Po awansie do A Klasy, przed sezonem 2013/14, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej za zasługi przeniósł Hutnika ligę wyżej, do Ligi Okręgowej.

Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa (b)
30 81 26 3 1 100 15
2. Olimpia Warszawa 30 67 21 4 5 82 34
3. Dolcan II Ząbki 30 57 17 6 7 69 39
4. Vulcan Wólka Mlądzka (b) 30 53 15 8 7 82 57
5. Bóbr Tłuszcz 30 49 14 7 9 53 36
6. Marcovia 2000 Marki 30 46 14 4 12 68 47
7. Legionovia II Legionowo 30 45 14 3 13 67 52
8. Sokół Serock 30 45 12 9 9 51 47
9. Legion Warszawa 30 36 10 6 14 50 64
10. Ryś Laski 30 35 10 5 15 43 62
11. Dąb Wieliszew (b) 30 33 8 9 13 46 69
12. Grom Lipowo 30 32 10 2 18 51 57
13. AON Rembertów 30 31 8 7 15 26 54
14. Mazur Radzymin 30 26 7 5 18 42 85
15. Wicher Kobyłka 30 26 6 8 16 48 81
16. WKS Rząśnik (b) 30 14 4 2 24 34 95

1. zespół – awans bezpośredni do IV ligi
2. zespół – baraż o awans do IV ligi z wicemistrzem płockiej okręgówki (Orzeł Goleszyn); Olimpia awansowała po wygranych na wyjeździe 4:1 i u siebie 8:0
12-16 – spadek do A Klasy

Runda jesienna:

11.08.2013 – Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 4:0 (3:0)
Bramki: Pragacz 29′, Kulik 35′, Uciński 44′, Szymaniak 83′.

Skład: Witkowski (Krasiewicz 46′), Wielgosz, Pracki, Gnoiński, Goluch, Konopka (Tarnowski 46′), Leśniewicz, Pragacz, Kulik (Szymaniak 57′), Polniak (Cimochowski 70′), Uciński.

Sędzia: Szymon Kmita.

Widzów: 250.

14.08.2013 – Dolcan II Ząbki – Hutnik Warszawa 0:3 (walkower – w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik; na boisku 1:0)
Bramka: Prejs 18′.

Żółte kartki: Leśniewicz, Baran.

Czerwona kartka: zawodnik Dolcanu (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Witkowski, Wielgosz (Tarnowski 70′), Pracki, Gnoiński, Goluch, Leśniewicz, Pragacz, Konopka, Kulik, Uciński (Baran 63′), Polniak (Szymaniak 79′).

Skład wyjściowy Dolcanu: Humerski, Rynpak, Matuszczyk, Bazler, Figiel, Todorović, Zembrowski, Prejs, Jakubik, Rusakowicz, Szulakowski.

Sędzia: Kamil Chmielewski.

17.08.2013 – Hutnik Warszawa – AON Rembertów 6:0 (0:0)
Bramki: Tarnowski 50′, Leśniewicz 69′, Cimochowski 76′, Uciński 81′, 87′, Pracki 84′.

Żółte kartki: Kulik, Tarnowski.

Hutnik: Witkowski – E. Wielgosz (Zezula 55′), Pracki, Goluch, Kulik – Leśniewicz, Pragacz, Cimochowski – Tarnowski (P. Wielgosz 84′), Szymaniak (Polniak 46′), Uciński.

Widzów: 150.

Sędzia: Piotr Urban.

21.08.2013 – Olimpia Warszawa – Hutnik Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Uciński 22′, (s) 56′, Szymaniak 78′, 87′.
w 33. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Konopka (trafił w słupek)

Żółte kartki: Pracki, Konopka.

Czerwone kartki: zawodnik gospodarzy (31. minuta, za zagranie ręką w polu karnym) – Leśniewicz (83. minuta, za dyskusje z sędzią).

Hutnik: Witkowski – Wielgosz, Pracki, Goluch, Baran (Kulik 64′) – Leśniewicz, Konopka (Zezula 64′), Pragacz (Cimochowski 74′) – Uciński, Polniak (Szymaniak 53′), Tarnowski.

Sędzia: Wojciech Woźniak.

24.08.2013 – Hutnik Warszawa – WKS Rząśnik 4:0 (1:0)
Bramki: Tarnowski 7′, 68′, 77′, Cimochowski 52′.

