Hutnik Warszawa w sezonie 2009/2010 występował w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to piąty poziom rozgrywek. Z tego sezonu dysponuję tabelą, wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

 

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki

1.

 Ursus Warszawa 30 71 23 2 5 86-21
2.

 MKS Mława

30 60 18 6 6 56-33

3.

 Bug Wyszków 30 55 16 7 7 54-30
4.  Hutnik Warszawa 30 49 15 4 11 41-39
5.

 MKS Przasnysz

30 47 14 5 11 57-53
6.

 Tęcza Płońsk

30 47 14 5 11 44-47
7.

 Victoria Sulejówek

30 45 13 6 11 44-44

8.

 Kryształ Glinojeck 30 43 12 7 11 55-47
9.  MKS Ciechanów 30 42 13 3 14 55-52
10.

 Huragan Wołomin

30 39 11 6 13 54-58
11.

 Wkra Żuromin

30 39 9 12 9 39-36
12.

 Okęcie Warszawa

30 37 11 4 15 34-52
13.

 Błękitni Gąbin

30 36 9 9 12 38-40
14.

 Podlasie Sokołów Podlaski

30 35 9 8 13 46-48
15.

 Przyszłość Włochy

30 21 5 6 19 36-69
16.

 Jutrzenka Cegłów

- - - - - -

– Jutrzenka Cegłów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki z jesieni zostały utrzymane, a na wiosnę drużyny otrzymywały walkowery za „mecz” z Jutrzenką.
– Mistrz ligi uzyskał awans do III ligi łódzko-mazowieckiej
– Spadki były uzależnione od sytuacji w wyższych ligach. Ostatecznie spadły zespoły z miejsc 13-16, a klub z 12. pozycji rozegrał baraż o utrzymanie z 12. drużyną IV ligi mazowieckiej, grupy południowej. Taki baraż po zakończeniu sezonu rozegrał Okęcie Warszawa z KS Warka. Po pierwszym meczu MZPN anulował baraż, ponieważ po weryfikacji spotkań z grupy południowej doszło do zmian w tabeli. Przyznanie walkowera w ostatniej kolejce w drugiej grupie IV ligi spowodowało, że na miejscu barażowym ostatecznie uplasowała się Szydłowianka Szydłowiec, z którą Okęcie powinno rozegrać baraż o utrzymanie, a KS Warka zajęła miejsce w strefie spadkowej.
– Victoria Sulejówek swoje mecze rozgrywała na boisku Drukarza Warszawa, a także dwukrotnie na Obrońców Tobruku, z powodu remontu boiska klubu z Sulejówka

Runda jesienna:

15.08.2009 – Przyszłość Włochy – Hutnik Warszawa 0:2 (0:2)
Bramki: M. Szymaniak ’12, ’41.
Żółte kartki: Sadowski, B. Szala, Jabłoński, M. Szymaniak, Leśniewicz.
Czerwona kartka: Leśniewicz (76. minuta).
Hutnik: Hofman – Piros, Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Tarnowski, Leśniewicz, Ł. Szala (B. Szymaniak ’63), Grochowina – M. Szymaniak (Markowski ’73), Sadowski.
Sędzia: Robert Hasselbusch (Warszawa).

22.08.2009 – Hutnik Warszawa – Jutrzenka Cegłów 2:1 (2:0)
Bramki: Sadowski ’21, ’41 – Płochocki ’88.
Żółte kartki: Sinkiewicz, M. Szymaniak.
Hutnik: Hofman – Piros, Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz (Goluch ’84), Tarnowski, Ł. Szala (Płotnicki ’73), Grochowina – M. Szymaniak, Sadowski (B. Szymaniak ’67)
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

26.08.2009 – Błękitni Gąbin – Hutnik Warszawa 0:0
Żółte kartki: B. Szymaniak, Jabłoński, Piros.
Hutnik: Hofman – Piros, Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Tarnowski (Goluch ’75), B. Szymaniak (Sinkiewicz ’62), Ł. Szala, Grochowina – M. Szymaniak, Sadowski.
Sędzia: Marcin Wojciechowski (Ciechanów).

