Hutnik Warszawa w sezonie 2008/2009 występował w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Po reorganizacji rozgrywek był to piąty poziom. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

 

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki

1.

 Pogoń Siedlce 32 65 19 8 5 75-29
2.

 Okęcie Warszawa

32 64 19 7 6 62-29
3.

 Tęcza Płońsk

32 63 18 9 5 65-26
4.  Hutnik Warszawa 32 59 17 8 7 51-33
5.

 MKS Mława

32 56 15 11 6 59-33
6.

 Przyszłość Włochy

32 56 17 5 10 51-36
7.

 Victoria Sulejówek

32 54 16 6 10 47-38
8.

 MKS Przasnysz

32 52 15 7 10 66-54

9.

 Mazur Radzymin 32 44 12 8 12 39-40

10.

 Kryształ Glinojeck 32 41 12 5 15 60-54
11.  MKS Ciechanów 32 40 11 7 14 41-50
12.

 Podlasie Sokołów Podlaski

32 36 10 6 16 52-63
13.

 Huragan Wołomin

32 29 9 2 21 40-67
14.

 Naprzód Zielonki

32 29 8 5 19 38-64
15.

 Korona Ostrołęka

32 22 5 7 20 30-80
16.

 Kormoran Łąck

32 17 4 5 23 24-85
-

 Polonia II Warszawa

- - - - - -

Polonia II Warszawa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki z jesieni zostały utrzymane, a na wiosnę reszta drużyn otrzymywała walkowery za „mecz” z Polonią II.
Mistrz ligi uzyskał awans do III ligi łódzko-mazowieckiej
Wicemistrz ligi rozegrał baraż z wicemistrzem drugiej grupy IV ligi mazowieckiej, południowej, o prawo gry w barażu z trzecim zespołem IV ligi łódzkiej o awans do III ligi.
Spadki były uzależnione od sytuacji w wyższych ligach. Ostatecznie spadły trzy ostatnie zespoły z naszej grupy. Naprzód Zielonki rozegrał po zakończeniu sezonu baraż o utrzymanie z 14. zespołem drugiej grupy IV ligi.

Runda jesienna:

16.08.2008 – Przyszłość Włochy – Hutnik Warszawa 2:2 (0:1)
Bramki: Witkowski ’68, Siennicki ’91 – Antolak ’13, Zawiślak ’66.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Markowski, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek, B. Szymaniak, Goluch (Sinkiewicz ’88) – M. Szymaniak (M. Piros ’88), Zawiślak.
Żółte kartki: Bartosz Szymaniak, Sinkiewicz (Hutnik) – Tomasz Siennicki (Przyszłość).
Sędzia: Artur Mądrzak (Warszawa).

20.08.2008 – Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 3:0 (0:0)
Bramki: P. Leśniewicz (k) ’75, Tarnowski ’79, Ł. Szala ’86.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, B. Szymaniak (Markowski ’46), Ogórek, Goluch (Sinkiewicz ’85) – Tarnowski (Ł. Szala ’84), M. Szymaniak.
Żółte kartki: B. Szymaniak, Markowski.
Sędzia: Adam Wojtyla (Warszawa).
Widzów: 100.

24.08.2008 – Kormoran Łąck – Hutnik Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: Gołębiewski ’60 – Goluch ’38.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek, B. Szymaniak (Markowski ’75), Goluch (Sinkiewicz ’78) – Tarnowski (Ł. Szala ’80), M. Szymaniak.
Żółte kartki: Ł. Szala, Pawłowski.
Sędzia: Cezary Kostrzewa (Radom).

27.08.2008 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 1:1 (0:0)
Bramki: Antolak ’51 – Karpiński ’55.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek, B. Szymaniak (Markowski ’74), Goluch – Tarnowski (Zawiślak ’46), M. Szymaniak.
Żółte kartki: Leśniewicz, Jabłoński – Barankiewicz, Karpiński, Lewandowski.
Sędzia: Grzegorz Dąbrowski (Siedlce).

Hutnik pauzował

07.09.2008 – Hutnik Warszawa – Polonia II Warszawa 0:2 (0:2)
Bramki: Falkiewicz ’34, Kępa (k) ’45.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek (Florczyk ’67), Markowski (B. Szymaniak ’60), Goluch – Tarnowski (Ł. Szala ’46), M. Szymaniak (Zawiślak ’46).
Żółta kartka: Leśniewicz.
Sędzia: Dariusz Sachajko (Warszawa).