Żółte kartki: Zezula, Polniak.

Hutnik: Krasiewicz – E. Wiegosz, Pracki, Kulik – Uciński (Pałka 73′), Zezula (Baran 62′), Konopka, Pragacz, Tarnowski – Cimochowski (Centkowski 69′), Szymaniak (Polniak 76′).

Sędzia: Adrian Karwatiuk.

Widzów: 150.

31.08.2013 – Vulcan Wólka Mlądza – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Uciński 5′, Konopka 56′.

Żółte kartki: Szymaniak, Kulik, Cimochowski, Centkowski.

Hutnik: Krasiewicz – P. Wielgosz, Pracki, Gnoiński, Goluch – Zezula (Centkowski 60′), Konopka, Pragacz – Polniak (Cimochowski 75′), Szymaniak (E. Wielgosz 88′), Uciński (Kulik 64′).

Sędzia: Arkadiusz Stachowiak.

07.09.2013 – Hutnik Warszawa – Sokół Serock 3:1 (1:1)
Bramki: Szymaniak 16′, 72′, Pracki 90′ – Wróbel 18′.

Żółte kartki: Gnoiński, P. Wielgosz, Zezula, Cimochowski.

Hutnik: Krasiewicz – Kulik (E. Wielgosz 46′), Pracki, Gnoiński, P. Wielgosz – Pragacz (Zezula 76′), Konopka, Antosz – Tarnowski (Cimochowski 73′), Szymaniak, Uciński (Polniak 46′).

Sędzia: Krzysztof Mandes.

Widzów: 150.

14.09.2013 – Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Koźliński 9′ – Uciński 63′.

Żółte kartki: Baran, Centkowski.

Hutnik: Krasiewicz – Baran, Pracki, Gnoiński, P. Wielgosz – Leśniewicz, Zezula (Centkowski 46′), Konopka – Polniak (Uciński 31′), Szymaniak (Cimochowski 63′), Tarnowski.

Sędzia: Michał Witak.

21.09.2013 – Hutnik Warszawa – Legion Warszawa 3:0 (1:0)
Bramki: Zezula 9′, Polniak 64′, Cimochowsk 90′.

Żółte kartki: Gnoiński, P. Wielgosz.

Czerwona kartka: Arceusz (Legion, 57. minuta, druga żółta).

Hutnik: Kaput – Sinkiewicz (Polniak 46′), Pracki, Gnoiński, Goluch – Konopka, Zezula (Baran 71′), Antosz (Szymaniak 46′) – P. Wielgosz, Tarnowski, Uciński (Cimochowski 78′).

Sędzia: Łukasz Rowicki.

Widzów: 150.

28.09.2013 – Marcovia Marki – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Polniak 30′.

Żółte kartki: Konopka, Uciński, P. Wielgosz, Leśniewicz, Szymaniak.

Czerwone kartki: Warszawski (Marcovia, 74. minuta) – Leśniewicz (dwie żółte, 86. minuta).

Hutnik: Krasiewicz – P. Wielgosz (Kowalkowski 72′), Pracki, Gnoiński, Goluch – Leśniewicz, Pragacz, Konopka (Zezula 62′) – Uciński (Antosz 62′), Polniak, Tarnowski (Szymaniak 46′).

Sędzia: Patryk Grzeszczak.

05.10.2013 – Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 4:0 (1:0)
Bramki: Uciński 31′, Pragacz 51′, Szymaniak 53′, Polniak 63′.

Żółte kartki: Szymaniak, Polniak.

Hutnik: Witkowski – P. Wielgosz (Tarnowski 72′), Pracki, Gnoiński, Goluch – Leśniewicz, Pragacz, Konopka (Zezula 61′) – Kulik (Antosz 46′), Szymaniak (Polniak 61′), Uciński.

Sędzia: Adrian Karwatiuk.

Widzów: 100.

13.10.2013 – Legionoia II Legionowo – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Uciński 32′.

Żółte kartki: Szymaniak, Pragacz, Baran.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Baran, Gnoiński, Goluch – Leśniewicz, Konopka, Polniak – Uciński (Kulik 64′), Szymaniak (Cimochowski 64′), Tarnowski (Pracki 89′).

Sędzia: Krzysztof Korycki.

