Hutnik Warszawa w sezonie 2005/2006 występował w V lidze mazowieckiej południowej. Hutnik zdołał awansować z drugiego miejsca, głównie dzięki znakomitej grze na wiosnę. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na daną rundę.

 

RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki
1.  Start Otwock 28 65 21 2 5 64-29 11 2 1 37-11 10 0 4 27-18
2.  Hutnik Warszawa 28 64 20 4 4 81-24 12 2 0 45-9 8 2 4 36-15
3.  Pilica Białobrzegi 28 63 18 9 1 60-9 10 3 1 37-4 8 6 0 23-5
4.  Mszczonowianka Mszczonów 28 48 15 3 10 55-34 8 3 3 37-15 7 0 7 18-19
5.  Broń Radom 28 46 14 4 10 66-46 10 1 3 44-21 4 3 7 22-25
6.  Olimpia Warszawa 28 44 13 5 10 49-47 8 3 3 33-22 5 2 7 16-25
7.  Drukarz Warszawa 28 38 11 5 12 64-51 7 1 6 31-21 4 4 6 33-30
8.  Zwolenianka Zwoleń 28 36 10 6 12 35-37 5 3 6 19-17 5 3 6 16-20
9.  Przyszłość Włochy 28 35 10 5 13 45-50 8 1 5 32-20 2 4 8 13-30
10.  Tur Jaktorów 28 32 9 5 14 53-54 6 0 8 34-32 3 5 6 19-22
11.  Korona Góra Kalwaria 28 30 8 6 14 37-56 6 4 4 16-13 2 2 10 21-43
12.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 29 9 2 17 32-58 4 1 9 17-23 5 1 8 15-35
13.  Mazowsze II Grójec 28 27 8 3 17 33-90 5 3 6 19-34 3 0 11 14-56
14.  Sadownik Błędów 28 24 7 3 18 35-69 3 3 8 19-40 4 0 10 16-29
15.  Sęp Żelechów 28 16 4 4 20 30-85 3 3 8 13-24 1 1 12 17-61

* – Wskutek wycofania z rozgrywek grupy I Wisły II Płock przesunięto na jej miejsce z Legionovię II Legionowo. Jej miejsce w grupie II zajął natomiast spadkowicz – Mazovia Mińsk Mazowiecki.
* – Mirax Bierwce połączył się z Bertą Jedlińsk przed sezonem. Po rundzie jesiennej wycofał się z rozgrywek.

Runda jesienna:

13.08.2005 – Broń Radom – Hutnik Warszawa 1:4
Bramki: Kamiński, M. Szymaniak, K. Sadowski, Antolak.
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Kamiński, Szygenda (Staszczak), Kowalski – M. Szymaniak (Igras), K. Sadowski.

17.08.2005 – Hutnik Warszawa – Tur Jaktorów 3:0 (walkower, na boisku 2:1, bramki: Kowalski, K. Sadowski)
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Kamiński, Staszczak, Kowalski (Igras) – M. Szymaniak (Szygenda), K. Sadowski.

20.08.2005 – Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Kamiński, Szygenda, Kowalski (Staszczak) – M. Szymaniak (Igras), K. Sadowski.

27.08.2005 – Hutnik Warszawa – Sadownik Błędów 2:1
Bramki: Kamiński x 2.
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak (Igras), Szygenda, Kamiński, Rogowski (Kowalski) – K. Sadowski (Leśniewicz), Giedronowicz (Staszczak).

03.09.2005 – Sęp Żelechów – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: Belka 65′.
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Szygenda (Staszczak), Kamiński (Leśniewicz), Kowalski – Giedronowicz (M. Szymaniak), K. Sadowski (Igras).

10.09.2005 – Hutnik Warszawa – Przyszłość Włochy 3:3
Bramki: K. Sadowski x 2, D. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Staszczak (Tarnowski), D. Sadowski, Jabłoński (Gacek), Grochowina (Miecznikowski) – Antolak, Szygenda, Kamiński, Giedronowicz – K. Sadowski, Wojtulewicz.

17.09.2005 – Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski (Cichmiński), Gacek (Staszczak), Jabłoński, Grochowina – Leśniewicz, Kamiński (B. Szymaniak), Szygenda, Antolak (Igras) – M. Szymaniak, Wojtulewicz.