13.09.2008 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Potera ’30, ’48, Lementowicz ’35.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Jabłoński (Markowski ’60), Florczyk, Grochowina – Antolak, Ogórek, Leśniewicz, B. Szymaniak – Tarnowski (Ł. Szala ’70), Zawiślak (M. Szymaniak ’46).
Żółte kartki: Leśniewicz, Florczyk.
Sędzia: Paweł Rupniewski (Warszawa).

17.09.2008 – Naprzód Zielonki – Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: M. Szymaniak ’42, ’75, Zawiślak ’87.
Koczur (Naprzód) nie wykorzystał rzutu karnego w pierwszej połowie, trafił w słupek
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek (Markowski ’80), B. Szymaniak (Cichmiński ’85), Goluch (Sinkiewicz ’81) – M. Szymaniak (Tarnowski ’75), Zawiślak.
Żółte kartki: Ogórek, Grochowina (Hutnik) – Bulik, Więckowski (Naprzód).
Sędzia: Andrzej Barmosz (Warszawa).

20.09.2008 – Hutnik Warszawa – Kryształ Glinojeck 0:1 (0:0)
Bramk: Łapiński ’57.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros (Florczyk ’65), Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński – Antolak, Ogórek (Ł. Szala ’75), B. Szymaniak (Markowski ’65), Goluch – Zawiślak (Tarnowski ’57), M. Szymaniak.
Żółte kartki: M. Szymaniak, Pawłowski.
Czerwona kartka: Cichmiński ’72 (druga żółta).
Sędzia: Oleksiewicz (Płock).

27.09.2008 – Pogoń Siedlce – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Tarnowski ‚3.
Hutnik: Pawłowski – Florczyk, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (Sinkiewicz ’85), Antolak, Leśniewicz, Markowski (B. Szymaniak ’75), Goluch (Ł. Szala ’88) – M. Szymaniak (Zawiślak ’46).
Żółte kartki: M. Szymaniak, Florczyk, Grochowina, Zawiślak.
Sędzia: Wółkowski (Ciechanów).

04.10.2008 – Hutnik Warszawa – Huragan Wołomin 5:2 (2:1)
Bramki: M. Szymaniak ’24, Tarnowski ’42, Antolak ’51, M. Piros ’80, Sinkiewicz ’86 – Kulma ’10, Kozłowski ’90.
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Markowski (B. Szymaniak ’77), Leśniewicz, Goluch (Sinkiewicz ’80) – Tarnowski (M. Piros ’73), M. Szymaniak (Socha ’85).
Żółte kartki: Leśniewicz, Pawłowski.
Sędzia: Zenon Żebrowski (Warszawa).

11.10.2008 – MKS Mława – Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: M. Piros ’56.
Hutnik: Pawłowski – Sinkiewicz, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (Zawiślak ’85), Antolak, Markowski (M. Piros ’55), Ogórek, Goluch (Płotnicki ’75) – M. Szymaniak (Ł. Szala ’88).
Czerwona kartka: Król (MKS Mława, druga żółta).
Sędzia: Jacek Kikolski (Płock).

18.10.2008 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Eibl ’61.
Hutnik: Pawłowski – Sinkiewicz, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (Zawiślak ’65), Antolak, Ogórek (M. Piros ’68 (B. Szymaniak ’85)), Leśniewicz, Goluch (Socha ’80) – M. Szymaniak.
Żółte kartki: Leśniewicz, Goluch.
Sędzia: Piotr Fedorowicz (Warszawa).

25.10.2008 – MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski, Antolak, Ogórek, B. Szymaniak (Florczyk ’80), Goluch – M. Szymaniak (Ł. Szala ’85).
Żółte kartki: M. Szymaniak, Ł. Szala.
Sędzia: Tomasz Dąbrowa (Siedlce).

08.11.2008 – Hutnik Warszawa – Korona Ostrołęka 1:1 (1:0)
Bramki: M. Szymaniak ‚7 – Ostaszewski ’73.
Hutnik: Pawłowski – Florczyk, Cichmiński, Leśniewicz, Grochowina (Zawiślak ’85) – P. Piros, Tarnowski (Ł. Szala ’75), Ogórek, Antolak, Goluch (B. Szymaniak ’65) – M. Szymaniak.
Żółte kartki: Grochowina, Florczyk.
Sędzia: Małgorzata Radomska (Płock).
Widzów: 100.

