W sezonie 2014/2015 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, gr. południowej. Jest to piąty poziom rozgrywkowym. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P B + B -
1. Energia Kozienice 34 75 22 9 3 81 31
2. Oskar Przysucha 34 67 20 7 7 80 37
3. Szydłowianka Szydłowiec 34 63 18 9 7 76 43
4. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 34 62 18 8 8 67 33
5. Mazur Karczew (s) 34 62 19 5 10 60 35
6. KS Konstancin (b) 34 61 19 4 11 66 38
7. Sparta Jazgarzew 34 54 12 18 4 59 43
8. Hutnik Warszawa (b)
34 51 15 6 13 41 35
9. Mszczonowianka Mszczonów 34 45 12 9 13 45 55
10. Wilga Garwolin 34 43 12 7 15 60 63
11. Orzeł Wierzbica 34 43 12 7 15 38 53
12. Victoria Sulejówek 34 41 11 8 15 60 60
13. Żyrardowianka Żyrardów (s) 34 41 11 8 15 40 43
14. Znicz II Pruszków 34 41 10 11 13 65 54
15. KS Raszyn (b) 34 39 11 6 17 41 63
16. Mazowsze Grójec 34 38 11 5 18 50 55
17. Zwolenianka Zwoleń (b) 34 23 6 5 23 35 87
18. Okęcie Warszawa 34 2 0 2 32 12 148

Mistrz awansował do III ligi

W związku z wycofaniem się z III ligi Pogoni Siedlce, Omegi Kleszczów i WKS Wieluń zarządzono baraże uzupełniające o awans do III ligi. Najpierw w barażu zmierzyli się wicemistrzowie obu grup IV ligi, Oskar i Mazovia Mińsk Mazowiecki. Następnie zwycięzca (Oskar) rozegrał baraż z 4. zespołem IV ligi łódzkiej, Pilicą Przedbórz (3. w tabeli GKS II Bełchatów zrezygnował z gry w barażu). Po barażach Oskar uzyskał awans do III ligi.

Drużyny z 15. miejsc z obu grup IV ligi rozegrały baraż o utrzymanie. KS Raszyn pokonał w dwumeczu Koronę Szydłowo. Jednak z powodu awansu do III ligi klubu z województwa mazowieckiego (Oskara), ostatecznie utrzymała się również Korona.

 

Runda jesienna:

15.08.2014 – Hutnik Warszawa – Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Bramka:
Ndakiza 82′.

Żółta kartka: Leśniewicz.

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Cichmiński (Cimochowski 86′), Goluch – Reszke (Antosz 65′), Pragacz, Leśniewicz – Uciński, Szala (Szymaniak 34′), Tarnowski (Kowalkowski 65′).

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

Widzów: 200.

20.08.2014 – Hutnik Warszawa – Zwolenianka Zwoleń 2:1 (1:1)
Bramki:
Tarnowski 3′, Pracki 87′ – Rokiciński 22′.
w 85. minucie Pracki nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Leśniewicz, Wielgosz.

Hutnik: Oszust – Pragacz, Pracki, Baran, Goluch – Konopka, Leśniewicz (Szymaniak 46′), Reszke (Antosz 74′) – Wielgosz, Tarnowski (Cimochowski 81′), Uciński (Kowalkowski 46′).

Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

Widzów: 150.

23.08.2014 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 0:5 (0:4)
Bramki:
Goluch 6′, Pragacz (k) 31′, Uciński 41′, Tarnowski 43′, 66′.

Hutnik: Oszust – Pragacz, Pracki, Cichmiński, Goluch – Leśniewicz (Szymaniak 71′), Konopka (Cimochowski 60′), Reszke (Piątek 67′) – Uciński (Kowalkowski 65′), Antosz, Tarnowski.

Sędzia: Wojciech Hodowicz (Warszawa).

27.08.2014 – Hutnik Warszawa – KS Raszyn 1:0 (0:0)
Bramka:
Złotkowski 90′.

Żółte kartki: Pragacz, Wielgosz, Tarnowski.

Czerwona kartka: zawodnik gości (80. minuta, za faul).