24.09.2005 – Hutnik Warszawa – Mirax/Berta Jedlińsk 7:0 (anulowany, Mirax/Berta wycofała się z rozgrywek, bramki: M. Szymaniak x 2, B. Szymaniak, Giedronowicz x 2, Szygenda, Jabłoński)
Hutnik: Morawski – Staszczak (Cichmiński), D. Sadowski (Leśniewicz), Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz, B. Szymaniak, Szygenda (Tarnowski), Antolak – M. Szymaniak (Igras), Wojtulewicz.

01.10.2005 – Olimpia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1
Bramka: Wojtulewicz.
Hutnik: Bigajski – Staszczak (Leśniewicz), D. Sadowski (Gacek), Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz, Szygenda, B. Szymaniak, Antolak (Rogowski) – M. Szymaniak, Wojtulewicz (Igras).

08.10.2005 – Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 2:0
Bramki: Wojtulewicz, Antolak.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz (Staszczak), D. Sadowski, Gacek, Rogowski (Antolak) – Kowalski, Szygenda, B. Szymaniak (Fijołek), Grochowina – K. Sadowski, Wojtulewicz (Makowiecki).

15.10.2005 – Zwolenianka Zwoleń – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Wojtulewicz, Kowalski, D. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, D. Sadowski, Gacek, Grochowina (Staszczak) – Antolak, Szygenda (Tarnowski), B. Szymaniak, Kowalski – K. Sadowski, Wojtulewicz (Igras).

22.10.2005 – Hutnik Warszawa – Mazowsze II Grójec 5:1
Bramki: B. Szymaniak, Antolak, K. Sadowski x 2, Makowiecki.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz (Cichmiński), D. Sadowski, Staszczak, Grochowina – Fijołek (Rogowski), Szygenda, B. Szymaniak, Antolak – K. Sadowski, Kowalski (Makowiecki).

29.10.2005 – Pilica Białobrzegi – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, D. Sadowski, Staszczak, Grochowina – Fijołek (Giedronowicz), B. Szymaniak, Szygenda, Antolak (Rogowski) – K. Sadowski, Kowalski (Cichmiński).

05.11.2005 – Start Otwock – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: Wojtulewicz, K. Sadowski, Fijołek, Kowalski.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz (Staszczak), D. Sadowski, Gacek, Grochowina – Fijołek (Giedronowicz), Kamiński, Szygenda (B. Szymaniak), Antolak (Kowalski), K. Sadowski, Wojtulewicz.

12.11.2005 – Hutnik Warszawa – Drukarz Warszawa 6:1
Bramki: K. Sadowski x 2, Antolak, Giedronowicz, Grochowina, Jabłoński.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Staszczak (Rogowski), Gacek (Jabłoński), Grochowina – Giedronowicz (Kowalski), Kamiński, Fijołek (B. Szymaniak) – Wojtulewicz, K. Sadowski, Antolak.

Runda wiosenna:

01.04.2006 – Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
Bramki: K. Sadowski, Dolewski.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz (Cichmiński), Gacek, Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz (Kowalski), Dolewski, Szygenda (B. Szymaniak), Antolak – K. Sadowski, Wojtulewicz (Piros).

08.04.2006 – Sadownik Błędów – Hutnik Warszawa 0:5 (walkower, na boisku 1:5, bramki: Dolewski, K. Sadowski, Piros, Antolak, Giedronowicz)
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina (Cichmiński) – Szygenda, Dolewski, D. Sadowski, Antolak (Giedronowicz) – K. Sadowski, Piros.

13.04.2006 – Hutnik Warszawa – Sęp Żelechów 3:1
Bramki: Dolewski 43′ (k), 70′ (k), K. Sadowski 78′ – Prusiński 42′.
Hutnik: Bigajski – Staszczak, Gacek, Jabłoński, Grochowina (Cichmiński) – Szygenda (Kowalski), Dolewski, D. Sadowski, Antolak – K. Sadowski (Wojtulewicz), Piros (Giedronowicz).

22.04.2006 – Przyszłość Włochy – Hutnik Warszawa 0:4
Bramki: Jabłoński, Piros, K. Sadowski x 2.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz, D. Sadowski (B. Szymaniak), Szygenda, Antolak (Kowalski) – K. Sadowski (Wojtulewicz), Piros (M. Szymaniak).

