W sezonie 2015/2016 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, gr. południowej. Jest to piąty poziom rozgrywkowym. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P B + B -
1. 34 79 23 10 1 90 23
2. 34 79 24 7 3 88 28
3. 34 70 22 4 8 73 34
4. 34 63 19 6 9 63 49
5. 34 56 16 8 10 73 47
6. 34 55 15 10 9 60 41
7. 34 54 15 9 10 49 50
8. 34 47 13 8 13 58 47
9. 34 47 14 5 15 63 62
10. 34 47 13 8 13 49 57
11. 34 46 12 10 12 51 50
12. 34 46 11 13 10 41 32
13. 34 42 11 9 14 36 53
14. 34 34 8 10 16 39 59
15. 34 30 7 9 18 47 71
16. 34 19 5 4 25 35 88
17. 34 19 3 10 21 32 83
18. 34 14 4 2 28 30 103

Mistrz grał w barażu o awans do III ligi ze zwycięzcą gr. północnej. Victoria przegrała w dwumeczu barażowym z Huraganem Wołomin.

 

Runda jesienna:

08.08.2015 – UKS Łady – Hutnik Warszawa 3:4 (2:0)
Bramki: Jabłoński 12′, Jarczak (s) 31′, Bobowski 56′ – Pracki 48′, Kowalkowski 65′, Kucharski (k) 80′, Cudny 82′.

Żółta kartka: Pracki.

Czerwone kartki: Witkowski (78. minuta, faul w sytuacji sam na sam) – Karczmarczyk (45. minuta, faul w sytuacji sam na sam), Wielgosz (61. minuta, za uderzenie rywala).

Hutnik: Karczmarczyk – Pracki, Jarczak, Żółkowski (Krzymiński 33′) – Wielgosz, Zezula (Kucharski 70′), Łakomy (Sędek 45′), Matusiak – Kowalkowski, Szala (Piekarz 46′), Cudny.

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

15.08.2015 – Hutnik Warszawa – Znicz II Pruszków 4:1 (2:0)
Bramki: Kowalkowski 34′, 61′, (k) 82′ Cudny 37′ – Guziak 77′.

Żółte kartki: Zezula, Pracki, Reszke.

Hutnik: Sędek – Pracki (Żółkowski 61′), Krzymiński, Jarczak – Łakomy, Piekarz, Zezula (Ocipka 84′), Matusiak (Reszke 67′) – Kowalkowski, Szala (Jankowski 70′), Cudny.

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

Widzów: 200.

22.08.2015 – Drukarz Warszawa – Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Bramki: Kowalkowski (k) 59′, 70′, Matusiak 84′.

Żółte kartki: Łakomy, Piekarz, Jankowski.

Hutnik: Sędek – Pracki, Krzymiński, Jarczak – Łakomy, Piekarz, Zezula (Jankowski 66′), Matusiak (Baka 88′) – Kowalkowski, Szala (Dukalski 46′), Cudny (Kucharski 76′).

Sędzia: Kamil Chmielewski (Warszawa).

26.08.2015 – Hutnik Warszawa – Błonianka Błonie 0:0

Żółte kartki: Ocipka, Jankowski.

Hutnik: Sędek – Pracki, Krzymiński, Jarczak (Żółkowski 57′) – Łakomy, Piekarz, Zezula (Jankowski 79′), Matusiak – Kucharski (Ocipka 62′), Kowalkowski, Cudny (Szala 73′).

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

Widzów: 200.

29.08.2015 – Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Bramki: Pociech 12′, Jakóbiak 68′ – Cudny 25′.

Żółta kartka: Pracki.

Hutnik: Sędek – Łakomy (Matusiak 46′), Pracki, Krzymiński, Żółkowski – Kowalkowski (Szala 71′), Zezula, Podsiadło, Jankowski (Piekarz 66′), Cudny – Ocipka (Dukalski 57′).

Sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom).

05.09.2015 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 1:4 (0:1)
Bramki: Kowalkowski 80′ – Krzymiński (s) 44′, Kociński 50′, Skóra 82′, 90′.

Żółte kartki: Krzymiński, Zezula, Matusiak.

Hutnik: Sędek – Wielgosz, Krzymiński, Żółkowski, Waszkiewicz – Matusiak (Baka 56′), Zezula (Piekarz 46′), Jankowski (Szala 68′), Kucharski (Cudny 56′) – Dukalski, Kowalkowski.

Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

Widzów: 150.

