nowik, Pracki, Baranowski (Czyż 82′) – Mierzejewski, Cuch, Jankowski, Wiśniewski, Kucharski (Przyborowski 46′) – Szala.

Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

22.10.2016 – Hutnik Warszawa – Bzura Chodaków 4:0 (3:0)
Bramki: Szala 7′, Nowik 15′, 38′, Przyborowski 86′.

Żółte kartki: Podsiadło – Szewczyk, Oliwa.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski (Smoczyński 82′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Przyborowski, Podsiadło (Witak 71′), Wiśniewski, Mierzejewski, Turko (Cybulski 76′) – Szala (Kowalski 64′).

Bzura: Ulejczyk – Szewczyk, Chukwuemeka, Binienda, J. Stencel, Oliwa, Oziemblewski (Kubisz 46′), Wójcik, Wojciechowski (Więczek 46′), A. Niemyjski (Łukawski 65′), Pater.

Sędzia: Jacek Mulawka (Ostrołęka).

Widzów: 150.

29.102016 – MKS Ciechanów – Hutnik Warszawa 3:2 (2:0)
Bramki: Podsiadlik 27′, Żylski 41′, Kruczyk 60′ – Nowik (k) 58′, (k) 70′.

Żółte kartki: Kruczyk, Cichowski – Wielgosz.

Ciechanów: Brudnicki – Litun, Podsiadlik, Barankiewicz, Olszewski – Lemanek, Rogalski, Cichowski (Martin 87′), Mroczek, Kruczyk – Żylski.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Przyborowski, Podsiadło (Witak 46′), Mierzejewski (Górecki 61′), Wiśniewski, Kucharski (Jankowski 46′) – Szala (Cybulski 73′).

Sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).

05.11.2016 – Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 0:4 (0:3)
Bramki: Drozdowicz 2′, Sielewski 12′, Hemeha 22′, Mroziński 46′.

Żółte kartki: Witak – Popiela.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Górecki 46′), Witak, Jankowski, Wiśniewski (Kowalski 78′), Przyborowski (Kucharski 72′) – Polniak (Szala 60′).

Sędzia: Piotr Marcinkowski (Warszawa).

Widzów: 150.

11.11.2016 – Delta Słupno – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Nowik 40′, Szala 73′.

Żółte kartki: J. Machowski, Maliszewski – Nowik.

Delta: Gorczyca – Bońkowski (Żłobecki 82′), Winnicki, Janiszewski, J. Machowski, Surmak (Obojski 88′), Woliński (Chmielewski 46′), K. Machowski (Maliszewski 65′), Gapiński, Sobczak, Komorowski.

Hutnik: Duda – Górecki, Nowik, Baranowski, Wielgosz – Szala (Przyborowski 77′), Podsiadło, Jankowski, Wiśniewski (Cuch 90′), Turko (Cybulski 70′) – Pracki (Kowalski 90′).

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock).

19.11.2016 – Hutnik Warszawa – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
Bramki: Pracki 77′ – P. Krawczyk 45′, T. Kacprzak 90′.

Żółte kartki: Witak, Jankowski – M. Kacprzak.

Czerwona kartka: Jankowski (po meczu, za dyskusje z sędzią).

Hutnik: Duda – Górecki, Nowik, Baranowski, Wielgosz – Szala (Przyborowski 46′), Witak (Cuch 77′), Jankowski, Wiśniewski (Cybulski 87′), Turko (Kowalski 57′) – Pracki.

Pogoń II: Kozaczyński – Wasiluk, Łydkowski, Ceranka, Zin, Ciulak (Malinowski 75′), S. Krawczyk, P. Krawczyk, M. Kacprzak (T. Kacprzak 70′), Wojczuk, Zbieć (Skrzypek 73′).

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Grodzisk Mazowiecki).

Widzów: 150.


Runda wiosenna:

04.03.2017 – Hutnik Warszawa – Błękitni Raciąż 0:1 (0:0)
Bramka: Bieńkowski (k) 73′.
w 89. minucie Daniel Mitura nie wykorzystał rzutu karnego (Pasturczyk obronił)

Żółte kartki: Wielgosz, Piwko – Bieńkowski, Skumórski, Kalinowski.