29.08.2009 – Hutnik Warszawa – Kryształ Glinojeck 2:5 (2:3)
Bramki: Sinkiewicz ‚5, Sadowski ’16 – Rembowski ‚9, ‚Lubasiński 22, ’35, ’57, Kopecki ’47.
Żółta kartka: Mariusz Szymaniak.
Hutnik: Hofman (Buciarski ’63) – Piros, Cichmiński (Goluch ’55), Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz (Płotnicki ’74), Ł. Szala, B. Szymaniak (Tarnowski ’48), Grochowina – M. Szymaniak, Sadowski.
Sędzia: Piotr Jastrzębski (Siedlce).

05.09.2009 – Wkra Żuromin – Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Ł. Szala ’52, Sadowski ’72.
Żółte kartki: Buciarski, Piros, Jabłoński, Sadowski.
Hutnik: Buciarski – Piros (Goluch ’85), Markowski, Jabłoński, B. Szala – Tarnowski, Leśniewicz, Ł. Szala, Grochowina – B. Szymaniak (Sinkiewicz ’65), Sadowski (Płotnicki ’82).
Sędzia: Tomasz Dąbrowa (Siedlce).

12.09.2009 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 1:3 (0:2)
Bramki: M. Szymaniak ’78 – Walczak, ’17, ’35, ’70.
Żółte kartki: Ł. Szala, Jabłoński.
Czerwona kartka: Markowski (22. minuta).
Hutnik: Buciarski – Piros, Markowski, Jabłoński, B. Szala (Goluch ’60) – Sinkiewicz, Leśniewicz, Ł. Szala (M. Szymaniak ’46 (B. Szymaniak ’80)), Grochowina – Tarnowski, Sadowski.
Sędzia: Piotr Pielak (Warszawa).

19.09.2009 – Huragan Wołomin – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Górski ’40 – B. Szala ’50.
Hutnik: Buciarski – Piros, Leśniewicz, Florczyk, B. Szala – Sinkiewicz, Tarnowski, Ł. Szala, Grochowina, Goluch (Basiuk ’70) – Sadowski (Płotnicki ’78).
Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa).

23.09.2009 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Sinkiewicz ’33.
Żółte kartki: Ł. Szala, B. Szala, Grochowina.
Hutnik: Buciarski – Piros, Markowski (B. Szymaniak ’74), Jabłoński, B. Szala, Sinkiewicz, Ł. Szala (Tarnowski ’46), Leśniewicz, Goluch, Basiuk (Grochowina ’46), Płotnicki (Sadowski ’61).
Sędzia: Marcin Formicki (Warszawa).

26.09.2009 – Bug Wyszków – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Chalski ‚3.
Żółte kartki: Tarnowski, B. Szymaniak.
Hutnik: Pietroń – Piros, Jabłoński, Markowski (Cichmiński ’65), B. Szala – Sinkiewicz (Basiuk ’70), Tarnowski, Leśniewicz, Grochowina – Ł. Szala (B. Szymaniak ’46), Goluch (Sadowski ’46).
Sędzia: Tomasz Czajkowski (Warszawa).

03.10.2009 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Sadowski ’41, ’81.
mecz rozegrany na boisku Drukarza Warszawa (Victoria gospodarzem), z powodu remontu boiska klubu z Sulejówka
Żółte kartki: Grochowina, Markowski.
Hutnik: Buciarski – Markowski (Basiuk ’80), Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz (Goluch ’65), Leśniewicz, B. Szymaniak (Ł. Szala ’60), Grochowina – Cimochowski (Płotnicki ’85), Sadowski.
Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

10.10.2009 – Hutnik Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 (1:0)
Bramka: Sadowski ’23.
Żółte kartki: Cimochowski, Leśniewicz, M. Szymaniak.
Hutnik: Buciarski – Markowski (Piros ’70), Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz (Goluch ’90), Leśniewicz, B. Szymaniak (M. Szymaniak ’57), Grochowina – Cimochowski (Ł. Szala ’77), Sadowski.
Sędzia: Sławomir Kołaciński (Ciechanów).