19.10.2013 – Hutnik Warszawa – Ryś Laski 4:0 (1:0)
Bramki: P. Wielgosz 24′, 63′, Tarnowski 54′, Uciński 79′.
W 69. minucie Ryś nie wykorzystał rzutu karnego (Witkowski obronił).

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Pracki, Baran, Goluch – Konopka, Leśniewicz (Zezula 78′), Polniak (Cimochowski 62′) – P. Wielgosz (Sinkiewicz 79′), Tarnowski (Antosz 74′), Uciński.

Sędzia: Artur Radziszewski.

Widzów: 150.

02.11.2013 – Hutnik Warszawa – Bóbr Tłuszcz 1:0 (1:0)
Bramka: Pragacz 18′.
W Tłuszczu; Hutnik gospodarzem.
W 70. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Konopka (bramkarz obronił).

Żółte kartki: Pracki, P. Wielgosz.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Pracki, Gnoiński, Baran – Leśniewicz, Konopka (Antosz 85′), Polniak – Uciński (Cimochowski 85′), Szymaniak (Goluch 65′), Tarnowski (P. Wielgosz 46′).

Sędzia: Łukasz Szczech.

10.11.2013 – Grom Lipowo – Hutnik Warszawa 2:6 (2:2)
Bramki: Kosowski 30′, Orzechowski 45′ – Szymaniak 16′, Pracki 36′, Uciński 59′, 72′, Polniak 73′, Tarnowski 83′.
w Józefowie

Żółte kartki: Polniak, Uciński, Leśniewicz.

Hutnik: Witkowski – Baran (Antosz 20′), Pracki, Gnoiński, Goluch – Konopka (Zezula 72′), Pragacz, Leśniewicz – Polniak (Cimochowski 79′), Szymaniak (Tarnowski 60′), Uciński.

Sędzia: Łukasz Gudyn.

Runda wiosenna:

16.11.2013 – Mazur Radzymin – Hutnik Warszawa 1:10 (1:5)
Bramki: 31′ – Polniak 20′, 60′ (k), Pragacz 26′, Zezula 33′, 41′, Uciński 42′, Konopka 54′, Szymaniak 71′, 83′, P. Wielgosz 82′.
mecz rozegrano awansem na jesieni

Żółta kartka: Baran.

Hutnik: Witkowski – Baran, Pracki, Gnoiński (Pałka 78′), Goluch – Zezula (Cimochowski 69′), Pragacz, Konopka – Tarnowski (P. Wielgosz 69′), Polniak (Szymaniak 61′), Uciński.

Sędzia: Krzysztof Szczęsny.

22.03.2014 – Hutnik Warszawa – Grom Lipowo 2:0 (0:0)
Bramki: Zezula 66′, Uciński 67′.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Zezula, Goluch, Wielgosz – Leśniewicz (Cichmiński 79′), Konopka (Centkowski 71′), Antosz – Uciński, Szymaniak (Polniak 46′), Tarnowski (Cyronek 87′).

Sędzia: Tomasz Czajkowski.

Widzów: 250.

30.03.2014 – Bóbr Tłuszcz – Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki: 4′, (k) 61′ – Polniak 20′, Pragacz 48′, Zezula 71′.

Żółte kartki: Zezula, Szymaniak.

Hutnik: Witkowski – Wielgosz, Zezula, Baran, Goluch (Cichmiński 72′) – Konopka, Pragacz, Centkowski (Szymaniak 72′) – Uciński, Polniak, Tarnowski.

źródło: własne

05.04.2014 – Hutnik Warszawa – Marcovia Marki 2:1 (0:1)
Bramki: Konopka 51′, Pragacz 67′ – Buczek 36′.

Żółte kartki: Wielgosz, Goluch, Zezula.

Hutnik: Kaput – Wielgosz (Cichmiński 46′), Zezula, Baran, Goluch – Leśniewicz (Centkowski 76′), Konopka, Pragacz – Polniak (Antosz 83′), Szymaniak (Uciński 61′), Tarnowski.

Sędzia: Piotr Urban.

12.04.2014 – Hutnik Warszawa – Legionovia II Legionowo 2:0 (1:0)
Bramki: Baran (k) 26′, (k) 90′.

Żółte kartki: Leśniewicz, Centkowski, Uciński.