Czerwona kartka: Wielgosz (79. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki (Baranowski 67′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski (Mierzejewski 71′), Piwko, Cuch, Wiśniewski, Szala (Kowalski 81′) – Vogtman.

Błękitni: Kokosiński – Kułaga, Skumórski, Żebrowski (Osiecki 86′), Radulski, Piasecki (Szelągiewicz 80′), Dębkowski, Bieńkowski, Kamiński, Mitura, Grudzień.

Sędzia: Wojciech Hodowicz (Warszawa).

Widzów: 200.

11.03.2017 – Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Warszawa 0:4 (0:2)
Bramki: Vogtman 13′, 20′, 73′, Czyż 77′.
w 69. minucie zawodnik Podlasia nie wykorzystał rzutu karnego (Pasturczyk obronił)

Żółte kartki: Ł. Buczyński, Grochowski – Tarnowski.

Podlasie: Kotowski – Klimczuk, Fabisiak, Horowicz, Ł. Buczyński (Sawicki 79′) – Nowotniak (Piotrowski 13′), Przybyszewski (Domański 69′), Buga, Grochowski, Siedlecki – Kobus (Kharmuska 56′).

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski (Górecki 74′), Nowik, Pracki, Turko – Tarnowski (Mierzejewski 56′), Piwko (Szczęch 56′), Cuch, Wiśniewski, Szala – Vogtman (Czyż 76′).

Sędzia: Jacek Mulawka (Ostrołęka).

18.03.2017 – Hutnik Warszawa – Mławianka Mława 1:3
Bramki: Pracki 90′ – J. Wróblewski 25′, 90′, Tomczak 76′.

Żółte kartki: Tarnowski – J. Wróblewski.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Turko (Górecki 80′) – Tarnowski (Czyż 68′), Podsiadło, Szczęch (Mierzejewski 46′), Wiśniewski, Szala (Martynov 68′) – Vogtman.

Mławianka: Leśniewski – Radziszewski, Rogoziński, Komorowski, Wawrzyniak (Drzewiecki 80′), Więckiewicz, J. Wróblewski (Gosik 90′), Orzechowski (Pocieżnicki 85′), Tomczak, Stryjewski, Tuttas

Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

Widzów: 200.

25.03.2017 – Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 3:1 (2:0)
Bramki: Smuga 23′, Piwko (s) 35′, Kaczyński 82′ – Nowik (k) 50′.
przy ul. Budowlanej na boisku ze sztuczną nawierzchnią

Żółte kartki: Grabek, Nojszewski, Kaczyński – Piwko, Szczęch, Wielgosz, Cuch.

Mazovia: Lisiewicz – Grabek, Nojszewski (Biesiada 87′), Herman, Krajewski, Kaczyński, Romanow, Puciłowski (Sobótka 85′), Matak (Bondara 56′), Smuga, Żurawski (Słowik 75′).

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski (Martynov 46′), Piwko (Cuch 46′), Szczęch, Wiśniewski, Mierzejewski (Górecki 62′) – Vogtman.

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

01.04.2017 – Hutnik Warszawa – Tęcza Łyse 3:0 (walkower)

09.04.2017 – Czarni Węgrów – Hutnik Warszawa 3:1 (2:1)
Bramki: Pasturczyk (s) 8′, Steć (k) 27′, (k) 58′ – Nowik (k) 22′.

Żółte kartki: Marchel, Wysocki, Replin – Nowik, Jankowski.

Czerwona kartka: Bartoszewski (63. min., niesportowe zachowanie).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Baranowski, Wielgosz – Mierzejewski (Jankowski 80′), Piwko (Szczęch 70′), Cuch, Wiśniewski, Szala (Tarnowski 58′) – Vogtman (Kowalski 58′).

Sędzia: Daniel Maciejewski (Pionki).

15.04.2017 – Hutnik Warszawa – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka: Vogtman 63′.

Żółte kartki: Baranowski – Kwiatkowski.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Baranowski, Pracki, Wielgosz (Szala 70′) – Tarnowski (Turko 62′), Szczęch, Cuch, Wiśniewski (Podsiadło 46′), Mierzejewski – Vogtman (Czyż 84′).