12.09.2015 – Olimpia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Popis 8′, Waszkiewicz (s) 90′ – Kowalkowski (k) 49′, Kucharski 67′.

Żółte kartki: Żółkowski, Wielgosz, Łakomy.

Hutnik: Karczmarczyk – Wielgosz, Piekarz, Żółkowski, Waszkiewicz – Matusiak (Łakomy 75′), Jankowski, Dukalski, Cudny (Szala 81′), Kowalkowski (Kozłowski 90′) – Ocipka (Kucharski 55′).

Sędzia: Wojciech Hodowicz (Warszawa).

19.09.2015 – Hutnik Warszawa – Sparta Jazgarzew 0:0

Żółte kartki: Matusiak, Jarczak, Łakomy.

Hutnik: Karczmarczyk, Waszkiewicz (Łakomy 57′), Krzymiński (Kucharski 57′), Żółkowski, Jarczak, Matusiak (Kozłowski 82′), Piekarz, Jankowski, Cudny, Kowalkowski, Szala (Dukalski 46′).

Sędzia: Łukasz Gudyn (Warszawa).

Widzów: 150.

23.09.2015 – KS Konstancin – Hutnik Warszawa 1:3 (1:0)
Bramki: Sodel 29′ – Kowalkowski 62′, 89′, Piekarz 72′.

Żółte kartki: Kucharski, Wielgosz, Kowalkowski, Łakomy.

Czerwona kartka: Zezula (90. minuta, za brutalny faul).

Hutnik: Karczmarczyk – Piekarz, Łakomy, Jarczak, Wielgosz – Cudny, Jankowski, Zezula, Matusiak (Waszkiewicz 57′), Kucharski (Szala 46′) – Kowalkowski (Podsiadło 90′).

Sędzia: Daniel Maciejewski (Radom).

31.10.2015 – Szydłowianka Szydłowiec – Hutnik Warszawa 6:0 (3:0)
Bramki: Drożdżał 11′, Czarnecki (k) 14′, 42′, 55′, (k) 89′, Pracki (s) 90′.
w pierwotnym terminie (26.09.2015) odwołany z powodu złego stanu boiska

Żółte kartki: Waszkiewicz, Kowalkowski, Bednarczyk, Łakomy, Karczmarczyk.

Hutnik: Karczmarczyk – Waszkiewicz, Pracki, Łakomy, Bednarczyk – Cudny (Kucharski 46′), Zezula, Jankowski (Ocipka 61′), Matusiak (Kozłowski 79′), Kowalkowski – Dukalski.

Sędzia: Dawid Sawicki (Radom).

03.10.2015 – Hutnik Warszawa – KS Raszyn 2:0 (1:0)
Bramki: Piekarz 28′, Kowalkowski 90′.

Żółta kartka: Jarczak.

Czerwona kartka: Jarczak (67. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Karczmarczyk – Piekarz, Jarczak, Żółkowski, Wielgosz – Matusiak (Waszkiewicz 80′), Podsiadło (Baka 90′), Jankowski, Cudny – Szala (Pracki 70′), Kowalkowski (Dukalski 90′).

Sędzia: Radosław Makowiecki (Ciechanów-Ostrołęka).

Widzów: 150.

11.10.2015 – Wilga Garwolin – Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Zalewski 48′ – Cudny 72′, 85′.
w 48. minucie Zalewski nie wykorzystał rzutu karnego (Karczmarczyk obronił)

Żółte kartki: Pracki, Wielgosz, Dukalski.

Hutnik: Karczmarczyk – Piekarz (Matusiak 33′), Pracki, Jarczak, Wielgosz – Waszkiewicz (Kozłowski 90′), Podsiadło (Szala 46′), Jankowski, Dukalski, Cudny (Baka 89′) – Kowalkowski.

Sędzia: Piotr Woliński (Siedlce).

17.10.2015 – Hutnik Warszawa – Orzeł Wierzbica 1:4 (1:2)
Bramki: Wielgosz 4′ – Skowroński 33′, 40′, 78′, Czarnecki (k) 71′.
w 90. minucie Kowalkowski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Jankowski, Jarczak, Kowalkowski.

Hutnik: Karczmarczyk – Waszkiewicz, Krzymiński (Łakomy 46′), Jarczak, Wielgosz – Kozłowski (Baka 71′), Zezula (Szala 60′), Jankowski, Dukalski, Cudny (Pusek 85′) – Kowalkowski.

Sędzia: Kamil Stanisławowski (Siedlce).

Widzów: 50.

