Hutnik Warszawa w sezonie 2007/2008 występował w IV lidze mazowieckiej. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną. W związku z reorganizacją rozgrywek z ligi spadało większość zespołów. Od sezonu 2008/2009 ligi będą nazywać się ‚po angielsku’, czyli Ekstraklasa, I liga, II liga, III liga itd.. Także Hutnik spadł do… IV ligi, jednak jest to piąty szczebel rozgrywek.

 

RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki
1.  Start Otwock 34 76 23 7 4 57-21 15 1 1 37-6 8 6 3 20-15
2.  GLKS Nadarzyn 34 71 21 8 5 46-20 13 4 0 26-6 8 4 5 20-14
3.  Narew Ostrołęka 34 70 20 10 4 54-17 11 5 1 32-10 9 5 3 22-7
4.  Legionovia Legionowo 34 68 21 5 8 51-26 14 0 3 28-12 7 5 5 23-14
5.  Mazur Karczew 34 64 18 10 6 52-25 11 4 2 27-9 7 6 4 25-16
6.  Mazowsze Płock 34 60 17 9 8 50-33 9 5 3 30-16 8 4 5 20-17
7.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 53 15 8 11 46-45 7 3 7 21-23 8 5 4 25-22
8.  Korona Góra Kalwaria 34 52 15 7 12 53-44 9 3 5 30-17 6 4 7 23-27
9.  MKS Mława 34 45 12 9 13 46-47 7 7 3 24-16 5 2 10 22-31
10.  Okęcie Warszawa 34 39 11 6 17 38-46 5 4 8 20-23 6 2 9 18-23
11.  Korona Ostrołęka 34 37 11 4 19 32-52 8 1 8 22-21 3 3 11 10-31
12.  Piast Piastów 34 36 10 6 18 38-56 6 4 7 23-20 4 2 11 15-36
13.  Szydłowianka Szydłowiec 34 33 6 15 13 31-44 3 10 4 19-18 3 5 9 12-26
14.  Wulkan Zakrzew 34 33 8 9 17 37-55 6 5 6 18-17 2 4 11 19-38
15.  Hutnik Warszawa 34 31 9 4 21 40-55 6 3 8 26-29 3 1 13 14-26
16.  Polonia II Warszawa 34 31 9 4 21 42-51 8 1 8 33-22 1 3 13 9-29
17.  Ursus Warszawa 34 30 8 6 20 27-56 4 2 11 12-27 4 4 9 15-29
18.  Tęcza 34 Płońsk 34 24 7 3 24 23-70 3 3 11 13-30 4 0 13 10-40

Mistrz ligi grał baraż z innym zwycięzcą IV ligi z Polski wschodniej (ze wschodniej ponieważ Nowa II liga (czyli III) będzie miała dwie grupy: wschodnią i zachodnią)
Zespoły z miejsc 2-5 miały zapewnione utrzymanie w Nowej III lidze
Zespół z szóstego miejsca grał baraż ze zwycięzcą V ligi o prawo gry w Nowej III lidze
Zespoły z miejsc 7-17 spadały do Nowej IV ligi
Zespół z miejsca 18. spadał aż o dwie(!) klasy rozgrywkowe do Nowej V ligi

Runda jesienna:

04.08.2007 –  Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: P. Biechoński 11′, M. Jeliński 86′ – K. Sadowski 66′.
Hutnik: M. Bigajski – R. Kisiel, D. Sadowski, M. Florczyk, B. Cichmiński – A. Antolak, M. Piros (J. Kowalski 70′), P. Leśniewicz, K. Grochowina (A. Komorowski 84′) – B. Szymaniak, K. Sadowski.
Żółte kartki: B. Szymaniak, K. Grochowina, K. Sadowski, A. Antolak.
Sędzia: Jacek Granat (Warszawa).
Widzów: 100.