Ożarowianka: Kłusek – Jasiński, Trojanowski, Piec (Stefański 65′), Pomarański (Królak 30′), Dębiec, Kalbarczyk, Kwiatkowski (Wiweger 70′), Żebrowski, Jabłoński, Zawadzki.

Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

Widzów: 150.

22.04.2017 – Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 1:3 (0:1)
Bramki: Żukiewicz 86′ – Wiśniewski 9′, 49′, Tarnowski 54′.

Żółte kartki: Augustyniak, Szulakowski, Stańczyk – Pracki.

Czerwona kartka: Augustyniak (60. minuta, za brutalny faul).

Dolcan: Kozaczyński – Hrynkiewicz (Wybraniec 46′), Dadacz, Żukiewicz, Szulakowski, Latos, Bochenek (Szeliga 34′), Augustyniak, Krajewski (P. Barzyc 72′), Stańczyk, R. Barzyc (Nowacki 46′).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski (Szala 65′), Szczęch (Podsiadło 76′), Cuch, Wiśniewski, Mierzejewski (Turko 87′) – Vogtman (Kowalski 79′).

Sędzia: Krzysztof Mandes (Warszawa).

30.04.2017 – Unia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Jankiewicz 40′, Gołaszewski 68′.

Żółte kartki: Lewandowski – Tarnowski, Pracki, Cuch.

Unia: Bigajski – Gidelski, Gnoiński, Borys, Lewandowski, Sot (Kucharski 78′), Górski (Piskorz 85′), Jankiewicz (Raczko 82′), Bui (Wierzchoń 75′), Berliński, Gołaszewski.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski (Szala 62′), Szczęch, Cuch, Wiśniewski, Mierzejewski (Turko 68′) – Vogtman (Kowalski 87′).

Sędzia: Jacek Mulawka (Ostrołęka).

03.05.2017 – MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Smoliński 27′, Chełchowski 32′, Gawęda 54′, 66′ – Nowik (k) 86′.

Przasnysz: Szymański – Butryn, Wróblewski, Zakrzewski (Bartosiewicz 79′), T. Pragacz (Grędziński 67′), M. Pragacz, Chełchowski (Kosiorek 72′), Rutkowski, Smoliński, Lubiński, Gawęda (Matusiak 67′).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Tarnowski 74′), Cuch, Jankowski (Podsiadło 60′), Wiśniewski, Szala (Piwko 66′) – Vogtman (Martynov 60′).

Sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).

06.08.2017 – Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 2:3 (1:2)
Bramki: Pracki 38′, Martynov 80′ – Bazler 5′, Łada 45′, Majczyna 70′.

Żółte kartki: Majczyna, Kaput.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki (Czyż 90′), Turko – Wielgosz, Cuch, Szczęch (Tarnowski 63′), Wiśniewski, Szala (Mierzejewski 59′) – Vogtman (Martynov 68′).

Bug: Błesznowski – Rosiński, Paradowski (Modzelan 90′), Kostrzanowski, Nogaj, Majczyna, Bala, Bazler (Mętko 80′), Połodziuk (Kaput 63′), Kowalczyk, Łada.

Sędzia: Piotr Chyba (Płock).

Widzów: 800.

13.05.2017 – Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramki: Zacheja 72′.

Żółte kartki: Dzwonkowski, Wątrobski, Małkiński – Górecki.

Ostrovia: Poluliakhov – Lipski (Oleś 85′), Korzeb, Małkiński, Wątrobski, D. Wilczewski, R. Wilczewski, Decyk, Dzwonkowski (Wasil 80′), Dobosz (Krzyżanowski 90′), Zacheja.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Piwko, Turko – Mierzejewski (Jankowski 79′), Cuch, Szczęch (Podsiadło 87′), Wiśniewski, Szala (Kowalski 87′) – Vogtman (Martynov 65′).

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).

17.05.2017 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 1:1 (0:1)
Bramki: Nowik 60′ – Strzemecki 23′.

Żółte kartki: Nowik, Wielgosz, Wiśniewski, Vogtman – Sawicki, Kałan, Strzemecki, Kawka.

Czerwona kartka: Pracki (85. minuta).

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Piwko, Turko – Wiśniewski, Cuch, Szczęch (Podsiadło 87′), Jankowski (Mierzejewski 41′ (Szala 78′)), Martynov (Vogtman 46′) – Pracki.