Hutnik: Oszust – Pragacz, Pracki, Cichmiński (Szymaniak 89′), Goluch – Leśniewicz (Złotkowski 46′), Konopka (Cimochowski 77′), Reszke – Tarnowski, Antosz, Uciński (Wielgosz 46′).

Sędzia: Kamil Chmielewski (Pruszków).

Widzów: 100.

30.08.2014 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 1:3 (0:3)
Bramki
: Czarnota 90′ – Antosz 9′, Szymaniak 37′, 45′.
w 53. minucie Pragacz nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek)

Żółte kartki: Pałka, Goluch.

Hutnik: Oszust – Pałka, Pracki, Piątek, Goluch – Pragacz (Konopka 65′), Leśniewicz, Antosz (Reszke 65′) – Tarnowski (Trybuła 65′), Szymaniak (Złotkowski 65′), Cimochowski.

Sędzia: Krzysztof Żuber (Warszawa).

06.09.2014 – Hutnik Warszawa – KS Konstancin 0:1 (0:0)
Bramka:
M. Prażuch 90′.

Żółta kartka: Pracki.

Czerwona kartka: Konopka (85. minuta).

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Piątek, Goluch – Leśniewicz (Konopka 79′), Reszke, Pragacz – Tarnowski (Szymaniak 79′), Złotkowski, Antosz (Cimochowski 65′).

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

Widzów: 150.

10.09.2014 – Szydłowianka Szydłowiec – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki:
M. Kobylarczyk 89′ – Cimochowski 87′.

Żółte kartki: Cimochowski, Wielgosz.

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Piątek (Baran 74′), Goluch – Leśniewicz, Pragacz, Reszke – Złotkowski, Antosz (Szymaniak 90′), Tarnowski (Cimochowski 69′).

Sędzia: Paweł Jenda (Siedlce).

13.09.2014 – Hutnik Warszawa – Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Bramki:
Złotkowski 8′ – Obuch 64′.
w 82. minucie Tarnowski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółta kartka: Szymaniak.

Hutnik: Oszust – Pragacz, Pracki (Cichmiński 73′), Piątek, Goluch – Konopka (Szymaniak 73′), Leśniewicz, Reszke (Trybuła 76′) – Wielgosz (Cimochowski 57′), Złotkowski, Tarnowski.

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock).

Widzów: 150.

17.09.2014 – Sparta Jazgarzew – Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki:
Wysocki 26′, Wrażeń (k) 81′ – Pracki 69′.

Żółte kartki: Wielgosz, Pracki, Antosz.

Czerwona kartka: Wielgosz (za dwie żółte, 65. minuta).

Hutnik: Oszust – Cichmiński, Pracki, Złotkowski, Goluch – Konopka (Szymaniak 85′), Pragacz, Reszke (Trybuła 82′) – Wielgosz, Antosz, Tarnowski (Cimochowski 59′).

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

20.09.2014 – Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:1)
Bramki:
Pragacz 32′, Złotkowski (k) 90′ – Pakos 22′.

Żółta kartka: Pragacz.

Czerwona kartka: bramkarz Mszczonowianki (86. minuta).

Hutnik: Oszust (Kaput 37′) – Pałka, Pracki, Złotkowski, Goluch – Leśniewicz, Konopka (Trybuła 71′), Antosz – Reszke (Tarnowski 63′), Pragacz, Cimochowski (Szymaniak 46′).

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).

Widzów: 150.

27.09.2014 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka:
Antosz 50′.

Żółte kartki: Piątek, Szala.

Hutnik: Witkowski – Wielgosz, Pracki, Piątek, Goluch – Konopka, Pragacz, Leśniewicz – Reszke (Uciński 64′), Antosz (Szala 71′), Tarnowski (Cimochowski 75′).

Sędzia: Piotr Urban (Legionowo).

04.10.2014 – Hutnik Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (0:0)
Bramka:
Pracki 88′.

Żółte kartki: Uciński, Leśniewicz, Szala.

Hutnik: Witkowski – Wielgosz, Pracki, Złotkowski, Goluch – Leśniewicz, Konopka (Szymaniak 80′), Antosz – Uciński (Trybuła 66′), Pragacz, Tarnowski (Szala 70′).