11.08.2007 – Hutnik Warszawa – Mazowsze Płock 0:3 (0:1)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: A. Lemanowicz 28′, K. Ząbecki 59′, P. Stańczak 86′.
Hutnik: M. Bigajski – P. Piros (M. Kruk 45′), D. Sadowski, M. Florczyk, K. Grochowina – A. Antolak, P. Leśniewicz, M.
Piros (Ł. Staszczak 45′), B. Szymaniak (R. Kisiel 72′) – M. Szymaniak (M. Sołtys 78′), K. Sadowski.
Żółte kartki: K. Grochowina, M. Szymaniak.
Czerwona kartka: M. Florczyk (dwie żółte).
Sędzia: Sławomir Gierczak (Radom).

15.08.2007 – Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 3:2 (2:0)
Bramki: A. Zalewski 21′, S. Patejuk 25′, 58′ – P. Leśniewicz (k) 66′, K. Sadowski 82′.
Hutnik: Bigajski – Kisiel (P. Piros 67′), Staszczak, Leśniewicz, Cichmiński (B. Szymaniak 46′) – Antolak, D. Sadowski, Grochowina, Sołtys (Kowalski 60′) – M. Szymaniak (Kruk 60′), K. Sadowski.
Żółte kartki: D. Sadowski, K. Sadowski.
Sędzia: Piotr Pielak (Warszawa).

18.08.2007 – MKS Mława – Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: A. Karpiński 38′, P. Melchinkiewicz 78′ – M. Sołtys 47′.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Leśniewcz, Grochowina – Antolak, M. Piros (Staszczak 80′), Sołtys (Tarnowski 85′), Kowalski (Kruk 46′) – K. Sadowski, Kowalczyk (M. Szymaniak 51′).
Żółte kartki: P. Piros, Grochowina, Kowalczyk.

22.08.2007 –  Hutnik Warszawa – GLKS Nadarzyn 1:4 (0:4)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: M. Szymaniak 84′ – M. Figiel 14′, 24′, K. Wierzba 21′, 45′.
Hutnik: Bigajski – Antolak (M. Piros 27′), D. Sadowski, Florczyk (Staszczak 50′), Grochowina – K. Sadowski, Leśniewicz, Kruk, B. Szymaniak (Cichmiński 77′) – Sołtys, Kowalczyk (M. Szymaniak 27′).
Żółte kartki: D. Sadowski, K. Sadowski.
Sędzia: Piotr Pielak (Warszawa).

26.08.2007 – Piast Piastów – Hutnik Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: K. Grochowalski 10′, P. Staniszewski 13′, M. Matuszewski 80′.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Staszczak, Leśniewicz – Antolak (Grochowina 51′), M. Piros (Kisiel 70′), Kruk (Sołtys 60′), B. Szymaniak – K. Sadowski (Kowalczyk 75′), M. Szymaniak.
Żółte kartki: M. Szymaniak, M. Piros, K. Sadowski, D. Sadowski, P. Piros.
Czerwona kartka: B. Szymaniak (dwie żółte).
Sędzia: Mariusz Korzeb (Warszawa).

01.09.2007 – Hutnik Warszawa – Start Otwock 2:3 (1:2)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: A. Antolak 26′, G. Ura (s) 58′ – C. Okafor-Agu 11′, 62′, M. Danielewicz 31′.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, D. Sadowski, Cichmiński, P. Piros – Antolak, Tarnowski (Kisiel 72′), M. Piros (Kruk 60′), B. Szymaniak (Grochowina 46′) – M. Szymaniak, Kowalczyk (Sołtys 69′).
Żółta kartka: Piotr Leśniewicz.
Widzów: 50.
Sędzia: Marcin Szulc z Warszawy.

08.09.2007 – Korona Ostrołęka – Hutnik Warszawa 0:0
Korona: Szczechowiak – Gawrych (46. Świętochowski), Grabowski, Górzec – Robaszkiewicz (69. Nadrowski), Dawidzki, Kij (78. Olesiński), Rychlik, Stachowicz (76. Peczyński) – Kaliszewski, Poszalski.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski (Kowalski 75′), Cichmiński, Leśniewicz – Antolak, Tarnowski (M. Piros 46′), B. Szymaniak (Kruk 65′), Nozdrzyń-Płotnicki (Grochowina 60′) – K. Sadowski, M. Sołtys.
Żółta kartka: P. Piros.
Czerwona kartka: M. Piros (dwie żółte).
Sędzia: Rafał Derlacz.

