Hutnik Warszawa w sezonie 2010/2011 występował w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to piąty poziom rozgrywek. W tym sezonie Hutnik awansował do III ligi (czwarty poziom). Z tego sezonu dysponuję tabelą, wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 30 78 25 3 2 86-18
2. Bug Wyszków 30 64 20 4 6 66-34
3. Marcovia Marki 30 55 15 10 5 45-36
4. Huragan Wołomin 30 53 16 5 9 57-43
5. Nadnarwianka Pułtusk 30 52 15 7 8 44-38
6. MKS Przasnysz 30 47 15 2 13 69-51
7. Wisła II Płock 30 42 13 3 14 49-35
8. Victoria Sulejówek 30 42 12 6 12 41-41
9. Mławianka Mława 30 39 11 6 13 43-38
10. Wkra Żuromin 30 39 11 6 13 31-46
11. Kasztelan Sierpc 30 38 10 8 12 52-53
12. Tęcza Płońsk 30 30 9 3 18 26-54
13. MKS Ciechanów 30 27 8 3 19 41-69
14. Korona Ostrołęka 30 26 6 8 16 35-57
15. Iskra Krasne 30 24 6 6 18 34-66
16. Kryształ Glinojeck 30 22 6 4 20 36-74

– Mistrz ligi uzyskał awans do III ligi łódzko-mazowieckiej
– Spadki były uzależnione od sytuacji w wyższych ligach. Ostatecznie spadły zespoły z miejsc 14-16, a klub z 13. pozycji rozegrał baraż o utrzymanie z 13. drużyną IV ligi mazowieckiej, grupy południowej. MKS Ciechanów rozegrał baraż z Okęciem Warszawa. Utrzymanie w IV lidze zapewniło sobie Okęcie. Ostatecznie jednak także MKS Ciechanów pozostał na tym poziomie rozgrywek. Zostało to spowodowane wycofaniem się z II ligi GLKS-u Nadarzyn, który nowy sezon rozpoczął od IV ligi. W związku z tym MZPN postanowił powiększyć na jeden sezon 2011/2012 obie grupy IV ligi mazowieckiej do 17. drużyn.

Runda jesienna:

14.08.2010 – Bug Wyszków – Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Bramki: Konopka (k) ’73, Basiuk ’83, Lewicki ’87.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Piros (Basiuk ’70) – Giedronowicz (Kiwała ’65), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Goluch ’60) – Szczepański (Cyronek ’80), Lewicki.
Żółte kartki: Giedronowicz, Leśniewicz, Lewicki, Szczepański.
Czerwona kartka: Papierz (Bug; 72. minuta, za faul w polu karnym).
Sędzia: Marek Karkut (Warszawa).

21.08.2010 – Hutnik Warszawa – MKS Ciechanów 3:0 (1:0)
Bramki: Walewski ’30, Szczepański ’46, Lewicki ’68.
w 60. minucie MKS Ciechanów nie wykorzystał rzutu karnego, Witkowski obronił
Żółte kartki: Szczepański, Cyronek.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński (Roszkiewicz ’80), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Kiwała ’68), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Basiuk ’57) – Szczepański (Cyronek ’75), Lewicki.
Sędzia: Rafał Szczytniewski (Płock).
Widzów: 500.

28.08.2010 – Huragan Wołomin – Hutnik Warszawa 1:4 (1:2)
Bramki: Kozłowski ’32 – Konopka (k) ’20, Walewski ’35, Gnoiński ’64, Lewicki ’90.
Żółta kartka: Szczepański.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Basiuk ’81), Leśniewicz (Antolak ’89), Konopka, Walewski (Kiwała ’86) – Szczepański (Cimochowski ’76), Lewicki.
Sędzia: Tomasz Ostaszewski (Warszawa).

04.09.2010 – Hutnik Warszawa – Marcovia Marki 4:1 (1:0)
Bramki: Gnoiński ‚9, Cichmiński ’60, Szczepański ’73, ’81 – Ryczkowski ’90.
Żółte kartki: Giedronowicz, Szczepański.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Basiuk ’80), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Roszkiewicz ’65) – Giedronowicz (Cyronek ’72), Szczepański (Tarnowski ’84).
Sędzia: Mikołaj Doskocz (Warszawa).
Widzów: 500.