Sędzia: Łukasz Gudyn (Warszawa).

Widzów: 200.

11.10.2014 – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka:
Melich 8′.

Żółta kartka: Wielgosz.

Hutnik: Witkowski – Wielgosz (Cichmiński 46′), Pracki, Piątek, Goluch – Leśniewicz, Konopka, Antosz (Cimochowski 60′) – Tarnowski, Złotkowski (Szala 65′), Trybuła (Uciński 75′).

Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

18.10.2014 – Hutnik Warszawa – Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)
Bramki:
Kraska 53′, Zapaśnik 66′.

Żółte kartki: Szala, Piątek, Wielgosz.

Hutnik: Oszust – Cichmiński (Uciński 46′), Pracki, Piątek (Szymaniak 65′), Wielgosz – Leśniewicz (Cimochowski 78′), Konopka, Goluch – Tarnowski (Antosz 46′), Szala, Trybuła.

Sędzia: Marek Lewandowski (Warszawa).

Widzów: 100.

25.09.2014 – Energia Kozienice – Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Leśniewicz, Konopka, Oszust.

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Złotkowski, Goluch (Pałka 86′) – Leśniewicz, Konopka, Antosz – Uciński (Tarnowski 76′), Szala, Trybuła.

Sędzia: Łukasz Brzeski (Radom).

15.11.2014 – Hutnik Warszawa – Wilga Garwolin 0:3 (0:1)
Bramki:
Zalewski 7′, Puciłowski 83′, Kępka 85′.

Żółte kartki: Leśniewicz, Piątek, Wielgosz.

Czerwona kartka: Piątek (65. minuta, druga żółta).

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Piątek, Goluch – Tarnowski (Cichmiński 61′), Leśniewicz, Konopka, Cimochowski (Szymaniak 40′), Trybuła – Szala.

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock).

Widzów: 50.

08.11.2014 – Orzeł Wierzbica – Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Cimochowski, Antosz, Goluch, Szymaniak, Pracki.

Hutnik: Oszust – Wielgosz, Pracki, Piątek, Goluch – Konopka, Antosz, Cimochowski – Uciński (Szymaniak 68′), Szala, Trybuła (Baran 73′).

Sędzia: Michał Wrochna (Radom).

 

Runda wiosenna:

07.03.2015 – Mazowsze Grójec – Hutnik Warszawa 2:3 (2:1)
Bramki:
Fogler 13’, Cudny 25’ – Sawicki 6’, Szala 60’, Dukalski 82’.

Żółta kartka: Kropiewnicki.

Hutnik: Sędek – Wróblewski, Pracki, Jarczak, Goluch (Żółkowski 87’) – Konopka, Piekarz, Sawicki (Kropiewnicki 60’), Kozłowski (Szala 60’), Tarnowski (Pragacz 70’) – Dukalski.

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce).

15.03.2015 – Zwolenianka Zwoleń – Hutnik Warszawa 0:6 (0:1)
w Radomiu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Bramki: Kropiewnicki 12’, Szala 50’, Pracki 55’, Dukalski 63’, Melon 64’, Piekarz 89’.

Żółta kartka: Pragacz.

Hutnik: Staniszewski – Wróblewski, Pracki, Jarczak, Goluch – Kropiewnicki (Kozłowski 59’), Piekarz, Konopka, Dukalski (Papież 67’), Pragacz (Tarnowski 46’) – Szala (Melon 59’).

Sędzia: Dawid Sawicki (Radom).

21.03.2015 – Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 1:0 (1:0)
Bramka:
Pragacz 39’.

Żółta kartka: Żółkowski.

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski (Wielgosz 62’), Pracki (Jarczak 67’), Żółkowski, Goluch – Tarnowski (Melon 76’), Piekarz, Konopka, Dukalski, Pragacz – Szala (Kozłowski 62’).

Sędzia: Jacek Brzuszczyński (Warszawa).

Widzów: 200.

28.03.2015 – KS Raszyn – Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Jarczak, Wielgosz, Pracki, Pragacz.

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski, Pracki (Tarnowski 57′), Jarczak, Goluch – Sawicki (Szala 63′), Piekarz, Konopka (Kozłowski 85′), Dukalski, Pragacz – Melon (Wielgosz 67′).