15.09.2007 – Hutnik Warszawa – Szydłowianka Szydłowiec 1:1
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: K. Sadowski 3′ – R. Stąpor 24′.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, D. Sadowski, Cichmiński, Grochowina – Sołtys, B. Szymaniak (M. Szymaniak 58′), Antolak, Płotnicki (Mikołajczyk 46′, Kruk 82′) – M. Piros, K. Sadowski.
Żółte kartki: Mikołajczyk, D. Sadowski.
Czerwona kartka: Mariusz Szymaniak (dwie żółte).
Sędzia: Łukasz Białas (Ciechanów).
Widzów: 30.

22.09.2007 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 2:0 (0:0)
Bramka: M. Pytlewicz 49′, P. Jaczewski 86′ (k).
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Leśniewicz, Cichmiński, Grochowina – Antolak, M. Piros, Kruk (Zawiślak 65′), Kowalski (B. Szymaniak 46′, P. Tarnowski 70′) – K. Sadowski, Sołtys.
Żółte kartki: M. Sołtys, P. Leśniewicz, K. Sadowski (Hutnik).
Sędzia: Michał Zwierz (Warszawa).
Widzów: 150.

29.09.2007 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 3:0 (walkower, na boisku 3:1)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: M. Sołtys 49′, M. Szymaniak 66′, M. Piros 69′ – M. Bogucki 74′.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz – Grochowina (B. Szymaniak 74′), Sołtys (Kruk 88′), M. Piros, Antolak – K. Sadowski (Kowalski 90′), M. Szymaniak (Zawiślak 80′).
Żółte kartki: M. Piros, D. Sadowski.
Sędzia: Piotr Jastrzębski (Siedlce).

06.10.2007 –  Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 3:2 (3:2)
Bramki: Popiński 7′ (k), Milankiewicz 16′, Rokicki 37′ – Leśniewicz 18′ (k), Szymaniak 39′.
Żółta kartka: Cichmiński.
Czerwona kartka: Leśniewicz 89′ (dwie żółte).
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, D. Sadowski, Cichmiński, P. Piros (Kowalski 80′) – Antolak (Kruk 55′), M. Piros, Sołtys, Grochowina (Zawiślak 70′) – M. Szymaniak, K. Sadowski.
Widzów: 350.
Sędzia: Bolesław Rosa (Warszaw).

14.10.2007 – Hutnik Warszawa – Polonia II Warszawa 3:1 (1:0)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: K. Sadowski 35′, 47′, M. Szymaniak 57′ – Serafin 74′.
Żółte kartki: Paweł Tarnowski, Mateusz Sołtys, Maciej Kruk, Kamil Grochowina.
Hutnik: A. Buciarski – P. Piros, D. Sadowski, B. Cichmiński, K. Grochowina – A. Antolak, P. Tarnowski (M. Kruk 74′), M. Sołys, P. Płotnicki (B. Szymaniak 46′) – M. Szymaniak (J. Kowalski 87′), K. Sadowski (M. Florczyk 90′)
Sędzia: Jacek Granat (Warszawa).

20.10.2007 –  Ursus Warszawa – Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Arinze 65′ – M. Szymaniak 56′, 72′.
Hutnik: Buciarski – P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz – Antolak (Kruk 75′), Sołtys, Tarnowski (Sinkiewicz 68), Płotnicki (B. Szymaniak 46′) – K. Sadowski, M. Szymaniak (Kowalski 78′).
Żółte kartki: Leśniewicz, D. Sadowski.
Sędzia: Gołębiewski (Warszawa).