17.10.2009 – MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 4:0 (1:0)
Bramki: Olszewski ’35, Piasecki ’55, ’62, Roman ’70.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Czerwona kartka: Sadowski (82. minuta).
Hutnik: Buciarski – Piros (Cimochowski ’70), Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Sinkiewicz (Ł. Szala ’65), Markowski, B. Szymaniak, Leśniewicz, Goluch (B. Szala ’60) – Sadowski.
Sędzia: Janusz Kwaśniewski (Siedlce).

24.10.2009 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: M. Szymaniak ’81 – Biechoński ’58, Kowalski ’70.
Żółte kartki: Cichmiński, Leśniewicz.
Czerwona kartka: Leśniewicz (za dwie żółte, 80. minuta).
Hutnik: Buciarski – Piros, Florczyk (Ł. Szala ’74), Cichmiński, B. Szala – Sinkiewicz, Markowski (Cimochowski ’58), Leśniewicz, Grochowina – B. Szymaniak (Tarnowski ’66), M. Szymaniak.
Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

07.11.2009 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 2:3 (0:2)
Bramki: B. Szymaniak ’40, ’45, M. Szymaniak ’90 – Barankiewicz ’60, Makowski ’85.
Żółte kartki: Grochowina, Tarnowski.
Hutnik: Buciarski – Piros (Goluch ’85), Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz, B. Szymaniak (Tarnowski ’75), Markowski, Grochowina – Cimochowski (Ł. Szala ’55), M. Szymaniak.
Sędzia: Łukasz Gnat (Radom).

14.11.2009 – Hutnik Warszawa – MKS Ciechanów 1:0 (1:0)
Bramka: B. Szymaniak ’38.
Żółta kartka: M. Szymaniak.
Hutnik: Buciarski – Piros (Tarnowski ’67), Cichmiński, Jabłoński, B. Szala – Sinkiewicz, Markowski (Ł. Szala ’69), Leśniewicz, Grochowina – B. Szymaniak, M. Szymaniak.
Sędzia: Michał Molenda (Radom).

Runda wiosenna:

13.03.2010 – Hutnik Warszawa – Przyszłość Włochy 3:1 (1:0)
Bramki: Cimochowski ‚6, Szczepański ’70, ’88 – Najder ’86.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Buciarski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Tarnowski (Roszkiewicz ’84), Leśniewicz, Zezula, Płotnicki (Sinkiewicz ’63) – Cimochowski (Szymaniak ’79), Szczepański (Antolak ’89).
Sędzia: Łukasz Pniewski (Ciechanów).

20.03.2010 Jutrzenka Cegłów – Hutnik Warszawa 0:3 (walkower)

27.03.2010 – Hutnik Warszawa – Błękitni Gąbin 1:0 (0:0)
Bramka: Szczepański ’90.
Hutnik: Buciarski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Tarnowski (Roszkiewicz ’79), Leśniewicz, Zezula, Płotnicki (Basiuk ’65) – Cimochowski (Sinkiewicz ’84), Szczepański.
Sędzia: Sławomir Kołaciński (Ciechanów).

03.04.2010 – Kryształ Glinojeck – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Gawryszewski ’84 – Szczepański ’15, Płotnicki ’78.
Żółta kartka: Sinkiewicz.
Hutnik: Buciarski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Basiuk (Sinkiewicz ’76), Leśniewicz, Zezula, Cimochowski (Płotnicki ’69) – Szczepański (Szymaniak ’84), Tarnowski (Antolak ’88).
Sędzia: Marcin Kurowski (Płock).

05.05.2010 – Hutnik Warszawa – Wkra Żuromin 0:1 (0:0)
w pierwotnym terminie (10.04.2010) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bramka: Stopczyński ’53.
Hutnik: Buciarski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch (Antolak ’73) – Tarnowski, Szymaniak (Roszkiewicz ’55), Zezula (Płotnicki ’90), Leśniewicz, Sinkiewicz (Basiuk ’60) – Szczepański.
Sędzia: Dariusz Oleksiewicz (Płock).