24.10.2015 – KS Warka – Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Kowalkowski 80′, 84′.
w 24. minucie Jankowski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Warki obronił)

Żółte kartki: Wielgosz, Łakomy.

Hutnik: Karczmarczyk – Waszkiewicz, Pracki, Łakomy, Wielgosz – Kozłowski (Baka 88′), Zezula, Jankowski, Cudny (Pusek 63′) – Szala (Kowalkowski 63′), Dukalski (Ocipka 90′).

Sędzia: Michał Wrochna (Radom).

07.11.2015 – Hutnik Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (0:0)
Bramki: Pracki 49′, Kozłowski 83′.

Hutnik: Staniszewski – Jarczak, Pracki, Łakomy, Wielgosz – Matusiak (Cudny 70′), Bednarczyk, Jankowski, Kozłowski – Szala (Zezula 80′), Ocipka (Pusek 87′).

Sędzia: Kamil Chmielewski (Warszawa).

Widzów: 100.

21.11.2015 – Dolcan II Ząbki – Hutnik Warszawa 4:1 (3:1)
Bramki: Feruga 4′, Gołębiewski 6′, Wieteska 17′, Krakowiak 83′ – Pracki (k) 16′.
na boisku GKP Targówek
w pierwotnym terminie (11.11.2015) odwołany z powodu złego stanu boiska

Żółte kartki: Matuszek – Ocipka.

Dolcan II: Karczewski, Włodarczyk, Klepczarek, Matuszek, Wieteska, Osoliński, Feruga, Ligienza, Świerblewski, Jagiełło, Gołębiewski.

Hutnik: Karczmarczyk (Mioduszewski 87′) – Jarczak, Pracki, Łakomy, Waszkiewicz – Cudny (Pusek 78′), Bednarczyk, Jankowski, Kozłowski (Kucharski 61′) – Szala (Podsiadło 70′), Ocipka.

Sędzia: Piotr Bieniek (Warszawa).

14.11.2015 – Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 1:2 (1:0)
Bramki: Cudny 3′ – Eibl 56′, Bazler 63′.

Żółta kartka: Wielgosz.

Hutnik: Staniszewski – Jarczak, Pracki, Łakomy, Wielgosz – Kozłowski, Bednarczyk, Jankowski, Cudny – Szala (Kucharski 69′), Dukalski.

Sędzia: Michał Grocki (Warszawa).

Widzów: 150.


Runda wiosenna:

12.03.2016 – Hutnik Warszawa – UKS Łady 4:2 (2:1)
Bramki: Wielgosz 18′, 50′, Przyborowski 41′, Dominik Jarczak 69′ – Michał Pyrka 45′, Kamiński 73′.

Żółta kartka: Jabłoński (Łady).

Czerwona kartka: Bednarczyk (Hutnik; za faul bez piłki, 90. minuta).

Hutnik: Karczmarczyk – Dominik Jarczak, Nowik, Bednarczyk, Wielgosz – Mierzejewski (Kropiewnicki 90′), Witak (Podsiadło 90′), Jankowski, Przyborowski, Dawid Jarczak (Skrzycki 86′) – Szala (Koshil 72′).

Sędzia: Łukasz Rowicki (Warszawa).

Widzów: 400.

19.03.2016 – Znicz II Pruszków – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0) – walkower 0:3 (w zespole Znicza II wystąpił nieuprawniony zawodnik)
Bramki: Górka 31′ – Szala 60′.

Żółte kartki: Wielgosz, Turko.

Znicz II (skład wyjściowy): Bigajski – Rackiewicz, Janiszewski, Dwórzyński, Pieczyński – Stryjewski, Górka, Danilczyk, Guziak, Grabowski – Kosieradzki.

Hutnik: Karczmarczyk – Dominik Jarczak, Nowik, Piekarz, Wielgosz – Przyborowski (Polniak 90′), Witak, Jankowski, Mierzejewski (Turko 79′), Dawid Jarczak – Szala (Koshil 83′).

Sędzia: Piotr Bieniek (Warszawa).

26.03.2016 – Hutnik Warszawa – Drukarz Warszawa 4:0 (2:0)
Bramki: Wielgosz 28′, Szala 35′, Kropiewnicki 69′, Przyborowski 77′.

Żółte kartki: Pracki, Nowik, Mierzejewski – S. Iwanicki, Przyborek, Graczyk.

Czerwona kartka: S. Iwanicki (65. minuta).