27.10.2007 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 1:1 (0:0)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: M. Sołtys 65′ – M. Słomski 68′.
Żółte kartki: P. Leśniewicz, D. Sadowski.
Czerwone kartki: M. Szymaniak i K. Sadowski (dwie żółte).
Hutnik: Buciarski – P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz – Antolak (90′ Florczyk), Tarnowski (67′ Kowalski), Sołtys (90′ Kruk), Grochowina (B. Szymaniak 86′) – K. Sadowski, M. Szymaniak.
Sędzia: Mariusz Korzeb (Warszawa).
Widzów: 50.

03.11.2007 – Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: A. Roman 28′, 80′.
Hutnik: Buciarski – P. Piros, Cichmiński, Florczyk, Grochowina – Antolak, Leśniewicz, Tarnowski (Kruk 68′), Nozdryń-Płotnicki (Kowalski 46′) – B. Szymaniak (M. Piros 75′) – M. Sołtys.
Żółte kartki: Paweł Tarnowski, Piotr Nozdryń-Płotnicki.
Sędzia: Piotr Jastrzębski (Siedlce).

11.11.2007 – Hutnik Warszawa – Wulkan Zakrzew 6:3 (2:1)
na bocznym boisku Legii, bez udziału publiczności
Bramki: M. Szymaniak 28′, 50′, 53′, Grochowina 45′, K. Sadowski 78′, Cichmiński 88′ – Grochowina (s) 6′, Rysiewski 56′, Pysiak 71′.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz – Antolak (B. Szymaniak 60′), Sołtys, M. Piros (Tarnowski 69′), Grochowina – K. Sadowski (Florczyk 90′), M. Szymaniak (Kowalski 87′).
Żółte kartki: Antolak, D. Sadowski.
Widzów: 50.
Sędzia: Marcin Wojciechowski (Ostrołęka).

W rundzie jesiennej Hutnik rozgrywał swoje mecze na bocznym boisku Legii z powodu kary nałożonej przez MZPN.

Runda wiosenna:

16.03.2008 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 0:2 (0:1)
mecz rozegrany na bocznym boisku Legii, stadion Hutnika nie spełniał wymogów licencyjnych
Bramki: Chmielewski ’41 (k), Wrzesiński ’65.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Jabłoński, D. Sadowski, Grochowina – Ł. Szala (Tarnowski ’82), Leśniewicz, Sołtys, Antolak – K. Sadowski (M. Szymaniak ’46), Zawiślak (B. Szymaniak ’71)
Żółte kartki: D. Sadowski, B. Szymaniak (nie zagra w meczu z Mazowszem Płock).
Czerwone kartki: P. Piros (faul bez piłki) ’90 – Dworski ’89 (druga żółta), Mucha ’90.
Sędzia: Krystian Gołębiewski (Warszawa).

21.03.2008 – Mazowsze Płock – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Winnicki (k) ’60.
Hutnik: Bigajski – B. Szala (Zawiślak ’60), Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Ł. Szala (Płotnicki ’80), Leśniewicz, Sołtys, D. Sadowski, Antolak – K. Sadowski.
Żółta kartka: Sołtys, K. Sadowski.
Sędzia: Artur Mital (Ciechanów).

29.03.2008 – Hutnik Warszawa – Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:0)
mecz rozegrany w Górze Kalwarii, Hutnik gospodarzem, stadion Hutnika nie spełniał wymogów licencyjnych
Bramki: K. Grochowina ’20, P. Zawiślak ’86 – Ł. Puciłowski ’65.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Jabłoński, D. Sadowski, Grochowina – Ł. Szala (B. Szala ’86), M. Piros (M. Szymaniak ’65), Sołtys, Leśniewicz, Antolak (Tarnowski ’67) – K. Sadowski (Zawiślak ’85).
Żółta kartka: P. Tarnowski.
Sędzia: Dominik Rożek (Warszawa).

06.04.2008 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 0:1 (0:0)
mecz rozegrany na boisku Okęcia, stadion Hutnika nie spełniał wymogów licencyjnych
Bramka: Walczak ’56.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński (B. Szala ’90), D. Sadowski, Jabłoński, Grochowina – Ł. Szala (Zawiślak ’71), Sołtys, Leśniewicz, Antolak (Tarnowski ’85) – M. Piros (M. Szymaniak ’61), K. Sadowski.
Żółta kartka: P. Leśniewicz.
Sędzia: Adam Skrzydlewski (Siedlce).