26.05.2010 – MKS Mława – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
w pierwotnym terminie (17.04.2010) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bramka: Walczak ’78.
Żółte kartki: Antolak, Szymaniak.
Hutnik: Buciarski – Roszkiewicz, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Tarnowski (Płotnicki ’82), Antolak (Szymaniak ’82), Zezula, Sinkiewicz (Basiuk ’68) – Cimochowski (Florczyk ’75), Szczepański.
Sędzia: Radosław Pawłowski (Płock).

24.04.2010 – Hutnik Warszawa – Huragan Wołomin 3:3 (1:2)
Bramki: Tarnowski ‚6, Antolak ’77, Szczepański ’90 – Stępień ’41, ’43, Zasadziński ’60.
Żółte kartki: Tarnowski, Szczepański.
Hutnik: Buciarski – Florczyk (Antolak ’69), Cichmiński, Jabłoński, Goluch (Szymaniak ’77) – Basiuk (Roszkiewicz ’63), Leśniewicz, Zezula, Cimochowski (Płotnicki ’69) – Szczepański, Tarnowski.
Sędzia: Łukasz Gnat (Radom).

01.05.2010 – Ursus Warszawa – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Goliczewski ’32 – Zezula ’57.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Buciarski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Tarnowski (Cimochowski ’75), Szymaniak (Roszkiewicz ’67), Leśniewicz, Zezula, Płotnicki (Basiuk ’57) – Szczepański.
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

08.05.2010 – Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 0:2 (0:2)
Bramki: Chorzępa ’13, ’43.
Żółta kartka: Roszkiewicz.
Hutnik: Hofman – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Roszkiewicz (Płotnicki ’70), Leśniewicz, Szymaniak (Basiuk ’46), Antolak – Szczepański, Sinkiewicz (Cimochowski ’61).
Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

12.05.2010 – Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 0:4 (0:2)
Bramki: Cacko ‚4, Kostrzewa ’13, ’77, Łukasiak ’87.
Żółte kartki: Zezula, Jabłoński.
Hutnik: Hofman – Florczyk (Płotnicki ’57), Cichmiński, Jabłoński, Goluch (Szymaniak ’85) – Roszkiewicz (Basiuk ’65), Leśniewicz, Zezula, Antolak – Tarnowski (Sinkiewicz ’77), Szczepański.
Sędzia: Michał Kuźnik (Warszawa).

15.05.2010 – Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Płotnicki (s) ’40, Chaciński ’72.
Żółta kartka: Roszkiewicz.
Hutnik: Buciarski – Florczyk (Roszkiewicz ’55), Cichmiński, Goluch (Sinkiewicz ’70), Antolak – Tarnowski, Leśniewicz, Zezula, Płotnicki (Basiuk ’46) – Cimochowski (Jabłoński ’63), Szczepański.
Sędzia: Artur Czerwiec (Radom).

22.05.2010 – Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz 2:1 (1:0)
Bramki: Szczepański ’17, Jabłoński ’63 – Piasecki ’67.
Żółte kartki: Leśniewicz, Jabłoński.
Hutnik: Buciarski – Roszkiewicz, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Tarnowski (Basiuk ’71), Leśniewicz, Zezula (Szymaniak ’80), Antolak – Cimochowski (Sinkiewicz ’85), Szczepański.
Sędzia: Łukasz Wrochna (Radom).

29.05.2010 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Kowalski ’17.
Hutnik: Hofman (Buciarski ’46) – Błotnicki (Szymaniak ’82), Cichmiński, Jabłoński, Roszkiewicz – Antolak, Leśniewicz, Zezula, Sinkiewicz (Goluch ’60) – Cimochowski (Basiuk ’71), Tarnowski.
Sędzia: Marcin Kurowski (Płock).