Hutnik: Karczmarczyk – Dominik Jarczak, Pracki (Jankowski 79′), Nowik, Wielgosz – Przyborowski (Turko 79′), Podsiadło, Dawid Jarczak, Skrzycki, Kropiewnicki (Mierzejewski 73′) – Szala (Kowalski 69′).

Drukarz: Doliński – Przyborek, S. Iwanicki, Ochman (Grykałowski 50′), Szymerski (Nahorny 73′), Czady, Muzyka, Komorowski, Graczyk, Niksa (M. Iwanicki 73′), Vogtman.

Sędzia: Kamil Wolski (Siedlce).

Widzów: 200.

02.04.2016 – Błonianka Błonie – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Sieński 49′ – Kowalski 90′.

Żółte kartki: Sieński, Niezgoda (Błonianka) – Wielgosz, Dawid Jarczak (Hutnik).

Czerwona kartka: Schamlewski (Błonianka, 70. minuta; za uderzenie w twarz).

Błonianka: Dwórzyński – Duda (Skirski 80′), Kudelski, Szczepański, Baranowski, Niezgoda, Skorża, Zdzieszyński (Boniowski 89′), Feliksiak (Niemyjski 86′), Schamlewski, Sieński (Nowak 90′).

Hutnik: Karczmarczyk – Dominik Jarczak, Pracki, Nowik, Wielgosz – Mierzejewski, Witak, Jankowski (Koshil 65′), Dawid Jarczak, Kropiewnicki (Przyborowski 55′) – Szala (Kowalski 73′).

Sędzia: Adrian Feltynowski (Płock).

Widzów: 200.

09.04.2016 – Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 0:3 (0:1)
Bramki: Pociech 4′, Gregorowicz 62′, Paweł Jakóbiak 90′.

Żółte kartki: Wielgosz, Nowik, Jarczak – Łojszczyk.

Hutnik: Karczmarczyk – Dominik Jarczak (Bednarczyk 67′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski, Podsiadło (Reszke 46′), Witak, Dawid Jarczak, Przyborowski (Kowalski 77′) – Szala (Polniak 77′).

Mszczonowianka: M. Czarnecki – Pastewka, Cackowski, Ziemnicki, Łojszczyk – Pomianowski, Przemysław Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Pociech (Skórzyński 86′), Łopata – Gregorowicz (Rakoczy 65′).

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa).

Widzów: 300.

16.04.2016 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Głogowski 73′ – Dawid Jarczak 34′, Szala 69′.

Żółte kartki: Falkowski, Zembol – Dominik Jarczak, Nowik, Dawid Jarczak, Kropiewnicki, Bednarczyk.

Mazur: Ulejczyk – Głogowski, Zembol, Krawczyk (Grzymkowski 79’), Pasik, Gałązka, Obrębski (Stryjek 59’), Trzaskowski, Falkowski, Kociński (Rytel 54’), Skóra.

Hutnik: Siedlecki – Dominik Jarczak, Nowik, Pracki, Bednarczyk – Mierzejewski (Kropiewnicki 76′), Witak, Jankowski (Reszke 90′), Dawid Jarczak, Przyborowski (Turko 67′) – Szala (Polniak 85′).

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce).

23.04.2016 – Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Szala 76′.

Żółta kartka: Reszke.

Hutnik: Siedlecki – Dominik Jarczak (Mierzejewski 53′), Nowik, Pracki, Bednarczyk – Wielgosz, Witak, Reszke (Koshil 71′), Jankowski, Dawid Jarczak (Skrzycki 86′) – Polniak (Szala 53′).

Olimpia: Mioduszewski – Przeniosło, Junowicz (Lewiński 84′), Wojciechowski, Zawadziński, Krysiński, Cuch, Kielak, Majewski (Pruszyński 74′), Smoliński, Sobotka.

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce).

Widzów: 400.

30.04.2016 – Sparta Jazgarzew – Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Francuz – Wielgosz.

Sparta: Ryczko – Sokół, Szabłowski, Wysocki, Orłowski (Zieliński 89′) – Wójcik, Konopka, Krupnik, Ćwil (Wojtkielewicz 60′), Jagodziński (Pyza 66′) – Domański (Wrażeń 60′).

Hutnik: Staniszewski – Dominik Jarczak, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski, Reszke (Podsiadło 87′), Jankowski (Przyborowski 62′), Dawid Jarczak, Szala – Kowalski (Koshil 62′).

Sędzia: Maciej Posuniak (Radom).