09.04.2008 – Hutnik Warszawa – Piast Piastów 1:2 (0:1)
mecz rozegrany w Piastowie, Hutnik gospodarzem, stadion Hutnika nie spełniał wymogów licencyjnych
Bramki: D. Sadowski ’70 (k) – Wójcicki ’31, Milewski ’93.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Jabłoński, Florczyk, Grochowina (Tarnowski ’85) – P. Piros, D. Sadowski, Sołtys, Antolak (Ł. Szala ’56) – M. Piros (K. Sadowski ’40), M. Szymaniak (Zawiślak ’68).
Żółta kartka: K. Sadowski.
Sędzia: Sławomir Gierczak (Radom).

12.04.2008 – GLKS Nadarzyn – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Klimkowski ’29.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Florczyk, Jabłoński (M. Szymaniak ’70) – Ł. Szala (Grochowina ’60), Leśniewicz, Sołtys, Płotnicki (Antolak’ 60) – K. Sadowski, Zawiślak.
Żółte kartki: P. Piros, Sołtys, Leśniewicz.
Sędzia: Dariusz Sachajko (Warszawa).

19.04.2008 – Start Otwock – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Hrycajewski ’90.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Florczyk, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (B. Szymaniak ’65), Leśniewicz, D. Sadowski, Antolak – K. Sadowski, M. Szymaniak (Zawiślak ’62)
Żółte kartki: D. Sadowski, M. Szymaniak, Jabłoński.
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

26.04.2008 – Hutnik Warszawa – Korona Ostrołęka 3:0 (1:0)
Bramki: M. Szymaniak ‚5, P. Tarnowski ’48, K. Sadowski ’90 (k).
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Jabłoński, Florczyk, Grochowina – Tarnowski (Sinkiewicz ’74), Sołtys (Ł. Szala ’65), Leśniewicz, Antolak – K. Sadowski, M. Szymaniak (Zawiślak ’80).
Widzów: ok 350.
Sędzia: Michał Chrzanowski (Radom).

30.04.2008 – Szydłowianka Szydłowiec – Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)
Bramki: Śniegocki ’29, Ciupiński ’32.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski, Leśniewicz, M. Szymaniak, Antolak (B. Szymaniak ’86)- K. Sadowski (Sołtys ’60), Zawiślak.
Żółte kartki: Antolak, Cichmiński, K. Sadowski.
Sędzia: Artur Mądrzak (Warszawa).

04.05.2008 – Hutnik Warszawa – Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
Bramka: Pytlewicz ’53.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski (Ł. Szala ’57 (Goluch ’86)), Sołtys, Leśniewicz, Antolak – Zawiślak, M. Szymaniak.
Widzów: Ponad 300.
Sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

10.05.2008 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Tarnowski ‚3, ’66.
Hutnik: Bigajski (Buciarski ’90) – P. Piros, Jabłoński, D. Sadowski, Grochowina – Antolak, Leśniewicz, Sołtys (B. Szymaniak ’65), Goluch (Sinkiewicz ’70) – Tarnowski (Płotnicki ’80), M. Szymaniak.
Żółta kartka: D. Sadowski.
Sędzia: Jacek Karpeta (Radom).

14.05.2008 – Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (2:0)
Bramki: K. Sadowski ‚3, P. Leśniewicz (k) ’10, A. Antolak ’77 – P. Jakóbiak ’62.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Jabłoński, Leśniewicz, Cichmiński – Tarnowski (Sinkiewicz ’39), Antolak, Sołtys, Goluch (Ł. Szala ’77) – K. Sadowski (Płotnicki ’90), M. Szymaniak (B. Szymaniak ’67).
Żółte kartki: P. Tarnowski, M. Bigajski.