26.04.2006 – Hutnik Warszawa – Broń Radom 4:1
Bramki: Jabłoński, K. Sadowski x 2, Wojtulewicz.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz (Kowalski), Szygenda, Dolewski (Fijołek), Antolak – K. Sadowski (M. Szymaniak), Piros (Wojtulewicz).

29.04.2006 – Hutnik Warszawa – Korona Góra Kalwaria 3:0 (walkower, na boisku 3:1, bramki: D. Sadwoski, samobójcza, M. Szymaniak)
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Giedronowicz (Kowalski), D. Sadowski, Szygenda, Antolak (B. Szymaniak) – Wojtulewicz (M. Szymaniak), K. Sadowski (Fijołek).

06.05.2006 – Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 5:0
Bramki: K. Sadowski x 2, Kowalski, M. Szymaniak, D. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz (Staszczak), Gacek, Jabłoński, Grochowina – Szygenda (Kowalski), Dolewski, D. Sadowski, Giedronowicz – K. Sadowski (Wojtulewicz), Piros (M. Szymaniak).

13.05.2006 – Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 3:1
Bramka: Piros.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Szygenda (Piros), Dolewski, D. Sadowski, Antolak – K. Sadowski (Staszczak), Wojtulewicz (M. Szymaniak).

17.05.2006 – Tur Jaktorów – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: Dolewski, K. Sadowski x 2, M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – D. Sadowski, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Szygenda (Kowalski), Dolewski, Fijołek (Giedronowicz), Antolak – K. Sadowski, Piros (M. Szymaniak).

20.05.2006 – Hutnik Warszawa – Zwolenianka Zwoleń 3:1
Bramki: K. Sadowski, Kowalski, Szygenda.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Staszczak – Kowalski (Grochowina), Dolewski (B. Szymaniak), D. Sadowski, Szygenda (Wojtulewicz) – K. Sadowski, Piros (M. Szymaniak).

27.05.2006 – Mazowsze II Grójec – Hutnik Warszawa 1:7
Bramki: Staszczak, Gacek, Piros, Kowalski, M. Szymaniak, Wojtulewicz x 2.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek (Grochowina), Jabłoński, Staszczak – Kowalski (M. Szymaniak), Szygenda (Antolak), D. Sadowski, B. Szymaniak (Giedronowicz) – Piros, Wojtulewicz.

03.06.2006 – Hutnik Warszawa – Pilica Białobrzegi 0:0
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Jabłoński, D. Sadowski, Staszczak – Kowalski (Antolak), Dolewski (M. Szymaniak), Szygenda, Giedronowicz (B. Szymaniak) – Piros (Wojtulewicz), K. Sadowski.

10.06.2006 – Hutnik Warszawa – Start Otwock 4:0
Bramki: Staszczak, Antolak, K. Sadowski, M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Staszczak, Grochowina – Giedronowicz (K. Sadowski), D. Sadowski (Szygenda), B. Szymaniak, Antolak – Piros (Kowalski), Wojtulewicz (M. Szymaniak).

17.06.2006 – Drukarz Warszawa – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: K. Sadowski, Giedronowicz, Kowalski.
Hutnik: Bigajski – Leśniewicz, Gacek, Jabłoński, Grochowina – Antolak (Kamiński), B. Szymaniak, Piros (Szygenda), Giedronowicz – Wojtulewicz (M. Szymaniak), K. Sadowski (Kowalski).

Kadra na jesień 2005:

Bramkarze: Michał Bigajski, Karol Morawski.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Konrad Jabłoński, Błażej Cichmiński, Piotr Leśniewicz, Kamil Grochowina, Kamil Miecznikowski, Kamil Rogowski, Łukasz Staszczak.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Arkadiusz Antolak, Jakub Kowalski, Przemysław Fijołek, Maciej Wysocki, Tomasz Szygenda, Paweł Tarnowski, Tomasz Giedronowicz.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Kamil Sadowski, Artur Igras, Andrzej Makowiecki, Damian Wojtulewicz.

Odeszli: Adam Buciarski (Legionovia Legionowo), Piotr Rafalski (Legia II Warszawa), Robert Tanczyński (Naprzód Zielonki), Karol Lipiński (zakończył karierę), Marcin Rosłaniec (zakończył karierę).