Sędzia: Krzysztof Mandes (Warszawa).

Widzów: 200.

20.05.2017 – Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:1)
Bramki: Vogtman 9′ – Strzałkowski 12′.

Żółta kartka: Wielgosz.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Podsiadło, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Szala 90′), Cuch, Szczęch (Kowalski 90′), Wiśniewski – Vogtman (Martynov 81′).

Pogoń: Balawejder – Żółtowski (Kamiński 62′), Czarnecki, Małkowski, Krajewski, Jaroń, Enow, Kołaczek, Pietraszek, Wilanowski (Szymerski 78′), Strzałkowski (Kosiorek 78′).

Sędzia: Karol Rychlewski (Mława).

Widzów: 200.

27.05.2017 – Bzura Chodaków – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Pater 90′ – Szczęch 76′.

Żółte kartki: Kowalski – Tarnowski, Górecki.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Podsiadło (Szala 63′), Nowik, Pracki, Wielgosz (Tarnowski 82′) – Mierzejewski (Turko 55′), Cuch, Szczęch, Wiśniewski – Vogtman (Kowalski 83′).

Sędzia: Maciej Posuniak (Radom).

31.05.2017 – Hutnik Warszawa – MKS Ciechanów 1:1 (1:0)
Bramki: Pracki 25′ – Kruczyk 67′.

Żółte kartki: Cuch, Baranowski – Żylski, Witak, Martin, Podsiadlik.

Czerwona kartka: Cuch (54. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Podsiadło, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Baranowski 63′ (Turko 90′)), Cuch, Szczęch, Wiśniewski – Vogtman (Kowalski 79′).

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa).

Widzów: 200.

03.06.2017 – Wisła II Płock – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Podsiadło (s) 44′, Mielczarski 90′.

Żółte kartki: Popławski, Szostak, P. Majchrzak – Podsiadło, Pasturczyk.

Wisła II: Kurek – Błachnio, A. Majchrzak, Stępniak, Wiśniewski, Szostak (Nowicki 76′), Gałązka, Krajewski (Tomaszewski 72′), Popławski (Mielczarski 90′), P. Majchrzak, Januszczak.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Turko 46′), Podsiadło (Tarnowski 46′), Szczęch (Szala 46′), Wiśniewski (Martynov 74′) – Vogtman.

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

10.07.2017 – Hutnik Warszawa – Delta Słupno 2:0 (0:0)
Bramki: Szczęch 50′, Kowalski 83′.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Baranowski – Wielgosz (Mierzejewski 57′), Podsiadło, Szczęch (Jankowski 81′), Wiśniewski, Szala (Martynov 90′) – Vogtman (Kowalski 68′).

Sędzia: Adam Trędowicz (Mińsk Mazowiecki).

Widzów: 150.

17.06.2017 – Pogoń II Siedlce – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Mierzejewski 10′.

Żółte kartki: Zin, Wasiluk, Szostek – Baranowski, Podsiadło, Wielgosz.

Pogoń II: Boruc – Ceranka, Szcześniak (T. Kacprzak 65′), Łydkowski, Szostek, Zin (Jaworski 46′), Karczmarek, Wasiluk, Ciulak, Krupa (M. Kacprzak 60′), Malinowski (Skrzypek 46′).

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski, Podsiadło (Piwko 81′), Szczęch, Wiśniewski, Szala (Czyż 88′) – Vogtman (Martynov 75′).

Sędzia: Jacek Mulawka (Ostrołęka).


Kadra na jesień 2016:

Bramkarze: Mateusz Siedlecki, Cezary Duda, Karol Pasturczyk.

Obrońcy: Erwin Nowik, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Piotr Amermajster, Maciej Baranowski, Antoni Górecki, Daniel Smoczyński.

Pomocnicy: Kamil Jankowski, Jakub Mierzejewski, Michał Podsiadło, Krystian Przyborowski, Patryk Turko, Daniel Witak, Adrian Cuch, Rafał Cybulski, Bartłomiej Kucharski, Kamil Wiśniewski.

Napastnicy: Bartosz Kowalski, Jakub Polniak, Łukasz Szala, Aleksander Czyż.