11.11.2008 – Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Warszawa 3:0 (1:0)
Bramka: Tchórzewski ’32, ’85, Siedlecki ’88.
w 57. minucie Florczuk (Podlasie) nie wykorzystał rzutu karnego, Pawłowski obronił
Hutnik: Pawłowski – P. Piros, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (B. Szymaniak ’68), Antolak, Ogórek, Goluch – M. Szymaniak, Zawiślak (M. Piros ’65).
Żółte kartki: P. Piros, Pawłowski.
Sędzia: Cezary Kostrzewa (Radom).

15.11.2008 – Hutnik Warszawa – MKS Ciechanów 1:2 (0:2)
Bramki: Ł. Szala ’84 – Rembowski ’25, Tosik ’40 (k).
Hutnik: Bodych – P. Piros, Jabłoński, Florczyk, Grochowina (Płotnicki ’85) – Tarnowski (Goluch ’40), Leśniewicz (Ł. Szala ’75), Ogórek, B. Szymaniak, Antolak – M. Szymaniak (Zawiślak ’46).
Żółta kartka: Ogórek.
Sędzia: Maciej Kwiatkowski (Radom).
Widzów: 100.

Runda wiosenna:

14.03.2009 – Hutnik Warszawa – Przyszłość Włochy 2:2 (0:1)
Bramki: Tarnowski ’59, Bieniek ’77 – Sieński ‚6, Stępień ’54.
Żółta kartka: M. Szymaniak.
Hutnik: Hofman – B. Szala (Tarnowski ’27), Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński – Ł. Szala (Basiuk ’46), Markowski (Sinkiewicz ’82), B. Szymaniak, Goluch (Bieniek ’46) – M. Szymaniak, Sadowski.
Sędzia: Marcin Wróbel (Warszawa).

21.03.2009 – Mazur Radzymin – Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Sosnowski ’76 – Sadowski ’73, Gajewski (s) ’79.
Hutnik: Hofman – P. Piros, Jabłoński, Florczyk, Cichmiński – Tarnowski (Ł. Szala ’90), Markowski (Sinkiewicz ’74), Leśniewicz, Bieniek – B. Szymaniak (Basiuk ’89), Sadowski (Oleszczuk ’88).
Żółta kartka: Cichmiński, B. Szymaniak.
Sędzia: Rafał Derlacz (Warszawa).

28.03.2009 – Hutnik Warszawa – Kormoran Łąck 1:0 (0:0)
Bramka: P. Piros ’82.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Hofman – P. Piros, Jabłoński, Cichmiński, Bieniek – Tarnowski (B. Szala ’81), Markowski (Basiuk ’46), Leśniewicz, B. Szymaniak (Sinkiewicz ’73) – Sadowski, M. Szymaniak (Ł. Szala ’77).
Sędzia: Paweł Wółkowski (Ciechanów).

05.04.2009 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 4:0 (0:0)
Bramki: Barankiewicz ’58, Karpiński ’65, ’68, Bogucki ’72.
Żółte kartki: P. Piros, Bieniek, Jabłoński, Tarnowski.
Hutnik: Hofman – P. Piros, Jabłoński, Cichmiński, Florczyk (Ł. Szala ’70) – Tarnowski, Leśniewicz, Markowski (Sinkiewicz ’76), Bieniek (Goluch ’75) – B. Szymaniak (M. Szymaniak ’65), Sadowski.
Sędzia: Paweł Passon (Płock).

Hutnik pauzował

Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa 0:3 (walkower)

25.04.2009 – Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 2:0 (1:0)
Bramki: B. Szymaniak ’25, M. Szymaniak ’55.
Hutnik: Hofman – P. Piros, Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Markowski (Goluch ’87), Leśniewicz, B. Szymaniak (Sinkiewicz ’84), Tarnowski (Ł. Szala ’66) – M. Szymaniak (Oleszczuk ’75), Sadowski.
Czerwone kartki: Jabłoński (Hutnik) – Daniel (Victoria).
Sędzia: Dominik Rożek (Warszawa).