Hutnik: Kaput – Pragacz, Baran, Goluch, Wielgosz – Leśniewicz, Konopka (Antosz 85′), Centkowski (Cichmiński 61′) – Uciński (Zdyb 69′), Polniak (Cimochowski 78′), Tarnowski.

Sędzia: Piotr Rybus.

18.04.2014 – Wicher Kobyłka – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Sosnowski 36′ – Polniak 76′.
W 17. minucie rzut karny obronił Witkowski.

Żółte kartki: Goluch, Baran, Zezula.

Czerwone kartki: Kaput (14. minuta) – zawodnik Wichru (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Kaput – Cichmiński (Zezula 46′), Baran, Goluch, Wielgosz (Witkowski 17′) – Leśniewicz, Pragacz, Centkowski (Zdyb 64′) – Polniak, Szymaniak (Cimochowski 46′), Tarnowski.

Sędzia: Robert Hasselbusch.

26.04.2014 – Ryś Laski – Hutnik Warszawa 0:5 (0:3)
Bramki: Zezula 6′, Antosz 32′, 40′, 47′, Zdyb 84′.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Pracki, Zezula, Goluch – Leśniewicz (Centkowski 70′ (Cimochowski 74′)), Konopka, Antosz – Uciński (Wielgosz 46′), Zdyb, Tarnowski (Szymaniak 66′).

Sędzia: Łukasz Gudyn.

źródło: własne

03.05.2014 – Hutnik Warszawa – Dąb Wieliszew 10:0 (4:0)
Bramki: Antosz 8′, 38′, 70′, 78′, Tarnowski 13′, 55′, Leśniewicz 19′, Uciński 66′, Zezula 74′, Polniak 85′.
w 45. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Tarnowski (bramkarz obronił)

Hutnik: Kaput – Pragacz, Pracki, Zezula, Goluch (Cichmiński 63′) – Leśniewicz, Konopka, Antosz – Wielgosz (Uciński 46′), Cimochowski (Szymaniak 63′), Tarnowski (Polniak 63′).

Sędzia: Artur Radziszewski.

10.05.2014 – Sokół Serock – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Pracki 33′, Szymaniak 60′.

Żółta kartka: Zezula.

Czerwona kartka: Karpik (Sokół; 69. minuta).

Hutnik: Kaput – Pragacz, Pracki, Baran, Goluch (Cichmiński 81′) – Konopka, Leśniewicz (Zezula 64′), Antosz – Uciński (Szymaniak 46′), Polniak, Tarnowski (Cimochowski 81′).

Sędzia: Adrian Rybicki.

17.05.2014 – Legion Warszawa – Hutnik Warszawa 2:6 (1:0)
Bramki: Ryczkowski (k) 37′, ? 88′ – Szymaniak 53′, 69′, 86′, Zdyb 63′, 70′, Uciński 90′.
przy ul. Blokowej

Czerwone kartki: zawodnik gospodarzy (43. minuta, za dwie żółte) – Kaput (34. minuta).

Hutnik: Kaput – Pragacz, Pracki, Zezula, Cichmiński – Leśniewicz, Konopka (Uciński 64′), Antosz (Zdyb 46′) – Polniak (Baran 46′), Cimochowski (Szymaniak 46′), Tarnowski.

Sędzia: Krzysztof Szczęsny.

24.05.2014 – Hutnik Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 2:0 (0:0)
Bramki: Pragacz 78′, Antosz 86′.

Żółta kartka: Baran.

Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Pracki, Zezula (Goluch 68′), Baran (Uciński 46′) – Leśniewicz, Konopka (Cimochowski 68′), Antosz – Pragacz, Szymaniak (Polniak 68′), Tarnowski.

Sędzia: Wojciech Hodowicz.

01.06.2014 – WKS Rząśnik – Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
Bramki: 55’ – Zezula 14’, Tarnowski 18’.

Żółta kartka: Uciński.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Pracki, Baran, Goluch (Cyronek 75’) – Zezula (Leśniewicz 68’), Konopka, Antosz (Polniak 68’) – Uciński, Zdyb (Szymaniak 68’), Tarnowski.

Sędzia: Grzegorz Borkowski.

07.06.2014 – Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 1:3 (0:1)
Bramki: Polniak 57’ – Sobotka 2’, 77’, 90’.
w 53. minucie Baran nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Szymaniak, Goluch, Konopka.