Trener: Łukasz Choderski.

Przyszli: Piotr Amermajster (roczne wypożyczenie, Górnik II Łęczna), Maciej Baranowski (Błonianka Błonie), Adrian Cuch (Olimpia Warszawa), Rafał Cybulski (półroczne wypożyczenie, Dąb Wieliszew), Aleksander Czyż (roczne wypożyczenie, JKS Jarosław), Cezary Duda (Kamienna Brody), Antoni Górecki (półroczne wypożyczenie, Mazovia Rawa Mazowiecka), Bartosz Kowalski (transfer definitywny, Legionovia Legionowo), Bartłomiej Kucharski (Orzeł Kampinos), Karol Pasturczyk (Victoria Sulejówek), Patryk Turko (transfer definitywny, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Daniel Smoczyński (półroczne wypożyczenie, Dąb Wieliszew), Kamil Wiśniewski (Varsovia).

Odeszli: Przemysław Bednarczyk (przerwał treningi), Dominik Dukalski (Huragan Wołomin), Rafał Goluch (Victoria Sulejówek), Dawid Jarczak (Błonianka Błonie), Dominik Jarczak (Błonianka Błonie), Damian Karczmarczyk (KS Raszyn), Ruslan Koshil (przerwał treningi), Michał Kropiewnicki (Dolcan Ząbki), Kacper Piekarz (Dolcan Ząbki), Andrzej Reszke (wyjazd na studia), Dawid Skrzycki (przerwał treningi), Damian Staniszewski (Start Otwock), Kacper Wroński (półroczne wypożyczenie, Vulcan Wólka Mlądzka).

 

Kadra na wiosnę 2017:

Bramkarze: Mateusz Siedlecki, Karol Pasturczyk, Łukasz Chojak.

Obrońcy: Erwin Nowik, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Maciej Baranowski, Antoni Górecki.

Pomocnicy: Kamil Jankowski, Jakub Mierzejewski, Michał Podsiadło, Patryk Turko, Adrian Cuch, Kamil Wiśniewski, Mateusz Piwko, Paweł Szczęch, Paweł Tarnowski, Konrad Zezula.

Napastnicy: Bartosz Kowalski, Łukasz Szala, Aleksander Czyż, Vladyslav Martynov, Maksymilian Vogtman.

Trener: Łukasz Choderski.

Przyszli: Łukasz Chojak (Ruch Ryki), Antoni Górecki (Mazovia Rawa Mazowiecka), Vladyslav Martynov (AGAPE Białołęka), Mateusz Piwko (KS Raszyn), Paweł Szczęch (Błękitni Orneta), Paweł Tarnowski (Dolcan Ząbki), Maksymilian Vogtman (Bug Wyszków), Konrad Zezula (Vulcan Wólka Mlądzka).

Odeszli: Piotr Amermajster (skrócone wypożyczenie, Górnik II Łęczna), Rafał Cybulski (koniec wypożyczenia, Dąb Wieliszew), Cezary Duda, Bartłomiej Kucharski (Ilanka Rzepin), Jakub Polniak (przerwał treningi), Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin), Daniel Smoczyński (koniec wypożyczenia, Dąb Wieliszew), Daniel Witak (MKS Ciechanów)

 

Strzelcy:

1. Erwin Nowik – 13 bramek
2. Damian Pracki – 9
3. Maksymilian Vogtman – 5
– Łukasz Szala – 5
4. Krystian Przyborowski – 4
5. Bartosz Kowalski – 2
– Bartłomiej Kucharski – 2
– Jakub Mierzejewski – 2
– Paweł Szczęch – 2
– Kamil Wiśniewski – 2
6. – Adrian Cuch – 1
– Aleksander Czyż – 1
– Kamil Jankowski – 1
– Vladyslav Martynov – 1
– Paweł Tarnowski – 1
– Daniel Witak – 1

 