07.05.2016 – Hutnik Warszawa – KS Konstancin 2:0 (0:0)
Bramki: Przyborowski 65′, 73′.

Żółte kartki: Wielgosz, Jankowski, Reszke – Kosmala.

Hutnik: Staniszewski – Dominik Jarczak, Nowik, Bednarczyk, Wielgosz – Mierzejewski (Koshil 64′), Reszke, Jankowski (Witak 74′), Dawid Jarczak (Turko 83′), Przyborowski (Skrzycki 87′) – Szala.

Konstancin: Osuch – D. Oleksiak, Maciej Rybaczuk, Jaskólski, M. Oleksiak – Kosmala (Skrzypek 85′), Doliński (Zawiska 79′), Dębski, Nawrocki (Pakuła 63′), Wiśniowski – Dobkowski.

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock).

Widzów: 250.

14.05.2016 – Hutnik Warszawa – Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (1:0)
Bramki: Nowik 7′ – Miller 89′.

Żółte kartki: Podsiadło – Łaciak, Jasikowski, Leszczyński, Suwara.

Hutnik: Staniszewski – Wielgosz, Nowik, Pracki, Bednarczyk – Przyborowski, Reszke, Witak (Podsiadło 66′), Dawid Jarczak (Koshil 84′), Kropiewnicki (Mierzejewski 73′) – Szala (Kowalski 84′).

Szydłowianka: Wieczorek – Suwara, Jakubczyk (Sadkowski 69′), Jasikowski, Łaciak – Miller, Czarnota (Wiatrak 80′), Leszczyński (Koniarczyk 65′), Zagórski, Kalbarczyk – Ł. Janik.

Sędzia: Kamil Chmielewski (Warszawa).

Widzów: 150.

18.05.2016 – KS Raszyn – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Ryś (k) 86′ – Szala 29′, 74′.

Żółte kartki: Gwiazda – Reszke, Kropiewnicki.

Raszyn: Leszczyński – Polowczyk, Szczęsny (Iskin 83′), Cieślak (Polakowski 70′), Łuczyk, Latos (A. Cybulski 75′), Ryś, Wiercioch, Gwiazda, Siekierko (S. Cybulski 68′), Prażuch.

Hutnik: Staniszewski – Wielgosz, Nowik, Pracki, Dominik Jarczak – Mierzejewski (Turko 90′), Reszke, Jankowski (Kowalski 80′), Dawid Jarczak (Witak 71′), Przyborowski (Kropiewnicki 88′) – Szala.

Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

21.05.2016 – Hutnik Warszawa – Wilga Garwolin 2:1 (1:1)
Bramki: Dawid Jarczak 38′, Mierzejewski 71′ – Zalewski 16′.

Żółta kartka: Korgul.

Hutnik: Staniszewski – Dominik Jarczak, Nowik, Witak, Wielgosz – Mierzejewski, Podsiadło, Jankowski (Koshil 90′), Dawid Jarczak, Przyborowski (Turko 75′) – Szala (Polniak 88′).

Wilga: Selerski – Kwiatkowski, Karol Zawadka (Wiechowski 85′), Gac, Korgul – Talar, Kamil Zawadka, Żurawski (W. Majsterek 85′), Papiernik (Pyra 68′) – Szostak (Makulec 72′)

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa).

Widzów: 250.

28.05.2016 – Orzeł Wierzbica – Hutnik Warszawa 3:4 (0:1)
Bramki: Bartosiak 52′, Stąpór 67′, Nowik (s) 90′ – Jankowski 30′, Szala 80′, Kowalski 81′, 83′.

Żółte kartki: Bartosiak, Stąpór, Czarnecki – Koshil.

Orzeł: Przytuła – Abramczyk, Paluch, Lament, Wójcik – Stąpór (Kosela 75′), Czarnecki, Bartosiak, Nogaj, R. Gil (Skowroński 82′) – Dziurzyński (Jaworski 70′).

Hutnik: Staniszewski – Wielgosz, Nowik, Witak, Turko – Mierzejewski (Wroński 86′), Podsiadło (Kowalski 76′), Jankowski, Dawid Jarczak (Polniak 84′), Koshil (Przyborowski 62′) – Szala.

Sędzia: Jarosław Gromek (Radom).

01.06.2016 – Hutnik Warszawa – KS Warka 8:2 (4:2)
Bramki: Nowik 9′, 16′, (k) 68′, 70′, Szala 22′, Budziński (s) 44′, Przyborowski 71′, Kowalski 90′ – Titunin (k) 28′, Ciupiński 30′.