29.04.2009 – Hutnik Warszawa – Naprzód Zielonki 4:1 (3:0)
Bramki: B. Szymaniak ’13, Sadowski ’26, ’65, M. Szymaniak ’39 – Szczepanik ’74.
Hutnik: Hofman – Piros, Florczyk, Cichmiński, B. Szala – Markowski (Sinkiewicz ’78), Leśniewicz, B. Szymaniak (Królikowski ’88), Ł. Szala (Goluch ’75) – M. Szymaniak (Oleszczuk ’83), Sadowski.
Żółte kartki: B. Szymaniak, M. Szymaniak.
Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

02.05.2009 – Kryształ Glinojeck – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Sadowski ’45, ’60.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Markowski (Ł. Szala ’89), Florczyk, Leśniewicz, Goluch (Sinkiewicz ’88) – M. Szymaniak (Tarnowski ’85), Sadowski.
Żółta kartka: M. Szymaniak, Markowski.
Sędzia: Dariusz Oleksiewicz (Płock).

06.05.2009 – Hutnik Warszawa – Pogoń Siedlce 1:1 (0:1)
Bramki: Sadowski ’65 – Firus ’23.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Ł. Szala (Tarnowski ’46), Leśniewicz, B. Szymaniak (Florczyk ’80), Markowski (Bieniek ’68) – M. Szymaniak (Goluch ’85), Sadowski.
Sędzia: Cezary Kostrzewa (Radom).

09.05.2009 – Huragan Wołomin – Hutnik Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki: Michalski ’25 – M. Szymaniak ’12, Sadowski ’45.
Hutnik: Hofman – Piros (Sinkiewicz ’70), Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Tarnowski (Bieniek ’65), Florczyk, B. Szymaniak (Ł. Szala ’85), Markowski (Goluch ’60) – M. Szymaniak, Sadowski.
Żółta kartka: Goluch.
Sędzia: Tomasz Ostaszewski (Warszawa).

16.05.2009 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 1:0 (1:0)
Bramka: M. Szymaniak ’15.
Żółta kartka: M. Szymaniak, Tarnowski.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, Bieniek – Markowski (Sinkiewicz ’62), B. Szymaniak (B. Szala ’64), Leśniewicz, Goluch (Basiuk ’82) – M. Szymaniak (Tarnowski ’75), Sadowski.
Sędzia: Dariusz Birkowski (Radom).

23.05.2009 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Leśniewicz (k) ‚8.
Czerwona kartka: Bieniek (dwie żółte).
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, Szala – Markowski (Florczyk ’62), Leśniewicz, Bieniek, Goluch (Sinkiewicz ’68) – B. Szymaniak (Tarnowski ’75), Sadowski (Grochowina ’85).
Sędzia: Marcin Formicki (Warszawa).

27.05.2009 – Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz 4:2 (2:0)
Bramki: Sadowski ’37, ’50, M. Szymaniak ’45, ’46 – Grabowski ’69, Olszewski ’86.
Żółte kartki: M. Szymaniak, Bieniek, Tarnowski.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Bieniek (Florczyk ’75), B. Szymaniak (Grochowina ’84), Leśniewicz, Goluch (Sinkiewicz ’84) – M. Szymaniak (Tarnowski ’70), Sadowski.
Sędzia: Jacek Marciniak (Płock).

31.05.2009 – Korona Ostrołęka – Hutnik Warszawa 2:5 (1:3)
Bramki: Stachowicz ’12, ’90 – Sadowski ’21, ’55, B. Szymaniak ’25, M. Szymaniak ’45, ’63.
Żółta kartka: Leśniewicz.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński, B. Szala – Tarnowski (Basiuk ’76), Leśniewicz (Grochowina ’76), B. Szymaniak (Sinkiewicz ’60), Markowski (Florczyk ’60) – M. Szymaniak, Sadowski.
Sędzia: Marcin Jastrzębski (Siedlce).

06.06.2009 – Hutnik Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 2:0 (0:0)
Bramki: B. Szala ’75, Florczyk ’85.
Żółte kartki: Jabłoński, Cichmiński, M. Szymaniak.
Czerwona kartka: B. Szala (dwie żółte).
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Cichmiński (Sinkiewicz ’75), B. Szala – Markowski (Florczyk ’46), B. Szymaniak, Bieniek, Tarnowski (Grochowina ’70) – M. Szymaniak (Basiuk ’83), Sadowski.
Sędzia: Marcin Falencki (Ciechanów).