Hutnik: Kaput – Cichmiński (Cimochowski 86’), Pracki, Baran, Goluch – Konopka, Leśniewicz (Antosz 86’), Pragacz – Polniak (Uciński 71’), Szymaniak (Zdyb 46’), Tarnowski.

Sędzia: Kamil Chmielewski.

15.06.2014 – AON Rembertów – Hutnik Warszawa 0:0

Żółta kartka: Pragacz.

Hutnik: Witkowski – Pragacz, Pracki, Cichmiński, Goluch – Konopka (Cyronek 64′), Antosz, Zdyb (Cimochowski 64′) – Uciński, Szymaniak (Polniak 64′), Tarnowski.

Sędzia: Przemysław Malinowski.

18.06.2014 – Hutnik Warszawa – Dolcan II Ząbki 5:0 (1:0)
Bramki: Pragacz 6′, Goluch 65′, Antosz 86′, Polniak 88′, Cimochowski 90′.

Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Pracki, Baran (Cyronek 46′), Goluch (Cimochowski 68′) – Leśniewicz, Konopka (Polniak 46′), Antosz – Pragacz, Szymaniak (Uciński 46′), Tarnowski.

Sędzia: Mariusz Malinowski.

Kadra na wiosnę 2014:

Bramkarze: Bartosz Kaput, Damian Krasiewicz, Grzegorz Witkowski.

Obrońcy: Sebastian Baran, Jakub Gnoiński, Rafał Goluch, Krzysztof Pałka, Damian Pracki, Piotr Sinkiewicz, Emil Wielgosz,  Piotr Wielgosz, Konrad Zezula.

Pomocnicy: Adrian Antosz, Adam Centkowski, Karol Cimochowski, Adam Cyronek, Marcin Konopka, Damian Kulik, Piotr Leśniewicz, Michał Pragacz.

Napastnicy: Paweł Kowalkowski, Jakub Polniak, Mariusz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Marek Uciński.

Trener: Grzegorz Faberski.

Przyszli: Adrian Antosz (Mazur II Karczew), Adam Cyronek (wznowienie treningów), Bartosz Kaput (Mazur II Karczew), Paweł Kowalkowski (odwieszony), Damian Krasiewicz (Legionovia II Legionowo), Damian Kulik (półroczne wypożyczenie, Varsovia Warszawa), Piotr Sinkiewicz (powrót po kontuzji), Emil Wielgosz (Wilga Garwolin).

Odeszli: Karol Klimek (Budowlani Jazowsko), Paweł Kowalkowski (zawieszony przez klub), Sebastian Stankiewicz (MKS Hutnik Warszawa), Bartłomiej Walewski (GKP Targówek).

Kadra na wiosnę 2014:

Bramkarze: Bartosz Kaput, Grzegorz Witkowski.

Obrońcy: Sebastian Baran, Błażej Cichmiński, Rafał Goluch, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Konrad Zezula.

Pomocnicy: Adrian Antosz, Adam Centkowski, Karol Cimochowski, Adam Cyronek, Marcin Konopka, Damian Kulik, Piotr Leśniewicz, Michał Pragacz.

Napastnicy: Paweł Kowalkowski, Jakub Polniak, Mariusz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Marek Uciński, Michał Zdyb.

Trener: Grzegorz Faberski.

Przyszli: Błażej Cichmiński (Victoria Sulejówek), Michał Zdyb (Włókniarz Kalisz).

Odeszli: Jakub Gnoiński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Damian Krasiewicz (KS Łomianki). Damian Kulik (koniec wypożyczenia, Varsovia), Krzysztof Pałka (wypożyczenie, MKS Hutnik Warszawa), Piotr Sinkiewicz (wypożyczenie, MKS Hutnik Warszawa), Emil Wielgosz (Wilga Garwolin).