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 52 17 1 1 54 16
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 51 17 0 2 68 15
3. MKS Ciechanów 19 50 16 2 1 63 17
4. Wisła II Płock 19 44 14 2 3 43 23
5. KS Łomianki 19 37 11 4 4 34 23
6. Hutnik Warszawa 19 34 10 4 5 30 19
7. MKS Przasnysz 19 33 9 6 4 38 20
8. Pogoń II Siedlce 19 32 10 2 7 31 28
9. Bug Wyszków 19 31 8 7 4 25 21
10. Czarni Węgrów 19 31 9 4 6 33 34
11. Błękitni Raciąż 19 30 9 3 7 32 30
12. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 29 7 8 4 39 23
13. Dolcan Ząbki 19 29 8 5 6 38 22
14. Unia Warszawa 19 29 9 2 8 31 29
15. Bzura Chodaków 19 27 8 3 8 26 28
16. Mławianka Mława 19 25 7 4 8 25 24
17. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 22 6 4 9 18 25
18. Podlasie Sokołów Podlaski 19 14 4 2 13 17 43
19. Delta Słupno 19 12 2 6 11 22 40
20. Tęcza Łyse 19 10 2 4 13 14 47

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 39 11 6 2 46 20
2. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 35 11 2 6 28 19
3. MKS Ciechanów 19 31 8 7 4 38 21
4. Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 30 9 3 7 34 25
5. Błękitni Raciąż 19 29 9 2 8 36 33
6. Mławianka Mława 19 29 8 5 6 28 28
7. Bzura Chodaków 19 28 7 7 5 20 17
8. KS Łomianki 19 27 8 3 8 28 32
9. Pogoń II Siedlce 19 25 8 1 10 31 37
10. Wisła II Płock 19 22 6 4 9 24 27
11. Dolcan Ząbki 19 24 6 6 7 28 29
12. MKS Przasnysz 19 22 6 4 9 27 32
13. Bug Wyszków 19 22 6 4 9 32 38
14. Hutnik Warszawa 19 18 5 3 11 24 32
15. Podlasie Sokołów Podlaski 19 17 5 2 12 26 56
16. Unia Warszawa 19 11 3 4 12 17 37
17. Delta Słupno 19 9 2 3 14 16 45
18. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 9 2 3 14 18 52
19. Tęcza Łyse 19 9 3 0 16 12 53
20. Czarni Węgrów 19 7 1 4 14 14 48

Tabela po rundzie jesiennej

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. 19 40 12 4 3 48 23
2. 19 40 13 1 5 47 24
3. 19 40 12 4 3 46 22
4. 19 37 11 4 4 42 24
5. 19 37 11 4 4 46 24
6. 19 33 10 3 6 33 30
7. 19 31 8 7 4 31 20
8. 19 30 9 3 7 30 24
9. 19 29 8 5 6 24 27
10. 19 28 9 1 9 29 30
11. 19 27 7 6 6 29 27
12. 19 26 7 5 7 25 27
13. 19 23 5 8 6 31 30
14. 19 23 5 8 6 28 30
15. 19 19 5 4 10 26 43
16. 19 19 5 4 10 21 29
17. 19 15 4 3 12 17 45
18. 19 15 3 6 10 16 33
19. 19 7 1 4 14 14 45
20. 19 6 0 6 13 18 44

Tabela wiosny

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 50 16 2 1 69 12
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 42 13 3 3 41 17
3. MKS Ciechanów 19 41 12 5 2 53 14
4. Bzura Chodaków 19 36 10 4 3 25 16
5. Unia Warszawa 19 35 11 2 6 34 21
6. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 33 10 3 6 36 22
7. MKS Przasnysz 19 32 10 2 7 37 22
8. KS Łomianki 19 31 9 4 6 29 25
9. Wisła II Płock 19 29 9 2 8 25 26
10. Dolcan Ząbki 19 30 9 3 7 35 21
11. Pogoń II Siedlce 19 29 9 2 8 33 35
12. Bug Wyszków 19 27 7 6 6 32 30
13. Mławianka Mława 19 25 7 4 8 29 25
14. Hutnik Warszawa 19 22 6 4 9 24 27
15. Błękitni Raciąż 19 22 7 1 11 21 39
16. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 16 5 1 13 20 44
17. Podlasie Sokołów Podlaski 19 16 5 1 13 26 54
18. Delta Słupno 19 15 4 3 12 20 40
19. Czarni Węgrów 19 11 3 2 14 18 55
20. Tęcza Łyse 19 0 0 0 19 0 57