10.06.2009 – MKS Ciechanów – Hutnik Warszawa 0:0
Żółte kartki: Piros, Leśniewicz.
Hutnik: Hofman – Piros, Jabłoński, Leśniewicz, B. Szala – Markowski (Basiuk ’80), Sinkiewicz, Bieniek, Goluch – B. Szymaniak (Grochowina ’67), Sadowski.
Sędzia: Jarosław Bieńkowski (Płock).

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Adam Buciarski, Bartłomiej Pawłowski, Krystian Bodych, Aleksander Hofman.

Obrońcy: Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Kamil Grochowina, Konrad Jabłoński, Przemysław Piros, Marcin Florczyk, Mateusz Tokarz, Bartosz Szala.

Pomocnicy: Michał Piros, Arkadiusz Antolak, Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Piotr Sinkiewicz, Łukasz Szala, Rafał Goluch, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Karol Markowski, Michał Ogórek, Jakub Socha.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Paweł Zawiślak, Bartłomiej Walkowski, Sebastian Izotow, Piotr Gajewski.

Przyszli: Karol Markowski (Promnik Łaskarzew), Michał Ogórek (Okęcie Warszawa), Bartłomiej Pawłowski (ostatnio Żbik Nasielsk), Jakub Socha (JKS Jarosław juniorzy), Krystian Bodych (wychowanek), Piotr Gajewski (wychowanek), Aleksander Hofman (wychowanek).

Odeszli: Michał Bigajski (Naprzód Zielonki), Jakub Kowalski (przerwał treningi), Daniel Sadowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kamil Sadowski (wypożyczony do Pogoni Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Sołtys (przerwał treningi).

Trener: Bogusław Oblewski.

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Aleksander Hofman, Błażej Pietroń.

Obrońcy: Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Kamil Grochowina, Konrad Jabłoński, Przemysław Piros, Marcin Florczyk, Mateusz Tokarz, Bartosz Szala, Janusz Sobczak.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Piotr Sinkiewicz, Łukasz Szala, Rafał Goluch, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk, Karol Markowski, Piotr Bieniek, Sebastian Królikowski.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Bartłomiej Walkowski, Sebastian Izotow, Marek Oleszczuk, Kamil Sadowski.

Przyszli: Piotr Bieniek (Pogoń Szczecin juniorzy), Marek Oleszczuk (wychowanek), Sebastian Królikowski (wychowanek), Kamil Sadowski (powrót z wypożyczenia, Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Janusz Sobczak (wychowanek).

Odeszli: Arkadiusz Antolak (Ursus Warszawa), Krystian Bodych (Narew Ostrołęka), Adam Buciarski (przerwał treningi), Michał Ogórek (Naprzód Zielonki), Bartłomiej Pawłowski (Orkan Sochaczew), Michał Piros (przerwał treningi), Jakub Socha (Victoria Sulejówek), Paweł Zawiślak (przerwał treningi), Piotr Gajewski (juniorzy).

Trener: Bogusław Oblewski.

Strzelcy

1. Mariusz Szymaniak – 12
2. Kamil Sadowski – 11
3. Paweł Tarnowski – 4
4. Arkadiusz Antolak – 3
– Bartosz Szymaniak – 3
5. Piotr Leśniewicz – 2
– Michał Piros – 2
– Łukasz Szala – 2
– Paweł Zawiślak – 2
6. Piotr Bieniek – 1
– Marcin Florczyk – 1
– Rafał Goluch – 1
– Przemysław Piros – 1
– Piotr Sinkiewicz – 1
– Bartosz Szala – 1

Tabela z meczów „u siebie”

 

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1.  Pogoń Siedlce 16 36 11 3 2 46-14
2.  Tęcza Płońsk 16 35 11 2 3 37-15
3.  Victoria Sulejówek 16 32 10 2 4 31-14
4.  Okęcie Warszawa 16 30 9 3 4 35-13
5.  Przyszłość Włochy 16 30 9 3 4 29-18
6.  MKS Mława 16 28 7 7 2 35-17
7.  Hutnik Warszawa 16 28 8 4 4 28-16
8.  MKS Przasnysz 16 26 7 5 4 33-21
9.  MKS Ciechanów 16 24 7 3 6 22-14
10.  Podlasie Sokołów Podlaski 16 22 6 4 6 32-28
11.  Mazur Radzymin 16 21 6 3 7 23-18
12.  Naprzód Zielonki 16 21 6 3 7 23-25
13.  Kryształ Glinojeck 16 19 5 4 7 37-25
14.  Huragan Wołomin 16 13 4 1 11 24-29
15.  Korona Ostrołęka 16 12 3 3 10 15-29
16.  Kormoran Łąck 16 10 2 4 10 11-31

 

Tabela ze spotkań wyjazdowych

 

Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki
1.