22.09.2010 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Szczepański ’40, ’67.
przełożony z 11.09.2010
Żółte kartki: Gnoiński, Giedronowicz.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński (Antolak ’79), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Walewski ’59), Leśniewicz, Konopka, Kiwała (Basiuk ’82) – Szczepański (Cimochowski ’76), Lewicki.
Sędzia: Jacek Brzuszczyński (Warszawa).

15.09.2010 – MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Olszewski ‚5 – Konopka (k) ’23, Walewski ’74, Kiwała ’75.
Żółte kartki: Lewicki, Gnoiński.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Antolak ’76), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Basiuk ’75) – Giedronowicz (Cyronek ’71), Lewicki (Cimochowski ’88).
Sędzia: Grzegorz Dąbrowski (Siedlce).

18.09.2010 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 0:0
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch (Antolak ’84) – Kiwała (Cyronek ’78), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Basiuk ’70) – Szczepański, Lewicki (Giedronowicz ’62).
Sędzia: Jacek Kikolski (Płock).
Widzów: 400.

26.09.2010 – Wisła II Płock – Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Kiwała ’68, Lewicki ’72.
Żółta kartka: Konopka.
Czerwona kartka: Trepka (Wisła II; 56. minuta, druga żółta).
Hutnik: Witkowski – Piros (Roszkiewicz ’69), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Kiwała ’63), Leśniewicz, Konopka, Cyronek (Lewicki ’52), Walewski – Szczepański (Tarnowski ’79).
Sędzia: Daniel Maciejewski (Radom).

02.10.2010 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 4:0 (3:0)
Bramki: Lewicki ‚2, ’57, Szczepański ’39, Walewski ’45.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Tarnowski ’83), Leśniewicz (Antolak ’73), Konopka, Walewski (Giedronowicz ’66) – Szczepański, Lewicki (Cimochowski ’66).
Sędzia: Łukasz Białas (Ciechanów).
Widzów: 500.

09.10.2010 – Kryształ Glinojeck – Hutnik Warszawa 0:5 (0:4)
Bramki: Konopka ’15, Lewicki ’18, ’24, ’70, Szczepański ’42.
Żółte kartki: Szczepański, Konopka.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Płotnicki ’80), Leśniewicz, Konopka (Cyronek ’60), Kiwała (Walewski ’66) – Szczepański (Cimochowski ’74), Lewicki.

16.10.2010 – Hutnik Warszawa – Iskra Krasne 4:2 (1:2)
Bramki: Konopka (k) ’12, Giedronowicz ’59, Jabłoński ’67, Szczepański ’76 – Savchenko ’31, Piechociński ’45.
Żółte kartki: Giedronowicz, Leśniewicz, Błotnicki.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki (Antolak ’89), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Roszkiewicz ’73), Leśniewicz, Konopka, Kiwała (Walewski ’63) – Lewicki (Cimochowski ’54), Szczepański.
Sędzia: Artur Piątek (Radom).

23.10.2010 – Kasztelan Sierpc – Hutnik Warszawa 2:2 (0:1)
Bramki: Dzięgielewski ’72, ’83 – Tarnowski ’41, Szczepański ’90.
Żółte kartki: Leśniewicz, Antolak.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki (Basiuk ’84), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała, Leśniewicz (Antolak ’71), Konopka, Walewski (Roszkiewicz ’67) – Szczepański, Tarnowski (Kowalik ’73).
Sędzia: Paweł Wółkowski (Ciechanów).

30.10.2010 – Hutnik Warszawa – Korona Ostrołęka 4:2 (1:0)
Bramki: Kiwała ’12, ’70, Lewicki ’62, ’85 – Manowski ’47, Jabłoński (s) ’63.
Żółta kartka: Szczepański.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki (Roszkiewicz ’64), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała, Cyronek, Konopka (Sinkiewicz ’88), Walewski (Antolak ’79) – Szczepański, Giedronowicz (Lewicki ’22).
Sędzia: Radosław Pawłowski (Płock).
Widzów: 400.

