Hutnik Warszawa w sezonie 2004/2005 występował w V lidze mazowieckiej południowej. Po raz ostatni na tym poziomie Hutnik grał ostatnio ponad czterdzieści lat temu(!). Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na daną rundę.

 

RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 28 65 20 5 3 75-22 12 2 0 44-8 8 3 3 31-14
2.  Powiślanka Lipsko 28 57 17 6 5 51-40 11 2 1 27-14 6 4 4 24-26
3.  Mszczonowianka Mszczonów 28 56 18 2 8 68-29 10 1 3 38-12 8 1 5 30-17
4.  Broń Radom 28 54 16 6 6 72-37 10 1 3 45-20 6 5 3 27-17
5.  Start Otwock 28 52 16 4 8 63-33 11 0 3 45-14 5 4 5 18-19
6.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 50 15 5 8 53-38 10 1 3 36-16 5 4 5 17-22
7.  Zwolenianka Zwoleń 28 41 12 5 11 52-44 8 3 3 32-14 4 2 8 20-30
8.  Hutnik Warszawa 28 40 12 4 12 45-39 8 2 4 30-15 4 2 8 15-24
9.  Mirax Bierwce 28 38 10 8 10 39-46 8 4 2 22-15 2 4 8 17-31
10.  Mazowsze II Grójec 28 34 9 7 12 49-51 5 5 4 30-21 4 2 8 19-30
11.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 27 6 9 13 30-55 1 9 4 10-18 5 0 9 20-37
12.  Marcovia 2000 Marki 28 26 8 2 18 35-69 5 2 7 22-31 3 0 11 13-38
13.  Zryw Sobolew 28 24 6 6 16 45-70 4 2 8 28-34 2 4 8 17-36
14.  Wilga Garwolin 28 18 5 3 20 28-66 3 1 10 15-31 2 2 10 13-35
15.  Wicher Kobyłka 28 10 2 4 22 19-85 1 3 10 10-27 1 1 12 9-58

* – Gwardia II Warszawa wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

Runda jesienna:

14.08.2004 – Zryw Sobolew – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Antolak, M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – Koter, Kamiński, Jabłoński, Gaździński – Koc, Antolak, Włodarski, K. Sadowski – M Szymaniak, Świerczewski (Stasiński).

21.08.2004 – Hutnik Warszawa – Przyszłość Włochy 1:1
Bramka: Antolak.
Hutnik: Bigajski – Krawczuk (Koter), Kamiński, Jabłoński, Gaździński – B. Szymaniak, Antolak, Włodarski (K. Sadowski), Kowalski – M. Szymaniak, Świerczewski (Stasiński).

25.08.2004 – Hutnik Warszawa – Broń Radom 0:1
Hutnik: Bigajski – Krawczuk (Koter), Kamiński, Jabłoński, Gaździński (Włodarski) – B. Szymaniak, Antolak, Świerczewski, Kowalski – M. Szymaniak, K. Sadowski.

28.08.2004 – Powiślanka Lipsko – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Bigajski – Koter, Kamiński, Jabłoński (Krawczuk), Gaździński – B. Szymaniak, Antolak (Świerczewski), Włodarski (Mołodowiec), Kowalski – M. Szymaniak, K. Sadowski.

04.09.2004 – Hutnik Warszawa – Mirax Bierwce 1:1
Bramka: Kamiński.
Hutnik: Bigajski – Koter, Kamiński, Gaździński, Antolak – Koc (Mołodowiec), Włodarski (Leśniewicz), B. Szymaniak, Kowalski – Świerczewski, K. Sadowski.

11.09.2004 – Wicher Kobyłka – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Antolak, M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – Lewandowski, Kamiński, Gacek, Gaździński (Świerczewski) – B. Szymaniak, Włodarski (Leśniewicz), Antolak, Kowalski (Mołodowiec) – M. Szymaniak, K. Sadowski (Koc).

18.09.2004 – Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 2:1
Bramki: K. Sadowski x 2.
Hutnik: Bigajski – Lewandowski, Kamiński, Gacek (Koter), Gaździński (K. Sadowski) – B. Szymaniak, Jabłoński, Leśniewicz (Włodarski), Kowalski (Świerczewski) – M. Szymaniak, Antolak.