18.05.2008 – Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa 0:3 (walkower, na boisku 1:1)
Bramki: Klepczarek ’50 – K. Sadowski ’30.
Hutnik: Bigajski – P. Piros, Jabłoński, Leśniewicz, Cichmiński – Antolak, D. Sadowski (P. Sinkiewicz ’85), Sołtys, Goluch – Ł. Szala (B. Szymaniak ’46), K. Sadowski.
Sędzia: Paweł Korzeb (Warszawa).

21.05.2008 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 0:0
Hutnik: Buciarski – P. Piros, Jabłoński, Leśniewicz, Cichmiński – Tarnowski (B. Szymaniak ’75), Antolak, D. Sadowski (Sinkiewicz ’81), Goluch (Płotnicki ’85) – Sołtys, K. Sadowski.
Sędzia: Piotr Pielak (Warszawa).

24.05.2008 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Bramki: Sołtys ’23 – Jankowski ’38, ’85.
Hutnik: Buciarski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński – Tarnowski (Płotnicki ’56), D. Sadowski, Antolak, Goluch (B. Szymaniak ’46) – Sołtys, K. Sadowski.
Żółta kartka: D. Sadowski, Leśniewicz.
Sędzia: Jarosław Chmiel (Warszawa).

31.05.2008 – Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 0:5 (0:1)
Bramki: Bondziul ’19, Niedźwiecki ’59, ’75, Uwadizu ’84, Dąbrowski ’87.
Hutnik: Buciarski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński (M. Szymaniak ’50) – Tarnowski (B. Szymaniak ’30), Antolak, Sinkiewicz (Ł. Szala ’87), Goluch (Grochowina ’75) – K. Sadowski, Zawiślak.
Czerwona kartka: K. Sadowski.
Widzów: 350.
Sędzia: Jacek Karpeta (Radom).

07.06.2008 – Wulkan Zakrzew – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Pysiak ’65.
Hutnik: Buciarski – P. Piros (Florczyk ’78), Jabłoński, Leśniewicz, Cichmiński – Ł. Szala (Grochowina ’75), Antolak, D. Sadowski, Goluch – Tarnowski (Bigajski ’70), M. Szymaniak.
Żółta kartka: Jabłoński.

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Michał Bigajski, Adam Buciarski.

Obrońcy: Łukasz Staszczak, Daniel Sadowski, Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Kamil Grochowina, Robert Kisiel, Przemysław Piros, Marcin Florczyk, Mateusz Tokarz.

Pomocnicy: Mateusz Sołtys, Michał Piros, Arkadiusz Antolak, Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Jakub Kowalski, Maciej Kruk, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Piotr Sinkiewicz, Adrian Basiuk.

Napastnicy: Kamil Sadowski, Mariusz Szymaniak, Artur Kowalczyk, Michał Krakowiak, Paweł Zawiślak, Adam Komorowski, Daniel Mikołajczyk, Bartłomiej Walkowski, Sebastian Izotow.

Przyszli: Przemysław Piros (KS Łomianki), Łukasz Staszczak (Tur Jaktorów), Robert Kisiel (Żbik Nasielsk), Marcin Florczyk (SEMP Ursynów), Adam Komorowski (Dolcan II Ząbki), Mateusz Sołtys (SEMP Ursynów), Mateusz Tokarz, Adrian Basiuk, Piotr Sinkiewicz, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Sebastian Izotow (wychowankowie).

Odeszli: Maciej Wysocki (rozwiązanie kontraktu), Rafał Nowiński (Drukarz Warszawa), Łukasz Sałek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Hubert Dolewski (KS Łomianki), Adam Komorowski (Promnik Łaskarzew), Konrad Jabłoński (wypożyczenie, Promnik Łaskarzew), Robert Kisiel (rozwiązanie kontraktu), Łukasz Staszczak (rozwiązanie kontraktu), Marcin Kamiński (przerwał treningi).

Trener: Piotr Mosór.

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Michał Bigajski, Adam Buciarski.

Obrońcy: Daniel Sadowski, Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Kamil Grochowina, Konrad Jabłoński, Przemysław Piros, Marcin Florczyk, Mateusz Tokarz, Bartosz Szala.