 Okęcie Warszawa

16 34 10 4 2 27-16
2.  Hutnik Warszawa 16 31 9 4 3 23-17

3.

 Pogoń Siedlce 16 29 8 5 3 29-15
4.

 Tęcza Płońsk

16 28 7 7 2 28-11
5.

 MKS Mława

16 28 8 4 4 24-16
6.

 Przyszłość Włochy

16 26 8 2 6 22-18
7.

 MKS Przasnysz

16 26 8 2 6 33-33

8.

 Mazur Radzymin 16 23 6 5 5 16-22
9.

 Victoria Sulejówek

16 22 6 4 6 16-24

10.

 Kryształ Glinojeck 16 22 7 1 8 23-29
11.  MKS Ciechanów 15 16 4 4 8 19-36
12.

 Huragan Wołomin

16 16 5 1 10 16-38
13.

 Podlasie Sokołów Podlaski

16 14 4 2 10 20-35
14.

 Korona Ostrołęka

16 10 2 4 10 15-51
15.

 Naprzód Zielonki

16 8 2 2 12 15-39
16.

 Kormoran Łąck

16 7 2 1 13 13-54

 

Tabela jesieni

 

Lp.

Drużyna

M Pkt. Z R P Bramki
1.  Tęcza 34 Płońsk 16 35 10 5 1 36-13
2.  Polonia II Warszawa 16 34 10 4 2 41-12
3.  Pogoń Siedlce 16 33 10 3 3 39-17
4.  Przyszłość Włochy 16 31 10 1 5 27-15
5.  MKS Mława 16 30 8 6 2 32-17
6.  Victoria Sulejówek 16 28 9 1 6 28-24
7.  Okęcie Warszawa 16 27 8 3 5 29-18
8.  MKS Przasnysz 16 26 7 5 4 34-25
9.  Kryształ Glinojeck 16 23 7 2 7 31-23
10.  Mazur Radzymin 16 21 6 3 7 23-25
11.  Hutnik Warszawa 16 20 5 5 6 19-19
12.  MKS Ciechanów 16 18 5 3 8 24-33
13.

 Podlasie Sokołów Podlaski

16 14 4 2 10 25-43
14.  Korona Ostrołęka 16 14 4 2 10 17-43
15.  Naprzód Zielonki 16 12 3 3 10 20-34
16.  Kormoran Łąck 16 10 3 1 12 15-56
17.  Huragan Wołomin 16 7 2 1 13 17-40

Tabela wiosny

Lp.  Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Hutnik Warszawa 16 39 12 3 1 32-14
2.  Okęcie Warszawa 16 37 11 4 1 33-11
3.  Pogoń Siedlce 16 32 9 5 2 36-12
4.  Tęcza 34 Płońsk 16 28 8 4 4 29-13
5.

 MKS Przasnysz

16 26 8 2 6 32-29
6.  MKS Mława 16 26 7 5 4 27-16
7.  Victoria Sulejówek 16 26 7 5 4 19-14
8.

 Podlasie Sokołów Podlaski

16 25 7 4 5 28-15
9.  Przyszłość Włochy 16 25 7 4 5 24-21
10.  Mazur Radzymin 16 23 6 5 5 16-15
11.  MKS Ciechanów 16 22 6 4 6 17-17
12.  Huragan Wołomin 16 22 7 1 8 23-27
13.  Naprzód Zielonki 16 17 5 2 9 18-30
14.  Kryształ Glinojeck 16 15 4 3 9 24-32
15.  Korona Ostrołęka 16 8 1 5 10 13-37
16.  Kormoran Łąck 16 7 1 4 11 9-29
17.  Polonia II Warszawa 16 0 0 0 16 0-48

 

źródło: własne