06.11.2010 – Nadnarwianka Pułtusk – Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Kiwała ’59.
Żółta kartka: Giedronowicz.
Czerwona kartka: Giedronowicz (druga żółta, 85. minuta).
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Roszkiewicz ’90), Leśniewicz, Antolak, Walewski – Giedronowicz, Lewicki (Tarnowski ’78).
Sędzia: Michał Molenda (Radom).

14.11.2010 – Hutnik Warszawa – Wkra Żuromin 2:0 (1:0)
Bramki: Lewicki ’21, Kiwala ’81.
Żółte kartki: Leśniewicz, Antolak, Lewicki.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Roszkiewicz ’90), Leśniewicz, Antolak, Walewski (Płotnicki ’81) – Giedronowicz (Konopka ’67), Lewicki (Tarnowski ’89).
Sędzia: Łukasz Gnat (Radom).

Runda wiosenna:

19.03.2011 –  Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 0:0
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Witkowski – Roszkiewicz (Cichmiński ’89), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Basiuk ’75), Leśniewicz (Antolak ’84), Konopka, Walewski – Szczepański (Tarnowski ’84), Lewicki.
Sędzia: Michał Wrochna (Radom).
Widzów: 500.

26.03.2011 – MKS Ciechanów – Hutnik Warszawa 1:5 (1:3)
Bramki: Storublovtsev ‚7 – Kiwała ’15, ’27, ’41, Szczepański ’60, Walewski ’66.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Grochowina ’81), Leśniewicz, Konopka (Antolak ’75), Walewski (Basiuk ’66) – Szczepański, Lewicki (Cimochowski ’70).
Sędzia: Marek Słabowski (Płock).

02.04.2011 – Hutnik Warszawa – Huragan Wołomin 2:3 (1:1)
Bramki: Kiwała ‚9, ’81 – Bednarczyk ’35, Ndakiza ’61, Stępień ’69.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński (Grochowina ’59), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała, Leśniewicz, Konopka (Antolak ’81), Walewski (Basiuk ’69) – Lewicki (Tarnowski ’70), Szczepański.
Żółte kartki: Kiwała, Goluch.
Sędzia: Daniel Maciejewski (Radom).

09.04.2011 – Marcovia Marki – Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Bramki: Lewicki ’70, Złotkowski ’84, Walewski ’88.
w 90. minucie Lewicki nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Marcovii, Ratajczyk, obronił)
Żółte kartki: Szczepański, Cichmiński, Konopka.
Czerwone kartki: Cieślak (48. minuta, za brutalny faul), Milewski (78. minuta, druga żółta kartka).
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Giedronowicz (Walewski ’55), Leśniewicz (Antolak ’78), Konopka, Kiwała – Złotkowski (Tarnowski ’80), Szczepański (Lewicki ’65).
Sędzia: Michał Molenda (Radom).

16.04.2011 – Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 4:0 (2:0)
Bramki: Złotkowski ‚9, Lewicki ’20, ’70, ’84.
Żółte kartki: Leśniewicz, Gnoiński, Kiwała.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch (Grochowina ’86) – Kiwała (Basiuk ’82), Leśniewicz (Cyronek ’67), Antolak, Walewski – Złotkowski (Tarnowski ’80), Lewicki.
Sędzia: Marcin Formicki (Warszawa).
Widzów: 400.

22.04.2011 – Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz 1:0 (1:0)
Bramka: Lewicki ’38.
Żółte kartki: Cichmiński, Antolak.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Basiuk ’82), Antolak, Złotkowski (Cimochowski ’89), Walewski (Giedronowicz ’90) – Szczepański (Cyronek ’68), Lewicki.
Sędzia: Piotr Kędzierski (Płock).
Widzów: 500.

30.04.2011 – Mławianka Mława – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Głowacki ’66 – Lewicki ’22, Kiwała ’47.
Żółte kartki: Walewski, Gnoiński.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Szczepański ’73), Antolak, Leśniewicz, Walewski (Giedronowicz ’88) – Złotkowski (Basiuk ’90), Lewicki (Tarnowski ’85).
Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock).