Strzelcy:

1. Marek Uciński – 16 bramek
2. Mariusz Szymaniak – 15
– Jakub Polniak – 15
3. Paweł Tarnowski – 10
4. Adrian Antosz – 9
5. Michał Pragacz – 8
– Konrad Zezula – 8
6. Karol Cimochowski – 4
– Damian Pracki – 4
– Piotr Wielgosz – 4
7. Sebastian Baran – 3
– Marcin Konopka – 3
– Piotr Leśniewicz – 3
– Michał Zdyb – 3
8. Jakub Gnoiński – 1
– Rafał Goluch – 1
– Damian Kulik – 1

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 42 14 0 1 53 5
2. Dolcan II Ząbki 15 36 11 3 1 43 15
3. Olimpia Warszawa 15 35 11 2 2 39 14
4. Marcovia 2000 Marki 15 30 10 0 5 48 18
5. Legionovia II Legionowo 15 29 9 2 4 40 19
6. Bóbr Tłuszcz 15 28 8 4 3 28 16
7. Vulcan Wólka Mlądzka 15 28 8 4 3 45 28
8. Sokół Serock 15 23 6 5 4 26 20
9. Legion Warszawa 15 23 7 2 6 34 29
10. AON Rembertów 15 21 5 6 4 15 17
11. Ryś Laski 15 20 6 2 7 27 28
12. Dąb Wieliszew 15 20 5 5 5 19 21
13. Wicher Kobyłka 15 18 4 6 5 31 33
14. Grom Lipowo 15 16 5 1 9 35 47
15. Mazur Radzymin 15 16 5 1 9 21 41
16. WKS Rząśnik 15 10 3 1 11 18 39

Tabela ze spotkań wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 39 12 3 0 47 10
2. Olimpia Warszawa 15 32 10 2 3 43 20
3. Vulcan Wólka Mlądzka 15 25 7 4 4 37 29
4. Sokół Serock 15 22 6 4 5 25 27
5. Bóbr Tłuszcz 15 21 6 3 6 25 20
6. Dolcan II Ząbki 15 21 6 3 6 26 24
7. Legionovia II Legionowo 15 16 5 1 9 27 33
8. Marcovia 2000 Marki 15 16 4 4 7 20 29
9. Grom Lipowo 15 16 5 1 9 16 28
10. Ryś Laski 15 15 4 3 8 16 34
11. Dąb Wieliszew 15 13 3 4 8 27 48
12. Legion Warszawa 15 12 3 4 8 16 35
13. Mazur Radzymin 15 10 2 4 9 21 44
14. AON Rembertów 15 10 3 1 11 11 37
15. Wicher Kobyłka 15 8 2 2 11 17 48
16. WKS Rząśnik 15 4 1 1 13 16 56

Tabela z rundy jesiennej

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 16 46 15 1 0 57 4
2. Olimpia Warszawa 16 36 11 3 2 41 18
3. Legionovia II Legionowo 16 31 10 1 5 46 26
4. Bóbr Tłuszcz 16 30 9 3 4 27 13
5. Vulcan Wólka Mlądzka 16 27 7 6 3 40 30
6. Sokół Serock 16 27 7 6 3 35 28
7. Dolcan II Ząbki 16 24 7 3 6 37 28
8. Marcovia 2000 Marki 16 22 6 4 6 36 31
9. Legion Warszawa 16 18 5 3 8 23 28
10. AON Rembertów 16 18 5 3 8 14 31
11. Grom Lipowo 16 17 5 2 9 34 45
12. Dąb Wieliszew 16 17 4 5 7 27 39
13. Mazur Radzymin 16 15 4 3 9 26 53
14. Wicher Kobyłka 16 13 3 4 9 29 40
15. WKS Rząśnik 16 10 3 1 12 16 45
16. Ryś Laski 16 7 1 4 11 11 39

Tabela z rundy wiosennej

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 14 35 11 2 1 43 10
2. Dolcan II Ząbki 14 33 10 3 1 32 11
3. Olimpia Warszawa 15 31 10 1 4 41 16
4. Ryś Laski 14 28 9 1 4 32 23
5. Vulcan Wólka Mlądzka 14 26 8 2 4 42 27
6. Marcovia 2000 Marki 14 24 8 0 6 32 16
7. Bóbr Tłuszcz 14 19 5 4 5 26 23
8. Legion Warszawa 15 19 5 4 6 27 36
9. Sokół Serock 14 18 5 3 6 16 19
10. Dąb Wieliszew 14 16 4 4 6 19 30
11. Grom Lipowo 14 15 5 0 9 17 30
12. Legionovia II Legionowo 14 14 4 2 8 21 26
13. AON Rembertów 14 13 3 4 7 12 23
14. Wicher Kobyłka 14 13 3 4 7 19 41
15. Mazur Radzymin 14 11 3 2 9 16 32
16. WKS Rząśnik 14 4 1 1 12 18 50

źródło: własne