25.09.2004 – Start Otwock – Hutnik Warszawa 2:1
Bramka: M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – Lewandowski, Kamiński, Gacek, Jabłoński (Gaździński) – B. Szymaniak, Leśniewicz (Świerczewski), Włodarski (Mołodowiec), Kowalski – M. Szymaniak, K. Sadowski (Antolak).

02.10.2004 – Hutnik Warszawa – Wilga Garwolin 1:2
Bramka: Kamiński.
Hutnik: Bigajski – Lewandowski, Kamiński, Jabłoński, Cichmiński (K. Sadowski) – Mołodowiec (Górski), B. Szymaniak, Leśniewicz, Kowalski (Gacek) – M. Szymaniak, Antolak.

09.10.2004 – Zwolenianka Zwoleń – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Bigajski – Lewandowski, Kamiński, Jabłoński, Cichmiński (Gacek) – Leśniewicz, Antolak, B. Szymaniak (Radajczyk), Kowalski (Górski) – M. Szymaniak (K. Sadowski), Rosłaniec.

16.10.2004 – Hutnik Warszawa – Gwardia II Warszawa 8:1 (anulowany, Gwardia wycofała się z rozgrywek, bramki: Kamińśki x 2, M. Szymaniak x 2, Jabłoński, Gacek, Kowalski, Radajczyk)
Hutnik: Bigajski – Lewandowski (Świerczewski), Gacek, Jabłoński, Cichmiński – Leśniewicz, Antolak, Kamiński (Radajczyk), Kowalski (Mołodowiec) – M. Szymaniak, Górski (K. Sadowski).

23.10.2004 – Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:4
Bramki: Kowalski, M. Szymaniak, Rosłaniec, K. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Gacek, Jabłoński (Lewandowski) – Leśniewicz, Kamiński, Górski (Radajczyk), Antolak, Kowalski (Świerczewski) – M. Szymaniak (Rosłaniec), K. Sadowski.

30.10.2004 – Hutnik Warszawa – Marcovia 2000 Marki 2:0
Bramki: M. Szymaniak, K. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Gacek, Jabłoński – Leśniewicz, Kamiński, Górski, Antolak (Radajczyk), Kowalski (D. Sadowski) – M. Szymaniak (Rosłaniec), K. Sadowski.

06.11.2004 – Mazowsze II Grójec – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: M. Szymaniak, Antolak.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Gacek, Jabłoński, Kamiński – Leśniewicz (Świerczewski), Górski, Antolak, Kowalski (D. Sadowski) – M. Szymaniak, K. Sadowski (Rosłaniec).

13.11.2004 – Hutnik Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 1:2
Bramka: Rosłaniec.
Hutnik: Bigajski – Cichmiński, Gacek, Jabłoński – Leśniewicz, Kamiński, Górski, Antolak, Kowalski (D. Sadowski) – M. Szymaniak, Rosłaniec (K. Sadowski).

Runda wiosenna:

24.03.2005 – Przyszłość Włochy – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – B. Szymaniak, Kamiński, Antolak (Tanczyński), Kowalski (Leśniewicz) – M. Szymaniak (Rosłaniec), Igras (K. Sadowski).

02.04.2005 – Broń Radom – Hutnik Warszawa 6:0
Hutnik: Bigajski (Buciarski) – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – Leśniewicz (Lipiński), Kamiński (Tanczyński), Antolak, Kowalski (Grochowina) – Rosłaniec, Igras.

09.04.2005 – Hutnik Warszawa – Powiślanka Lipsko 5:1
Bramki: B. Szymaniak x 2, Kowalski x 2, Rafalski.
Hutnik: Bigajski – Rafalski (Lipiński), D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – B. Szymaniak, Kamiński, Antolak (Leśniewicz), Kowalski – Rosłaniec (K. Sadowski), Igras (M. Szymaniak).

16.04.2005 – Mirax Bierwce – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – B. Szymaniak (Leśniewicz), Kamiński, Antolak (Grochowina), Kowalski – M. Szymaniak (Rosłaniec), Igras (K. Sadowski).

20.04.2005 – Hutnik Warszawa – Zryw Sobolew 3:1
Bramki: M. Szymaniak, Kowalski, K. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – Leśniewicz, B. Szymaniak (Antolak), Kamiński, Kowalski – M. Szymaniak (Rosłaniec (Grochowina)), Igras (K. Sadowski).