07.05.2011 – Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 2:1 (1:0)
Bramki: Złotkowski ’22, Kiwała ’76 – Skumórski ’57.
Żółta kartka: Kiwała.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina (Goluch ’63) – Kiwała (Giedronowicz ’86), Antolak (Konopka ’56), Leśniewicz, Walewski – Złotkowski, Lewicki (Szczepański ’68).
Sędzia: Łukasz Wrochna (Radom).
Widzów: 500.

14.05.2011 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Dzięgielewski ’42.
Żółta kartka: Szczepański.
Hutnik: Witkowski – Błotnicki (Tarnowski ’75), Gnoiński, Jabłoński, Goluch (Cimochowski ’85) – Kiwała, Leśniewicz, Cyronek (Konopka ’53), Basiuk (Walewski ’53) – Szczepański, Lewicki.
Sędzia: Rafał Szczytniewski (Płock).

18.05.2011 – Hutnik Warszawa – Kryształ Glinojeck 6:1 (3:1)
Bramki: Gnoiński ’12, Jabłoński ’31, Kiwała ’38, ’62, Walewski ’84, Szczepański ’90 – Kopecki ‚1.
Żółta kartka: Jabłoński.
Czerwone kartki: Jabłoński (87. minuta, druga żółta) – Kopecki (88. minuta, druga żółta).
Hutnik: Witkowski – Cichmiński (Szczepański ’74), Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała, Leśniewicz (Antolak ’70), Konopka (Cyronek ’87), Walewski – Tarnowski (Cimochowski ’83), Lewicki.
Sędzia: Jarosław Bieńkowski (Płock).
Widzów: 300.

22.05.2011 – Iskra Krasne – Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)
Bramki: Gnoiński ’35, Leśniewicz ’43, Lewicki ’60.
Żółte kartki: Antolak, Jabłoński, Złotkowski.
Hutnik: Witkowski – Szczepański, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała (Giedronowicz ’67), Leśniewicz, Antolak (Cyronek ’77), Walewski (Płotnicki ’85) – Lewicki, Tarnowski (Złotkowski ’56).
Sędzia: Tomasz Dąbrowa (Siedlce).

28.05.2011 – Hutnik Warszawa – Kasztelan Sierpc 5:1 (1:1) – walkower 5:0 (w zespole gości od 70. do 72. minuty brakowało jednego młodzieżowca w składzie)
Bramki: Walewski ’22, Lewicki, ’60, ’62, ’72, Tarnowski ’83 – Alimi ’35.
Hutnik: Derejko – Szczepański, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Kiwała, Leśniewicz, Konopka, Walewski (Płotnicki ’84) – Lewicki (Tarnowski ’74), Złotkowski.
Widzów: 800.

04.06.2011 – Korona Ostrołęka – Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Bramki: Złotkowski ’61, ’82, Lewicki ’86.
Żółte kartki: Leśniewicz, Gnoiński.
Hutnik: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński (Roszkiewicz ’50), Goluch – Kiwała (Giedronowicz ’71), Leśniewicz, Cyronek, Walewski (Płotnicki ’87) – Złotkowski (Tarnowski ’85), Lewicki.
Sędzia: Jacek Kikolski (Płock).

11.06.2011 – Hutnik Warszawa – Nadnarwianka Pułtusk 6:1 (1:0)
Bramki: Giedronowicz ’43, Lewicki ’58, ’66, ’78, Złotkowski ’70, Konopka ’73 – Mikłowski ’68.
Żółte kartki: Szczepański, Walewski.
Hutnik: Witkowski – Szczepański (Roszkiewicz ’75), Cichmiński, Gnoiński, Goluch – Giedronowicz (Kiwała ’62), Cyronek (Leśniewicz ’55), Konopka, Walewski – Lewicki (Tarnowski ’82), Złotkowski.
Sędzia: Paweł Winiarski (Radom).

18.06.2011 – Wkra Żuromin – Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Konopka (k) ’77.
Żółte kartki: Gnoiński, Szczepański.
Hutnik: Derejko – Szczepański, Gnoiński, Cichmiński, Goluch (Roszkiewicz ’62) – Kiwała (Tarnowski ’75), Leśniewicz, Konopka, Walewski (Basiuk ’80) – Cimochowski (Antolak ’46), Lewicki.
Sędzia: Jarosław Bieńkowski (Płock).