Sędzia: Jarosław Gromek (Radom).

04.04.2015 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Wielgosz 2′, Dukalski (k) 53′ – Siekierko 75′.
w 70. minucie Dukalski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Kozłowski, Papież.

Hutnik: Staniszewski – Wróblewski (Antosz 46′), Piekarz, Jarczak, Żółkowski – Wielgosz, Konopka, Zezula (Sawicki 79′), Kozłowski (Szala 89′), Kropiewnicki (Papież 65′) – Dukalski.

Sędzia: Piotr Woliński (Siedlce).

Widzów: 150.

11.04.2015 – KS Konstancin – Hutnik Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: Doliński (k) 36′ – Konopka 32′, Dukalski 68′.
W 45 minucie Dukalski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Żółte kartki: Kozłowski, Wielgosz, Tarnowski, Kropiewnicki, Pragacz.

Czerwona kartka: Bogacki (Konstancin; 73 minuta, za brutalny faul).

Hutnik: Karczmarczyk – Wielgosz, Pracki, Żółkowski, Goluch – Kozłowski (Wróblewski 69′), Piekarz, Konopka, Pragacz (Szala 86′), Tarnowski (Kropiewnicki 82′) – Dukalski (Zezula 90′).

Sędzia: Kamil Winiarski (Warszawa).

18.04.2015 – Hutnik Warszawa – Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Piekarz 72′ – Czarnecki 23′.

Żółte kartki: Piekarz, Wielgosz.

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski, Pracki, Piekarz, Goluch – Wielgosz (Jarczak 65′), Pragacz (Szala 69′), Konopka, Tarnowski – Melon (Kozłowski 46′ (Kropiewnicki 85′)), Dukalski.

Sędzia: Paweł Księżopolski (Siedlce).

Widzów: 150.

25.04.2015 – Oskar Przysucha – Hutnik Warszawa 3:1 (1:0)
Bramki: Kowalczyk 6′, Czpak 75′, Książek 87′ – Pracki 46′.
w 40 minucie Kornacki nie wykorzystał rzutu karnego (Sędek obronił)

Czerwona kartka: Karczmarczyk (37 minuta).

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski (Kozłowski 80′), Pracki, Jarczak, Goluch – Papież (Sędek 39′), Konopka, Piekarz, Pragacz (Antosz 90′), Tarnowski (Szala 46′) – Dukalski.

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

01.01.2015 – Hutnik Warszawa – Sparta Jazgarzew 1:2 (0:1)
Bramki: Antosz 85′ – Wrażeń 28′, Szabłowski 56′.

Żółte kartki: Sawicki, Dukalski, Żółkowski, Kropiewnicki, Zezula, Konopka.

Hutnik: Sędek – Pracki (Wróblewski 46′), Jarczak, Żółkowski – Sawicki (Pragacz 57′), Piekarz, Konopka, Kozłowski (Antosz 46′), Kropiewnicki (Zezula 71′) – Dukalski, Szala.

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).

Widzów: 100.

09.05.2015 – Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Czarnecki 37′, Łojszczyk 58′ – Szala 47′.

Żółte kartki: Wielgosz, Zezula.

Czerwona kartka: Wielgosz (90 minuta, za niesportowe zachowanie).

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski (Wielgosz 46′), Pracki, Żółkowski, Jarczak – Piekarz (Zezula 46′), Pragacz, Kozłowski (Tarnowski 46′) – Szala, Dukalski, Kropiewnicki (Reszke 71′).

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

16.05.2015 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Bramka: Kubicki 18′.
w 75 minucie zawodnik Mazura nie wykorzystał rzutu karnego (Karczmarczyk obronił)

Żółta kartka: Konopka.

Hutnik: Karczmarczyk – Wróblewski (Kropiewnicki 33′), Pracki, Żółkowski, Goluch – Tarnowski (Sawicki 54′), Konopka, Zezula (Jarczak 80′), Piekarz, Pragacz (Szala 68′) – Dukalski.

Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

Widzów: 100.