Pomocnicy: Mateusz Sołtys, Michał Piros, Arkadiusz Antolak, Bartosz Szymaniak, Paweł Tarnowski, Jakub Kowalski, Piotr Sinkiewicz, Łukasz Szala, Rafał Goluch, Piotr Nozdryń-Płotnicki, Adrian Basiuk.

Napastnicy: Kamil Sadowski, Mariusz Szymaniak, Paweł Zawiślak, Bartłomiej Walkowski, Daniel Mikołajczyk, Sebastian Izotow.

Przyszli: Konrad Jabłoński (powrót z wypożyczenia, Promnik Łaskarzew), Bartosz Szala (Naprzód Zielonki), Łukasz Szala (Naprzód Zielonki), Rafał Goluch (KS Łomianki).

Odeszli: Artur Kowalczyk (rozwiązanie kontraktu), Michał Krakowiak (rozwiązanie kontraktu), Maciej Kruk (powrót z wypożyczenia, Juventa Starachowice), Daniel Mikołajczyk (przerwał treningi).

Trener: Piotr Mosór, Sławomir Włodarski (od kwietnia 2008).

Strzelcy

1. M. Szymaniak – 10
2. K. Sadowski – 9
3. M. Sołtys – 4
4. P. Leśniewicz – 3
– P. Tarnowski – 3
5. A. Antolak – 2
– K. Grochowina – 2
6. B. Cichmiński – 1
– M. Piros – 1
– P. Zawiślak – 1

 

Tabela jesieni

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Mazur Karczew 17 35 9 8 0 30-10
2.  GLKS Nadarzyn 17 35 10 5 2 24-8
3.

 Start Otwock

17 34 10 4 3 21-11
4.  Mazowsze Płock 17 34 10 4 3 27-15
5.  Narew Ostrołęka 17 30 8 6 3 24-9
6.  Korona Góra Kalwaria 17 28 8 4 5 30-23
7.  Legionovia Legionowo 17 28 8 4 5 20-13
8.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 24 6 6 5 23-23
9.  Korona Ostrołęka 17 23 7 2 8 20-22
10.  MKS Mława 17 21 5 6 6 23-27
11.

 Piast Piastów

17 19 5 4 8 24-22
12.

 Polonia II Warszawa

17 19 6 1 10 23-21
13.  Wulkan Zakrzew 17 19 5 4 8 19-29
14.  Ursus Warszawa 17 17 5 2 10 16-33
15.  Okęcie Warszawa 17 16 4 4 9 18-28
16.  Szydłowianka Szydłowiec 17 16 2 10 5 13-23
17.  Hutnik Warszawa 17 15 4 3 10 25-34
18.  Tęcza 34 Płońsk 17 6 1 3 13 7-36

 

Tabela wiosny

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Start Otwock 17 42 13 3 1 36-10
2.

 Narew Ostrołęka

17 40 12 4 1 30-8
3.  Legionovia Legionowo 17 40 13 1 3 31-13
4.  GLKS Nadarzyn 17 36 11 3 3 22-12
5.

 Mazur Karczew

17 29 9 2 6 22-15
6.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 29 9 2 6 23-22
7.  Mazowsze Płock 17 26 7 5 5 23-18
8.

 MKS Mława

17 24 7 3 7 23-20
9.  Korona Góra Kalwaria 17 24 7 3 7 23-21
10.  Okęcie Warszawa 17 23 7 2 8 20-18
11.  Tęcza 34 Płońsk 17 18 6 0 11 16-34
12.

 Szydłowianka Szydłowiec

17 17 4 5 8 18-21
13.  Piast Piastów 17 17 5 2 10 14-34
14.  Hutnik Warszawa 17 16 5 1 11 15-21
15.  Wulkan Zakrzew 17 14 3 5 9 18-26
16.  Korona Ostrołęka 17 14 4 2 11 12-30
17.  Ursus Warszawa 17 13 3 4 10 11-23
18.  Polonia II Warszawa 17 12 3 3 11 19-30

Tabela pochodzi ze strony 90minut.pl, pozostałe informacje źródło własne.