Hutnik: Siedlecki – Wielgosz (Dominik Jarczak 80′), Nowik, Witak, Turko – Przyborowski, Podsiadło, Jankowski, Dawid Jarczak (Wroński 74′), Kropiewnicki (Mierzejewski 58′) – Szala (Kowalski 68′).

Warka: Bekas – Budziński, Kumoch (Witkowski 74′), Szydło, Sztobryn – Titunin, Witan, Ząbkowski (Jabłoniec 81′), Rotuski (Ziętek 46′), Rafałowicz (Durka 90′) – Ciupiński.

Sędzia: Paweł Księżopolski (Siedlce).

Widzów: 200.

04.06.2016 - Żyrardowianka Żyrardów – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Dawid Jarczak 13′.

Żółte kartki: Chukwuemeka, Kubiak – Dawid Jarczak, Podsiadło.

Żyrardowianka: Stawiarski – Sierant, Wójcik, Chukwuemeka, P. Marusiak – Kubiak, Kucharski (K. Marusiak 55′), Łukawski, Tyszkiewicz (Bajurski 85′), Koziarski – Ulfik.

Hutnik: Siedlecki – Dominik Jarczak, Nowik, Pracki, Turko – Mierzejewski (Kowalski 84′), Witak, Jankowski (Podsiadło 89′), Dawid Jarczak (Wroński 78′), Przyborowski (Kropiewnicki 87′) – Szala.

Sędzia: Adrian Feltynowski (Płock).

11.06.2016 - Hutnik Warszawa – Dolcan II Ząbki 3:0 (walkower)

18.06.2016 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 4:0 (1:0)
Bramki: Odunka 11′, Wocial (k) 61′, 81′, Lach 90′.

Żółte kartki: Gorczyca, Bazler, Odunka, Lach – Podsiadło, Wielgosz.

Victoria: Pasturczyk – Bobrowski, Gorczyca, Dźwigała, Goluch (Wybraniec 81′) – Niksiński (Banaszek 72′), Bazler, Pindor, Odunka – Anczewski (Aleksiejuk 67′), Wocial (Lach 89′).

Hutnik: Siedlecki – Dominik Jarczak, Pracki, Witak, Wielgosz – Mierzejewski, Podsiadło (Kowalski 46′), Jankowski, Dawid Jarczak, Przyborowski (Polniak 62′) – Szala.

Sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

 

Kadra na jesień 2015:

Bramkarze: Damian Karczmarczyk, Kacper Mioduszewski, Damian Staniszewski.

Obrońcy: Dominik Jarczak, Michał Krzymiński, Mateusz Łakomy, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Sebastian Żółkowski.

Pomocnicy: Kamil Baka, Piotr Cudny, Kamil Jankowski, Ernest Kozłowski, Kamil Kucharski, Mateusz Matusiak, Kacper Piekarz, Michał Podsiadło, Mateusz Pusek, Jakub Waszkiewicz, Konrad Zezula.

Napastnicy: Dominik Dukalski, Paweł Kowalkowski, Michał Ocipka, Łukasz Szala.


Trener:
Grzegorz Sitnicki, Łukasz Choderski (od 19.09.2015).

Przyszli: Kamil Baka (Varsovia), Błażej Cichmiński (powrót z wypożyczenia, Grom Warszawa), Piotr Cudny (Mazowsze Grójec), Kamil Jankowski (AGAPE Białołęka), Paweł Kowalkowski (wznowił treningi), Michał Krzymiński (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kamil Kucharski (Mazowsze Grójec), Piotr Leśniewicz (koniec dyskwalifikacji), Mateusz Łakomy (roczne wypożyczenie, Orlęta Łuków), Mateusz Matusiak (MKS Ciechanów), Kacper Mioduszewski (Flota Świnoujście (juniorzy)), Michał Ocipka (roczne wypożyczenie, Zaborowianka Zaborów), Michał Podsiadło (Varsovia), Mateusz Pusek (Varsovia), Mariusz Szymaniak (powrót z wypożyczenia, Grom Warszawa), Rafał Trybuła (powrót z wypożyczenia, Zaborowianka Zaborów), Jakub Waszkiewicz (roczne wypożyczenie, MKS Ełk), Michał Złotkowski (powrót z wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Odeszli: Adrian Antosz (nie wznowił treningów), Przemysław Bednarczyk (Bzura Chodaków), Błażej Cichmiński (Grom Warszawa), Rafał Goluch (roczne wypożyczenie, Victoria Sulejówek), Marcin Konopka (Sparta Jazgarzew), Michał Kropiewnicki (półroczne wypożyczenie, Bug Wyszków), Piotr Leśniewicz (Grom Warszawa), Rafał Melon (koniec wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dominik Michałowski (półroczne wypożyczenie, AGAPE Białołęka), Piotr Papież, Michał Pragacz (MKS Przasnysz), Andrzej Reszke, Dawid Sawicki (Marcovia Marki), Paweł Sędek (przerwał treningi), Mariusz Szymaniak (Grom Warszawa), Paweł Tarnowski (Grom Warszawa), Rafał Trybuła (Zaborowianka Zaborów), Daniel Wróblewski, Michał Złotkowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Żółtański (Białe Orły Warszawa).
Kadra na wiosnę 2016:

Bramkarze:
Damian Karczmarczyk, Mateusz Siedlecki, Damian Staniszewski.

Obrońcy: Dominik Jarczak, Erwin Nowik, Kacper Piekarz, Damian Pracki, Piotr Wielgosz.

Pomocnicy: Kamil Jankowski, Dawid Jarczak, Ruslan Koshil, Michał Kropiewnicki, Jakub Mierzejewski, Michał Podsiadło, Krystian Przyborowski, Andrzej Reszke, Dawid Skrzycki, Patryk Turko, Daniel Witak, Kacper Wroński.

Napastnicy: Bartosz Kowalski, Jakub Polniak, Łukasz Szala.


Trener:
Łukasz Choderski.

Przyszli: Dawid Jarczak (Ursus Warszawa), Ruslan Koshil (FC Shturm Kostopol (juniorzy)), Bartosz Kowalski (półroczne wypożyczenie, Legionovia Legionowo), Michał Kropiewnicki (powrót z wypożyczenia, Bug Wyszków), Dominik Michałowski (powrót z wypożyczenia, AGAPE Białołęka), Jakub Mierzejewski (MKS Polonia Warszawa (CLJ)), Erwin Nowik (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Polniak (Grom Warszawa), Krystian Przyborowski (Rominta Gołdap), Andrzej Reszke (wznowił treningi), Mateusz Siedlecki (Zaborowianka Zaborów), Dawid Skrzycki (GKS Dopiewo), Patryk Turko (półroczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Daniel Witak (Mazowsze Grójec), Kacper Wroński (Dolcan II Ząbki).

Odeszli: Kamil Baka (półroczne wypożyczenie, AGAPE Białołęka), Piotr Cudny (Żyrardowianka Żyrardów), Dominik Dukalski (półroczne wypożyczenie, Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Paweł Kowalkowski (przerwał treningi), Ernest Kozłowski (półroczne wypożyczenie, Legion Głowaczów), Michał Krzymiński (koniec wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kamil Kucharski (Żyrardowianka Żyrardów), Mateusz Łakomy (koniec wypożyczenia, Orlęta Łuków), Mateusz Matusiak (MKS Ciechanów), Dominik Michałowski (przerwał treningi), Kacper Mioduszewski (Olimpia Warszawa), Michał Ocipka (przerwał treningi), Mateusz Pusek (przerwał treningi), Jakub Waszkiewicz (koniec wypożyczenia, MKS Ełk), Konrad Zezula (przerwał treningi), Sebastian Żółkowski.

Strzelcy:

1. Paweł Kowalkowski – 13 bramek
2. Łukasz Szala – 8
3. Piotr Cudny – 6
4. Erwin Nowik – 5
– Krystian Przyborowski – 5
5. Bartosz Kowalski – 4
– Piotr Wielgosz – 4
6. Dawid Jarczak – 3
– Damian Pracki – 3
7. Kamil Kucharski – 2
– Kacper Piekarz – 2
8. Kamil Jankowski – 1
– Dominik Jarczak – 1
– Ernest Kozłowski – 1
– Michał Kropiewnicki – 1
– Mateusz Matusiak – 1
– Jakub Mierzejewski – 1
– samobój – 1