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Grzegorz Witkowski, Tomasz Zakrzewski.

Obrońcy: Adam Błotnicki, Błażej Cichmiński, Konrad Jabłoński, Rafał Goluch, Przemysław Piros, Mateusz Dominiak, Jakub Gnoiński.

Pomocnicy: Arkadiusz Antolak, Bartosz Szymaniak, Piotr Leśniewicz, Paweł Tarnowski, Piotr Sinkiewicz, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Mamoudou Kourou Badji, Adam Cyronek, Tomasz Giedronowicz, Szymon Kiwała, Marcin Konopka, Bartłomiej Walewski.

Napastnicy: Karol Cimochowski, Maciej Kowalik, Szymon Lewicki.

Przyszli: Mamoudou Kourou Badji (II liga senegalska), Adam Cyronek (Unia Skierniewice), Mateusz Dominiak (wychowanek), Tomasz Giedronowicz (Ursus Warszawa), Jakub Gnoiński (Naprzód Zielonki), Szymon Kiwała (Unia Skierniewice), Marcin Konopka (Tęcza Płońsk), Maciej Kowalik (Wisła Annopol), Szymon Lewicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Przemysław Piros (KS Łomianki), Bartłomiej Walewski (Orkan Sochaczew), Grzegorz Witkowski (wypożyczenie, Stal Mielec), Tomasz Zakrzewski (Okęcie Warszawa).

Odeszli: Adam Buciarski, Marcin Florczyk (wypożyczenie, Sparta Jazgarzew), Aleksander Hofman, Błażej Pietroń (rezerwy), Artur Stępień (wypożyczenie, KS Łomianki), Bartosz Szymaniak (rezerwy)

Trener: Łukasz Zezula.

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Grzegorz Witkowski, Łukasz Derejko.

Obrońcy: Adam Błotnicki, Błażej Cichmiński, Konrad Jabłoński, Rafał Goluch, Jakub Gnoiński, Kamil Grochowina.

Pomocnicy: Arkadiusz Antolak, Piotr Leśniewicz, Paweł Tarnowski, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Adam Cyronek, Tomasz Giedronowicz, Szymon Kiwała, Marcin Konopka, Bartłomiej Walewski.

Napastnicy: Karol Cimochowski, Szymon Lewicki, Tomasz Borkowski, Michał Złotkowski.

Przyszli: Tomasz Borkowski (Żbik Nasielsk), Łukasz Derejko (Ursus Warszawa), Marcin Florczyk (powrót z wypożyczenia, Sparta Jazgarzew), Kamil Grochowina (Ursus Warszawa), Artur Stępień (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki), Grzegorz Witkowski (transfer definitywny, Stal Mielec), Michał Złotkowski (Nadnarwianka Pułtusk).

Odeszli: Adam Buciarski (wypożyczenie, Okęcie Warszawa [nie występuje w kadrze od poprzedniego sezonu z powodu rezygnacji z treningów, po roku, po wznowieniu treningów, doszło do transferu do Okęcia]), Mamoudou Kourou Badji (wypożyczenie, Broń Radom), Mateusz Dominiak (wypożyczenie, KS Łomianki), Marcin Florczyk (Okęcie Warszawa), Maciej Kowalik (wypożyczenie, Okęcie Warszawa), Przemysław Piros (przerwał treningi), Piotr Sinkiewicz (wypożyczenie, KS Łomianki), Artur Stępień (rezerwy), Tomasz Zakrzewski (wypożyczenie, KP Piaseczno).

Trener: Łukasz Zezula.

Strzelcy

1. Szymon Lewicki – 26
2. Szymon Kiwała – 15
3. Kamil Szczepański – 11
4. Bartłomiej Walewski – 8
5. Marcin Konopka – 7
6. Michał Złotkowski – 6
7. Jakub Gnoiński – 4
8. Tomasz Giedronowicz – 2
– Konrad Jabłoński – 2
– Paweł Tarnowski – 2
9. Adrian Basiuk – 1
– Błażej Cichmiński – 1
– Piotr Leśniewicz – 1

Tabela z meczów „u siebie”