05.06.2010 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 5:1 (2:1)
Bramki: Roszkiewicz ’15, Cimochowski ’25, Jabłoński ’72, Zezula ’78, Szczepański ’79 – Kaczor ’31.
Żółta kartka: Buciarski.
Hutnik: Buciarski – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Roszkiewicz (Basiuk ’68), Leśniewicz, Zezula, Antolak (Sinkiewicz ’80) – Cimochowski (Stępień ’85), Szczepański.
Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

12.06.2010 – MKS Ciechanów – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Huzar ’84 – Cimochowski ’29, ’71.
Żółta kartka: Szczepański.
Hutnik: Buciarski – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Roszkiewicz (Florczyk ’69), Leśniewicz, Antolak, Sinkiewicz – Cimochowski, Szczepański.
Sędzia: Sławomir Gierczak (Radom).

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Adam Buciarski, Aleksander Hofman, Błażej Pietroń.

Obrońcy: Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Kamil Grochowina, Konrad Jabłoński, Przemysław Piros, Marcin Florczyk, Bartosz Szala.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Piotr Sinkiewicz, Łukasz Szala, Rafał Goluch, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Karol Markowski.

Napastnicy: Karol Cimochowski, Mariusz Szymaniak, Kamil Sadowski.

Przyszli: Adam Buciarski (wznowił treningi), Karol Cimochowski (Okęcie Warszawa).

Odeszli: Mateusz Tokarz (wypożyczony na rok do Huraganu Wołomin), Janusz Sobczak (KS Łomianki), Piotr Bieniek (KS Raszyn), Sebastian Królikowski (przerwał treningi), Bartłomiej Walkowski (KS Łomianki), Sebastian Izotow (KS Łomianki), Marek Oleszczuk (przerwał treningi).

Trener: Jan Karaś.

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Adam Buciarski, Aleksander Hofman, Błażej Pietroń.

Obrońcy: Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Konrad Jabłoński, Marcin Florczyk, Adam Błotnicki, Artur Stepień, Karol Twarowski.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Piotr Sinkiewicz, Rafał Goluch, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Arkadiusz Antolak, Kamil Roszkiewicz, Konrad Zezula.

Napastnicy: Karol Cimochowski, Kamil Szczepański.

Przyszli: Arkadiusz Antolak (wypożyczenie, Drukarz Warszawa), Adam Błotnicki (wychowanek), Kamil Roszkiewicz (wypożyczenie, Okęcie Warszawa), Artur Stępień (wychowanek), Kamil Szczepański (wypożyczenie, Legionovia Legionowo), Karol Twarowski (Olimpia Zambrów), Konrad Zezula (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Odeszli: Kamil Grochowina (Ursus Warszawa), Karol Markowski (Naprzód Zielonki), Przemysław Piros (KS Łomianki), Kamil Sadowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartosz Szala (Bug Wyszków), Łukasz Szala (Bug Wyszków), Mariusz Szymaniak (UKS Łady).

Trener: Łukasz Zezula.

Strzelcy

1. Kamil Sadowski – 7
– Kamil Szczepański – 7
2. Mariusz Szymaniak – 5
3. Karol Cimochowski – 4
4. Bartosz Szymaniak – 3
5. Konrad Jabłoński – 2
– Piotr Sinkiewicz – 2
– Konrad Zezula – 2
6. Arkadiusz Antolak – 1
– Piotr Płotnicki – 1
– Kamil Roszkiewicz – 1
– Bartosz Szala – 1
– Łukasz Szala – 1
– Paweł Tarnowski – 1

Tabela z meczów „u siebie”

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki

1.

 Ursus Warszawa 15 43 14 1 0 56-8

2.

 Bug Wyszków 15 38 12 2 1 31-8
3.

 MKS Mława

15 33 10 3 2 27-9
4.

 Victoria Sulejówek

15 31 9 4 2 25-17
5.

 MKS Przasnysz

15 29 9 2 4 32-20
-

 Podlasie Sokołów Podlaski

15 29 8 5 2 32-20
7.  MKS Ciechanów 15 28 9 1 5 32-22
8.

 Okęcie Warszawa

15 25 8 1 6 21-16
9.  Hutnik Warszawa 15 25 8 1 6 23-24
10.