Przybyli: Karol Morawski (wychowanek), Kamil Miecznikowski (Legionovia II Legionowo), Marek Rogowski (GLKS Nadarzyn), Łukasz Staszczak (Łada Biłgoraj), Tomasz Szygenda (Astra Ustronie Morskie), Paweł Tarnowski (Agrykola Warszawa), Tomasz Giedronowicz (CWKS Legia Warszawa), Andrzej Makowiecki (Marymont Warszawa), Damian Wojtulewicz (Wigry Suwałki).

Trener: Andrzej Blacha

Kadra na wiosnę 2006:

Bramkarze: Michał Bigajski, Adam Buciarski, Karol Morawski.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Konrad Jabłoński, Błażej Cichmiński, Piotr Leśniewicz, Kamil Grochowina, Łukasz Staszczak.

Pomocnicy: Hubert Dolewski, Bartosz Szymaniak, Arkadiusz Antolak, Jakub Kowalski, Przemysław Fijołek, Maciej Wysocki, Tomasz Szygenda, Paweł Tarnowski, Tomasz Giedronowicz.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Michał Piros, Kamil Sadowski, Damian Wojtulewicz.

Odeszli: Kamil Miecznikowski, Marek Rogowski (AON Rembertów), Artur Igras (FC Stars Warszawa), Andrzej Makowiecki.

Przybyli: Hubert Dolewski (Narew Ostrołęka), Michał Piros (Legionovia Legionowo), Adam Buciarski (Legionovia II Legionowo).

Trener: Andrzej Blacha.

Strzelcy:

1. K. Sadowski – 22.
2. M. Szymaniak – 8.
3. J. Kowalski – 7
– D. Wojtulewicz – 7.
4. A. Antolak – 6.
5. H. Dolewski – 5
– T. Giedronowicz – 5.
6. K. Jabłoński – 4
– M. Piros – 4
– D. Sadowski – 4.
7. M. Kamiński – 3.
8. Ł. Staszczak – 2
– T. Szygenda – 2
– B. Szymaniak – 2.
9. P. Fijołek – 1
– W. Gacek – 1
– K. Grochowina – 1
– A. Makowiecki – 1
– Samobój – 1.

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Start Otwock 14 34 11 1 2 26-13
2.  Pilica Białobrzegi 14 32 9 5 0 34-2
3.  Hutnik Warszawa 14 27 8 3 3 33-13
4.  Drukarz Warszawa 14 26 8 2 4 36-25
5.  Broń Radom 14 23 7 2 5 26-17
6.  Mszczonowianka Mszczonów 14 21 6 3 5 19-15
7.

 Olimpia Warszawa

14 20 6 2 6 29-29
8.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 20 6 2 6 15-22
9.  Przyszłość Włochy 14 19 5 4 5 20-23
10.  Zwolenianka Zwoleń 14 15 4 3 7 22-22
11.  Korona Góra Kalwaria 14 15 4 3 7 17-23
12.

 Sadownik Błędów

14 13 4 1 9 18-32
13.  Sęp Żelechów 14 13 4 1 9 15-37
14.  Mazowsze II Grójec 14 11 3 2 9 15-38
15.  Tur Jaktorów 14 8 2 2 10 20-34

 

Tabela wiosny

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Hutnik Warszawa 14 37 12 1 1 48-11
2.  Start Otwock 14 31 10 1 3 38-16
3.  Pilica Białobrzegi 14 31 9 4 1 26-7
4.  Mszczonowianka Mszczonów 14 27 9 0 5 36-19
5.  Tur Jaktorów 14 24 7 3 4 33-20
6.  Olimpia Warszawa 14 24 7 3 4 20-18
7.  Broń Radom 14 23 7 2 5 40-29
8.  Zwolenianka Zwoleń 14 21 6 3 5 13-15
9.  Przyszłość Włochy 14 16 5 1 8 25-27
10.  Mazowsze II Grójec 14 16 5 1 8 18-52
11.  Korona Góra Kalwaria 14 15 4 3 7 20-33
12.  Drukarz Warszawa 14 12 3 3 8 28-26
13.  Sadownik Błędów 14 11 3 2 9 17-37
14.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 9 3 0 11 17-36
15.  Sęp Żelechów 14 3 0 3 11 15-48

Tabela pochodzi ze strony 90minut.pl, zdobywcy bramek dla Sępa Żelechów oraz minuty zdobywanych goli w spotkaniach z Sępem ze strony Sep.Aplus.pl, pozostałe informacje źródło własne.