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 15 38 12 2 1 47-11
2. Bug Wyszków 15 37 12 1 2 34-13
3. Marcovia Marki 15 35 11 2 2 28-18
4. Nadnarwianka Pułtusk 15 30 9 3 3 25-15
5. Wisła II Płock 15 29 9 2 4 31-12
6. Victoria Sulejówek 15 27 8 3 4 30-21
7. MKS Przasnysz 15 26 8 2 5 38-23
8. Huragan Wołomin 15 26 8 2 5 30-18
9. Mławianka Mława 15 26 8 2 5 30-20
10. Kasztelan Sierpc 15 24 6 6 3 29-21
11. Tęcza Płońsk 15 22 7 1 7 14-25
12. Wkra Żuromin 15 21 6 3 6 18-16
13. Kryształ Glinojeck 15 20 6 2 7 22-23
14. Korona Ostrołęka 15 20 5 5 5 15-19
15. MKS Ciechanów 15 14 4 2 9 23-35
16. Iskra Krasne 15 13 3 4 8 19-31

Tabela ze spotkań wyjazdowych

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 15 40 13 1 1 39-7
2. Bug Wyszków 15 27 8 3 4 32-21
3. Huragan Wołomin 15 27 8 3 4 27-25
4. Nadnarwianka Pułtusk 15 22 6 4 5 19-23
5. MKS Przasnysz 15 21 7 0 8 31-28
6. Marcovia Marki 15 20 4 8 3 17-18
7. Wkra Żuromin 15 18 5 3 7 13-30
8. Victoria Sulejówek 15 15 4 3 8 11-20
9. Kasztelan Sierpc 15 14 4 2 9 23-32
10. Wisła II Płock 15 13 3 1 11 18-23
11. Mławianka Mława 15 13 3 4 8 13-18
12. MKS Ciechanów 15 13 4 1 10 18-34
13. Iskra Krasne 15 11 3 2 10 15-35
14. Tęcza Płońsk 15 8 2 2 11 12-29
15. Korona Ostrołęka 15 6 1 3 11 20-38
16. Kryształ Glinojeck 15 2 0 2 13 14-51

Tabela z rundy wiosennej

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 15 37 12 1 2 43-9
2. Bug Wyszków 15 34 11 1 3 36-15
3. Marcovia Marki 15 31 9 4 2 21-12
4. Victoria Sulejówek 15 30 9 3 3 25-13
5. Huragan Wołomin 15 24 7 3 5 29-23
6. Wisła II Płock 15 23 7 2 6 27-15
7. Nadnarwianka Pułtusk 15 23 6 5 4 15-20
8. MKS Przasnysz 15 22 7 1 7 27-26
9. Wkra Żuromin 15 22 6 4 5 13-19
10. Korona Ostrołęka 15 17 4 5 6 19-23
11. MKS Ciechanów 15 17 5 2 8 22-32
12. Mławianka Mława 15 15 4 3 8 20-23
13. Kasztelan Sierpc 15 13 3 4 8 17-29
14. Kryształ Glinojeck 15 12 3 3 9 15-29
15. Tęcza Płońsk 15 12 3 3 9 11-25
16. Iskra Krasne 15 7 1 4 10 14-38

Tabela po rundzie jesiennej

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 15 41 13 2 0 43-9
2. Bug Wyszków 15 30 9 3 3 30-19
3. Nadnarwianka Pułtusk 15 29 9 2 4 29-18
4. Huragan Wołomin 15 29 9 2 4 27-18
5. MKS Przasnysz 15 28 9 1 5 41-23
6. Kasztelan Sierpc 15 25 7 4 4 35-24
7. Mławianka Mława 15 24 7 3 5 23-14
8. Marcovia Marki 15 24 6 6 3 24-24
9. Wisła II Płock 15 19 6 1 8 22-20
10. Tęcza Płońsk 15 18 6 0 9 15-29
11. Iskra Krasne 15 17 5 2 8 20-28
12. Wkra Żuromin 15 17 5 2 8 18-27
13. Victoria Sulejówek 15 12 3 3 9 16-27
14. MKS Ciechanów 15 10 3 1 11 19-37
15. Kryształ Glinojeck 15 10 3 1 11 21-47
16. Korona Ostrołęka 15 9 2 3 10 16-34

źródło: własne