20/27.05.2015 – Żyrardowianka Żyrardów – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Ura 44′.
mecz został wznowiony od 34 minuty w dn. 27.05.2015 (20 maja został przerwany z powodu obfitych opadów deszczu i złego stanu boiska)

Żółta kartka: Konopka.

Hutnik: Karczmarczyk – Zezula, Pracki, Jarczak, Goluch – Tarnowski, Konopka, Pragacz, Dukalski, Kropiewnicki (Antosz 83′) – Szala.

Sędzia: Łukasz Gnat (Radom).

23.05.2015 – Hutnik Warszawa – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:3 (0:1)
Bramki: Szala 63′ – Dębiec 38′, Jabłoński 53′, Jasiński 69′.

Żółta kartka: Goluch.

Hutnik: Karczmarczyk – Zezula, Pracki, Jarczak, Goluch (Żółtański 81′) – Tarnowski (Żółkowski 69′), Konopka, Pragacz, Dukalski, Kropiewnicki (Kozłowski 56′) – Szala (Sawicki 74′).

Sędzia: Łukasz Suwała (Radom).

Widzów: 50.

30.05.2015 – Znicz II Pruszków – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Dukalski 37′.

Żółta kartka: Pracki.

Hutnik: Karczmarczyk – Jarczak, Pracki, Żółkowski, Goluch – Szala, Pragacz, Zezula, Reszke (Antosz 57′), Tarnowski (Sawicki 90′) – Dukalski.

Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

03.06.2015 – Hutnik Warszawa – Energia Kozienice 1:3 (0:2)
Bramki: Dukalski 80′ – Kołodziejczyk 14′, (k) 31′, Ciupiński 90′.
mecz rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Żółte kartki: Pragacz, Karczmarczyk, Zezula, Kozłowski.

Hutnik: Karczmarczyk (Staniszewski 46′) – Jarczak, Pracki, Żółkowski, Goluch – Szala (Kozłowski 46′), Pragacz, Zezula (Sawicki 75′), Reszke (Żółtański 68′), Tarnowski – Dukalski.

Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa).

07.07.2015 – Wilga Garwolin – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Goluch 19′.

Żółte kartki: Zezula, Pragacz, Żółkowski, Goluch, Żółtański.

Hutnik: Staniszewski – Wielgosz (Tarnowski 75′), Pracki, Żółkowski, Jarczak – Kozłowski, Pragacz, Zezula, Żółtański, Goluch – Dukalski.

Sędzia: Kamil Wolski (Siedlce).

13.06.2015 – Hutnik Warszawa – Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Bramka: Kozłowski 47′.
w Ząbkach

Czerwona kartka: zawodnik Orła (58. minuta, za faul bez piłki).

Hutnik: Staniszewski (Sędek 82′) – Wielgosz, Pracki, Żółkowski, Jarczak – Sawicki, Dukalski, Kozłowski, Żółtański (Michałowski 86′), Tarnowski (Antosz 64′) – Szala.

Sędzia: Paweł Jenda (Siedlce).

 

Kadra na jesień 2014:

Bramkarze: Bartosz Kaput, Mateusz Oszust, Grzegorz Witkowski.

Obrońcy: Sebastian Baran, Błażej Cichmiński, Rafał Goluch, Krzysztof Pałka, Marek Piątek, Damian Pracki, Piotr Wielgosz.

Pomocnicy: Adrian Antosz, Karol Cimochowski, Adam Cyronek, Marcin Konopka, Piotr Leśniewicz, Michał Pragacz, Andrzej Reszke, Piotr Sinkiewicz, Paweł Tarnowski, Rafał Trybuła, Marek Uciński, Konrad Zezula.

Napastnicy: Paweł Kowalkowski, Łukasz Szala, Mariusz Szymaniak, Michał Złotkowski.

Trener: Grzegorz Faberski.

Przyszli: Krzysztof Pałka (powrót z wypożyczenia, MKS Hutnik Warszawa), Mateusz Oszust (Lublinianka Lublin), Marek Piątek (Unia Warszawa (juniorzy)), Andrzej Reszke (SEMP Ursynów (juniorzy)), Piotr Sinkiewicz (powrót z wypożyczenia, MKS Hutnik Warszawa), Łukasz Szala (Bug Wyszków), Rafał Trybuła (Varsovia Warszawa), Michał Złotkowski (Legionovia Legionowo).