 Tęcza Płońsk

15 24 7 3 5 24-19

11.

 Kryształ Glinojeck 15 22 6 4 5 30-26
12.

 Huragan Wołomin

15 22 6 4 5 24-27
13.

 Błękitni Gąbin

15 20 5 5 5 22-17
14.

 Wkra Żuromin

15 19 5 4 6 20-20
15.

 Przyszłość Włochy

15 13 3 4 8 22-36
16.

 Jutrzenka Cegłów

- - - - - -

Tabela ze spotkań wyjazdowych

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki

1.

 Ursus Warszawa 15 28 9 1 5 30-13
2.

 MKS Mława

15 27 8 3 4 29-24
3.  Hutnik Warszawa 15 24 7 3 5 18-15
4.

 Tęcza Płońsk

15 23 7 2 6 20-28

5.

 Kryształ Glinojeck 15 21 6 3 6 25-21
6.

 Wkra Żuromin

15 20 4 8 3 19-16
7.

 MKS Przasnysz

15 18 5 3 7 25-33

8.

 Bug Wyszków 15 17 4 5 6 23-22
9.

 Huragan Wołomin

15 17 5 2 8 30-31
10.

 Błękitni Gąbin

15 16 4 4 7 16-23
11.  MKS Ciechanów 15 14 4 2 9 23-30
12.

 Victoria Sulejówek

15 14 4 2 9 19-27
13.

 Okęcie Warszawa

15 12 3 3 9 13-36
14.

 Przyszłość Włochy

15 8 2 2 11 14-33
15.

 Podlasie Sokołów Podlaski

15 6 1 3 11 14-28
16.

 Jutrzenka Cegłów

- - - - - -

Tabela po rundzie jesiennej

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1.

 Ursus Warszawa

15 34 11 1 3 41-12
2.

 MKS Mława

15 32 10 2 3 31-19
3.

 MKS Przasnysz

15 31 10 1 4 37-22
4.

 Kryształ Glinojeck

15 26 8 2 5 34-23

5.

 Tęcza Płońsk 15 26 8 2 5 29-25
6.  Hutnik Warszawa 15 26 8 2 5 19-19

7.

 MKS Ciechanów 15 23 7 2 6 32-28
8.

 Bug Wyszków

15 23 6 5 4 21-20
9.

 Wkra Żuromin

15 20 5 5 5 24-22

10.

 Podlasie Sokołów Podlaski 15 20 5 5 5 26-23
11.

 Victoria Sulejówek

15 19 5 4 6 19-26
12.

 Błękitni Gąbin

15 16 4 4 7 21-24
13.  Okęcie Warszawa 15 15 5 0 10 14-30
14.

 Huragan Wołomin

15 11 3 2 10 21-34
15.

 Przyszłość Włochy

15 8 1 5 9 16-33
16.

 Jutrzenka Cegłów

15 8 2 2 11 15-40

Tabela z rundy wiosennej

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1.

 Ursus Warszawa

15 37 12 1 2 45-9
2.

 Bug Wyszków

15 32 10 2 3 33-10
3.

 MKS Mława

15 28 8 4 3 25-14
4.

 Huragan Wołomin

15 28 8 4 3 33-24

5.

 Victoria Sulejówek 15 26 8 2 5 25-18
6.  Hutnik Warszawa 15 23 7 2 6 22-20

7.

 Okęcie Warszawa 15 22 6 4 5 20-22
8.

 Tęcza Płońsk

15 21 6 3 6 15-22
9.

 Błękitni Gąbin

15 20 5 5 5 17-16

10.

 Wkra Żuromin 15 19 4 7 4 15-14
11.

 MKS Ciechanów

15 19 6 1 8 23-24
12.

 Kryształ Glinojeck

15 17 4 5 6 21-24
13.  MKS Przasnysz 15 16 4 4 7 20-31
14.

 Podlasie Sokołów Podlaski

15 15 4 3 8 20-25
15.

 Przyszłość Włochy

15 13 4 1 10 20-36
16.

 Jutrzenka Cegłów

- - - - - -

źródło: własne