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Victoria Sulejówek 17 41 12 5 0 46 11
2. Mszczonowianka Mszczonów 17 40 12 4 1 49 15
3. KS Konstancin 17 35 11 2 4 32 16
4. KS Raszyn 17 34 10 4 3 35 21
5. Hutnik Warszawa 17 33 10 3 4 36 20
6. Wilga Garwolin 17 31 9 4 4 33 11
7. Znicz II Pruszków 17 30 10 0 7 39 21
8. Mazur Karczew 17 29 9 2 6 41 21
9. Sparta Jazgarzew 17 29 8 5 4 28 24
10. Szydłowianka Szydłowiec 17 27 8 3 6 29 21
11. Orzeł Wierzbica 17 26 7 5 5 32 23
12. Błonianka Błonie 17 26 7 5 5 24 18
13. Olimpia Warszawa 17 22 5 7 5 23 26
14. Żyrardowianka Żyrardów 17 20 4 8 5 19 23
15. UKS Łady 17 19 5 4 8 28 28
16. KS Warka 17 13 2 6 9 20 32
17. Dolcan II Ząbki 17 11 3 1 13 21 48
18. Drukarz Warszawa 17 9 2 3 12 18 44

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mszczonowianka Mszczonów 17 39 12 3 2 39 13
2. Victoria Sulejówek 17 38 11 5 1 44 12
3. KS Konstancin 17 35 11 2 4 40 18
4. Hutnik Warszawa 17 30 9 3 5 27 29
5. Orzeł Wierzbica 17 29 8 5 4 28 18
6. Mazur Karczew 17 27 7 6 4 32 26
7. Sparta Jazgarzew 17 25 7 4 6 21 26
8. Żyrardowianka Żyrardów 17 22 7 1 9 17 30
9. Błonianka Błonie 17 20 4 8 5 17 14
10. Szydłowianka Szydłowiec 17 19 4 7 6 22 29
11. Znicz II Pruszków 17 17 4 5 8 24 41
12. Wilga Garwolin 17 16 4 4 9 25 36
13. KS Raszyn 17 13 3 4 10 14 36
14. Olimpia Warszawa 17 12 3 3 11 16 33
15. UKS Łady 17 11 2 5 10 19 43
16. Drukarz Warszawa 17 10 3 1 13 17 44
17. KS Warka 17 7 1 4 12 12 51
18. Dolcan II Ząbki 17 4 1 1 15 9 55

Tabela wiosny

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mszczonowianka Mszczonów 17 43 13 4 0 46 8
2. Victoria Sulejówek 17 39 11 6 0 42 11
3. Hutnik Warszawa 17 39 12 3 2 38 19
4. Wilga Garwolin 17 29 8 4 5 33 18
5. Sparta Jazgarzew 17 29 8 5 4 29 19
6. KS Konstancin 17 29 9 2 6 30 22
7. Żyrardowianka Żyrardów 17 29 9 2 6 24 22
8. KS Raszyn 17 28 8 4 5 26 23
9. Orzeł Wierzbica 17 25 7 4 6 30 26
10. Znicz II Pruszków 17 24 7 3 7 24 26
11. Mazur Karczew 17 22 6 4 7 32 23
12. Błonianka Błonie 17 22 5 7 5 24 16
13. Szydłowianka Szydłowiec 17 19 5 4 8 19 30
14. KS Warka 17 15 3 6 8 19 34
- Olimpia Warszawa 17 15 4 3 10 19 34
16. UKS Łady 17 11 3 2 12 22 45
17. Drukarz Warszawa 17 10 3 1 13 15 45
18. Dolcan II Ząbki 17 0 0 0 17 0 51

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.

Zespół

M Pkt. Z R P B + B -
1. KS Konstancin 17 41 13 2 2 43 12
2. Victoria Sulejówek 17 40 12 4 1 48 12
3. Mszczonowianka Mszczonów 17 36 11 3 3 42 20
4. Mazur Karczew 17 34 10 4 3 41 24
5. Orzeł Wierzbica 17 30 8 6 3 30 15
6. Szydłowianka Szydłowiec 17 27 7 6 4 32 20
7. Sparta Jazgarzew 17 25 7 4 6 20 31
8. Błonianka Błonie 17 24 6 6 5 17 16
9. Hutnik Warszawa 17 24 7 3 7 25 30
10. Znicz II Pruszków 17 23 7 2 8 39 36
11. KS Raszyn 17 19 5 4 8 23 34
12. UKS Łady 17 19 4 7 6 25 26
13. Olimpia Warszawa 17 19 4 7 6 20 25
14. Wilga Garwolin 17 19 5 4 8 25 29
15. Dolcan II Ząbki 17 14 4 2 11 30 52
16. Żyrardowianka Żyrardów 17 13 2 7 8 12 31
17. Drukarz Warszawa 17 9 2 3 12 20 43
18. KS Warka 17 4 0 4 13 13 49