23.04.2005 – Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 3:0
Bramki: Kamiński x 2, Igras.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński (Lipiński), Cichmiński – B. Szymaniak, Kamiński, Antolak (Rosłaniec), Kowalski – M. Szymaniak (K. Sadowski), Igras (Grochowina).

30.04.2005 – Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Cichmiński (Lipiński) – Leśniewicz, Kamiński, Antolak (B. Szymaniak), Kowalski (Grochowina) – M. Szymaniak, Igras (K. Sadowski).

03.05.2005 – Hutnik Warszawa – Start Otwock 2:1
Bramki: M. Szymaniak, Igras.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Jabłoński, Kamiński – Leśniewicz, B. Szymaniak, M. Szymaniak, Kowalski – K. Sadowski (Grochowina), Igras.

07.05.2005 – Wilga Garwolin – Hutnik Warszawa 2:1
Bramka: Leśniewicz.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, D. Sadowski, Jabłoński, Tanczyński – Leśniewicz, B. Szymaniak, Kowalski, Grochowina – M. Szymaniak, K. Sadowski.

14.05.2005 – Hutnik Warszawa – Zwolenianka Zwoleń 2:3
Bramki: Igras, Rosłaniec.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, D. Sadowski, Jabłoński – Leśniewicz (Wysocki), B. Szymaniak, Antolak, Fijołek (Grochowina), Kowalski – Igras, K. Sadowski (Rosłaniec).

28.05.2005 – Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:0
Bramki: K. Sadowski, Antolak, Igras, Jabłoński.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, Jabłoński, Cichmiński – Leśniewicz, Antolak, Kowalski (Wysocki), M. Szymaniak, Grochowina – Igras, K. Sadowski.

04.06.2005 – Marcovia 2000 Marki – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: M. Szymaniak.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, Jabłoński, Kamiński, Cichmiński – Leśniewicz (Fijołek), Antolak (Wysocki), B. Szymaniak, Kowalski (Grochowina) – M. Szymaniak, K. Sadowski (Rosłaniec).

11.06.2005 – Hutnik Warszawa – Mazowsze II Grójec 3:1
Bramki: K. Sadowski, M. Szymaniak, Antolak.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, Jabłoński, Kamiński, Cichmiński (Grochowina) – Leśniewicz (Wysocki), Antolak, B. Szymaniak, Kowalski (Fijołek) – M. Szymaniak, K. Sadowski (Rosłaniec).

18.06.2005 – Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Warszawa 7:2
Bramki: Leśniewicz, K. Sadowski.
Hutnik: Bigajski – Lipiński, Jabłoński, Kamiński, Cichmiński – Leśniewicz (Fijołek), Antolak, Wysocki (Grochowina), Kowalski – M. Szymaniak (Rosłaniec), K. Sadowski.

Kadra na jesień 2004:

Bramkarze: Marcin Ogórek, Michał Bigajski.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Piotr Rafalski, Krzysztof Koc, Konrad Jabłoński, Michał Koter, Bartłomiej Gaździński, Błażej Cichmiński, Rafał Lewandowski, Paweł Krawczuk, Piotr Leśniewicz.

Pomocnicy: Robert Górski, Bartosz Szymaniak, Arkadiusz Antolak, Piotr Włodarski, Jakub Kowalski, Marcin Radajczyk, Mariusz Mołodowiec.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Tomasz Świerczewski, Kamil Sadowski, Marcin Rosłaniec, Paweł Stasiński.

Odeszli: Jakub Gnoiński (Legia II Warszawa), Piotr Dworski (Okęcie Warszawa), Łukasz Zalewski (Korona Góra Kalwaria), Michał Ogórek (OKS Otwock), Marek Wojdyna (Huragan Wołomin), Maciej Mazurkiewicz (Okęcie Warszawa), Mariusz Daniel (KS Łomianki), Andrzej Paca (Ożarowianka), Bartosz Koczur (Okęcie Warszawa), Karol Janowski (Okęcie Warszawa).