Odeszli: Adam Centkowski (zakończył karierę), Jakub Polniak (Huragan Wołomin), Piotr Sinkiewicz (przerwał treningi, kontuzja), Rafał Trybuła (przerwał treningi), Michał Zdyb (przerwał treningi).

 

Kadra na wiosnę 2015:

Bramkarze: Damian Karczmarczyk, Paweł Sędek, Damian Staniszewski.

Obrońcy: Rafał Goluch, Dominik Jarczak, Dominik Michałowski, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Daniel Wróblewski, Sebastian Żółkowski.

Pomocnicy: Adrian Antosz, Marcin Konopka, Ernest Kozłowski, Michał Kropiewnicki, Piotr Papież, Kacper Piekarz, Michał Pragacz, Andrzej Reszke, Dawid Sawicki, Paweł Tarnowski, Konrad Zezula, Łukasz Żółtański.

Napastnicy: Dominik Dukalski, Rafał Melon, Łukasz Szala.

Trener: Grzegorz Sitnicki.

Przyszli: Dominik Dukalski (Start Otwock), Dominik Jarczak (GKP Targówek), Damian Karczmarczyk (GKP Targówek), Ernest Kozłowski (Plon Garbatka), Michał Kropiewnicki (GKP Targówek), Rafał Melon (wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dominik Michałowski (Langford Rovers, Anglia), Piotr Papież (GKP Targówek), Kacper Piekarz (GKP Targówek), Dawid Sawicki (GKP Targówek), Paweł Sędek (Sarmata Warszawa), Damian Staniszewski (Proch Pionki), Daniel Wróblewski (GKP Targówek), Sebastian Żółkowski (KS Raszyn), Łukasz Żółtański (Białe Orły Warszawa).

Odeszli: Sebastian Baran (MKS Hutnik Warszawa), Błażej Cichmiński (wypożyczenie, Grom Lipowo), Karol Cimochowski (Grom Lipowo), Adam Cyronek (przerwał treningi), Bartosz Kaput (przerwał treningi), Paweł Kowalkowski (przerwał treningi), Piotr Leśniewicz (półroczna dyskwalifikacja z MZPN), Mateusz Oszust (przerwał treningi), Krzysztof Pałka (MKS Hutnik Warszawa), Marek Piątek (Legionovia II Legionowo), Mariusz Szymaniak (wypożyczenie, Grom Lipowo), Rafał Trybuła (wypożyczenie, Zaborowianka Zaborów), Marek Uciński (MKS Hutnik Warszawa), Grzegorz Witkowski (UKS Łady), Michał Złotkowski (wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

 

Strzelcy:

1. Dominik Dukalski – 6 bramek
2. Damian Pracki – 5
3. Łukasz Szala – 4
4. Adrian Antosz – 3
– Michał Pragacz – 3
– Paweł Tarnowski – 3
– Michał Złotkowski – 3
5. Rafał Goluch – 2
– Kacper Piekarz – 2
– Mariusz Szymaniak – 2
6. Karol Cimochowski – 1
– Marcin Konopka – 1
– Ernest Kozłowski – 1
– Michał Kropiewnicki – 1
– Rafał Melon – 1
– Dawid Sawicki – 1
– Marek Uciński – 1
– Piotr Wielgosz – 1

 

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Energia Kozienice 17 47 15 2 0 50 14
2. Oskar Przysucha 17 42 13 3 1 48 13
3. Szydłowianka Szydłowiec 17 33 10 3 4 38 19
4. KS Konstancin 17 30 9 3 5 39 17
5. Mazur Karczew 17 30 9 3 5 32 16
6. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 30 9 3 5 31 18
7. Sparta Jazgarzew 17 30 7 9 1 28 15
8 Znicz II Pruszków 17 26 7 5 5 43 21
9. Wilga Garwolin 17 25 7 4 6 34 31
10. Żyrardowianka Żyrardów 17 25 7 4 6 21 15
11. Mszczonowianka Mszczonów 17 24 6 6 5 25 22
12. Orzeł Wierzbica 17 25 7 4 6 24 24
13. KS Raszyn 17 23 6 4 7 22 27
14. Hutnik Warszawa 17 23 7 2 8 15 21
15. Victoria Sulejówek 17 18 4 6 7 33 31
16. Mazowsze Grójec 17 18 5 3 9 26 31
17. Zwolenianka Zwoleń 17 14 4 2 11 18 42
18. Okęcie Warszawa 17 1 0 1 16 6 66