Przybyli: Krzysztof Koc (Ryś Laski), Bartłomiej Gaździński (Dolcan Ząbki), Rafał Lewandowski (Mazur Karczew), Błażej Cichmiński (wychowanek), Paweł Krawczuk (Polonia II Warszawa), Robert Górski, Jakub Kowalski (wychowanek), Marcin Radajczyk (wychowanek), Mariusz Mołodowiec (Dolcan Ząbki), Piotr Leśniewicz (wychowanek), Marcin Rosłaniec (wychowanek), Paweł Stasiński (Piast Piastów).

Kadra na wiosnę 2005:

Bramkarze: Michał Bigajski, Adam Buciarski.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Piotr Rafalski, Konrad Jabłoński, Błażej Cichmiński, Piotr Leśniewicz, Robert Tanczyński, Karol Lipiński, Kamil Grochowina.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Arkadiusz Antolak, Jakub Kowalski, Przemysław Fiołek, Maciej Wysocki.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Kamil Sadowski, Marcin Rosłaniec, Artur Igras.

Odeszli: Marcin Ogórek (zakończył karierę), Bartłomiej Gaździński (Mirków Konstancin), Michał Koter (zakończył karierę), Piotr Włodarski (Mirków Konstancin), Tomasz Świerczewski (Świt Warszawa), Paweł Stasiński (Piast Piastów), Rafał Lewandowski (Zwar Międzylesie), Robert Górski (zakończył karierę), Marcin Radajczyk (zakończył karierę), Mariusz Mołodowiec (Mirków Konstancin), Paweł Krawczuk (Mirków Konstancin), Krzysztof Koc (Ryś Laski).

Przybyli: Adam Buciarski (wychowanek), Robert Tanczyński, Karol Lipiński (CWKS Legia), Kamil Grochowina (Polfa Warszawa), Przemysław Fijołek (wychowanek), Maciej Wysocki, Artur Igras (Legionovia Legionowo).

Strzelcy:

1. M. Szymaniak – 12.
2. K. Sadowski – 8.
3. A. Antolak – 6
– M. Kamiński – 6.
4. J. Kowalski – 5.
5. A. Igras – 4.
6. M. Rosłaniec – 3.
7. K. Jabłoński – 2
– P. Leśniewicz – 2
– B. Szymaniak – 2.
8. W. Gacek – 1
– M. Radajczyk – 1
– P. Rafalski – 1.

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Powiślanka Lipsko 14 33 10 3 1 27-16
2.  Start Otwock 14 32 10 2 2 38-14
3.  Mszczonowianka Mszczonów 14 31 10 1 3 40-14
4.  Podlasie Sokołów Podlaski 14 28 8 4 2 28-16
5.  Przyszłość Włochy 14 24 7 3 4 27-20
6.  Broń Radom 14 23 6 5 3 27-17
7.  Hutnik Warszawa 14 20 6 2 6 19-14
8.  Zwolenianka Zwoleń 14 19 5 4 5 26-21
9.  Mirax Bierwce 14 17 4 5 5 26-26
10.  Mazowsze II Grójec 14 17 4 5 5 25-27
11.  Marcovia 2000 Marki 14 15 5 0 9 24-40
12.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 14 3 5 6 15-24
13.  Zryw Sobolew 14 10 3 1 10 26-41
14.  Wilga Garwolin 14 10 3 1 10 16-33
15.  Wicher Kobyłka 14 1 0 1 13 6-47

Tabela wiosny

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 14 37 12 1 1 47-6
2.  Broń Radom 14 31 10 1 3 45-20
3.  Przyszłość Włochy 14 26 8 2 4 26-18
4.  Mszczonowianka Mszczonów 14 25 8 1 5 28-15
5.  Powiślanka Lipsko 14 24 7 3 4 24-24
6.  Zwolenianka Zwoleń 14 22 7 1 6 26-23
7.  Mirax Bierwce 14 21 6 3 5 13-20
8.

 Start Otwock

14 20 6 2 6 25-19
9.  Hutnik Warszawa 14 20 6 2 6 26-25
10.  Mazowsze II Grójec 14 17 5 2 7 24-24
11.  Zryw Sobolew 14 14 3 5 6 19-29
12.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 13 3 4 7 15-31
13.  Marcovia 2000 Marki 14 11 3 2 9 11-29
14.  Wicher Kobyłka 14 9 2 3 9 13-38
15.  Wilga Garwolin 14 8 2 2 10 12-33

 

Tabela pochodzi ze strony 90minut.pl, pozostałe informacje źródło własne.