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mazur Karczew 17 32 10 2 5 28 19
2. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 32 9 5 3 36 15
3. KS Konstancin 17 31 10 1 6 27 21
4. Szydłowianka Szydłowiec 17 30 8 6 3 38 24
5. Energia Kozienice 17 28 7 7 3 31 17
6. Hutnik Warszawa 17 28 8 4 5 26 14
7. Oskar Przysucha 17 25 7 4 6 32 24
8. Sparta Jazgarzew 17 24 5 9 3 31 28
9. Victoria Sulejówek 17 23 7 2 8 27 29
10. Mszczonowianka Mszczonów 17 21 6 3 8 20 33
11. Mazowsze Grójec 17 20 6 2 9 24 24
12. Wilga Garwolin 17 18 5 3 9 26 32
13. Orzeł Wierzbica 17 18 5 3 9 14 29
14. KS Raszyn 17 17 5 2 10 19 36
15. Żyrardowianka Żyrardów 17 16 4 4 9 19 28
16. Znicz II Pruszków 17 15 3 6 8 22 33
17. Zwolenianka Zwoleń 17 9 2 3 12 17 45
18. Okęcie Warszawa 17 1 0 1 16 6 82

Tabela wiosny

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Energia Kozienice 17 42 13 3 1 38 12
2. Mazur Karczew 17 34 10 4 3 31 17
3. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 32 9 5 3 39 13
4. KS Konstancin 17 30 10 0 7 45 24
5. Szydłowianka Szydłowiec 17 30 8 6 3 38 22
6. Orzeł Wierzbica 17 30 8 4 5 24 23
7. Oskar Przysucha 17 28 8 3 6 42 24
8. Sparta Jazgarzew 17 27 6 9 2 26 18
9. Hutnik Warszawa 17 26 8 2 7 24 19
10. Wilga Garwolin 17 25 7 4 6 38 31
11. KS Raszyn 17 23 7 2 8 19 26
12. Znicz II Pruszków 17 22 5 7 5 28 24
13. Mszczonowianka Mszczonów 17 21 6 3 8 21 32
14. Victoria Sulejówek 17 18 5 3 9 32 29
15. Żyrardowianka Żyrardów 17 17 4 5 8 17 26
16. Mazowsze Grójec 17 12 3 3 11 18 28
17. Zwolenianka Zwoleń 17 11 3 2 12 19 44
18. Okęcie Warszawa 17 0 0 0 17 4 87

Tabela z rundy jesiennej

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Oskar Przysucha 17 40 12 4 1 38 13
2. Szydłowianka Szydłowiec 17 33 10 3 4 40 21
3. Energia Kozienice 17 33 9 6 2 43 19
4. KS Konstancin 17 31 9 4 4 22 14
5. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 30 9 3 5 28 20
6. Mazur Karczew 17 28 9 1 7 29 18
7. Sparta Jazgarzew 17 27 6 9 2 33 25
8. Mazowsze Grójec 17 26 8 2 7 32 27
9. Hutnik Warszawa 17 25 7 4 6 18 15
10. Mszczonowianka Mszczonów 17 24 6 6 5 24 23
11. Żyrardowianka Zyrardów 17 24 7 3 7 23 17
12. Victoria Sulejówek 17 23 6 5 6 28 31
13. Znicz II Pruszków 17 19 5 4 8 37 30
14. Wilga Garwolin 17 18 5 3 9 22 32
15. KS Raszyn 17 16 4 4 9 22 37
16. Orzeł Wierzbica 17 15 4 3 10 14 30
17. Zwolenianka Zwoleń 17 11 3 2 12 16 44
18. Okęcie Warszawa 17 2 0 2 15 8 61