Hutnik Warszawa w sezonie 2003/2004 występował w IV lidze mazowieckiej. Kolejny spadek Hutnika, teraz do V ligi. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na daną rundę.

 

RAZEM DOM WYJAZD
Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki
1.  Legia II Warszawa 34 80 25 5 4 86-26 12 3 2 47-13 13 2 2 39-13
2.  KS Łomianki 34 60 18 6 10 58-58 12 3 2 39-22 6 3 8 19-36
3.  GKP Targówek 34 59 18 5 11 57-40 11 2 4 33-22 7 3 7 24-18
4.  Dolcan Ząbki 34 54 15 9 10 54-38 10 5 2 35-14 5 4 8 19-24
5.  Pogoń Siedlce 34 51 15 6 13 56-48 10 4 3 31-18 5 2 10 25-30
6.  Delta Warszawa 34 50 14 8 12 55-53 7 4 6 28-26 7 4 6 27-27
7.  Narew Ostrołęka 34 49 14 7 13 51-54 7 4 6 24-30 7 3 7 27-24
8.  Szydłowianka Szydłowiec 34 48 15 3 16 52-51 9 1 7 28-19 6 2 9 24-32
9.  Olimpia Warszawa 34 47 13 8 13 55-55 10 5 2 33-18 3 3 11 22-37
10.  KS Piaseczno 34 46 13 7 14 45-47 11 3 3 35-18 2 4 11 10-29
11.  Wisła II Płock 34 45 13 6 15 54-55 7 3 7 30-25 6 3 8 24-30
12.  Pilica Białobrzegi 34 45 14 3 17 50-61 9 3 5 28-24 5 0 12 22-37
13.  Nadnarwianka Pułtusk 34 44 12 8 14 38-44 8 4 5 19-16 4 4 9 19-28
14.  Korona Góra Kalwaria 34 41 11 8 15 41-42 8 1 8 21-16 3 7 7 20-26
15.  Polonia II Warszawa 34 41 12 5 17 51-63 7 2 8 28-32 5 3 9 23-31
16.  GLKS Nadarzyn 34 39 11 6 17 31-53 7 2 8 18-23 4 4 9 13-30
17.  Hutnik Warszawa 34 34 9 7 18 44-58 8 3 6 30-22 1 4 12 14-36
18.  Ursus Warszawa 34 27 6 9 19 37-69 4 6 7 20-30 2 3 12 17-39

* – GKP Targówek wycofał się po zakończeniu sezonu. W związku z tym spadku uniknął GLKS Nadarzyn.

Runda jesienna:

09.08.2003 – KS Łomianki – Hutnik Warszawa 3:0 (walkower, na boisku 2:0)
Hutnik: Ogórek – Rafalski (Grzywacz), Gacek, Liszewski, Kamiński – Misiewicz, Gnoiński, D. Sadowski, Zalewski – M. Szymaniak, Małkiewicz.

16.08.2003 – Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 0:3 (walkower, na boisku 5:1)
Bramki: Sadowski 14, Szymaniak 28, Misiewicz 35, Małkiewicz 88, 90 – Ząbecki 51.
Żółte kartki: Rafalski, Liszewski – Peszko.
Czerwona kartka: Rogalski 11′ (Wisła).
Sędzia: Maciejewski jako główny, oraz Wróbel i Kostrzewa (wszyscy z Radomia).
Widzów: 150.
Hutnik: Ogórek – Rafalski, Krzemiński, Liszewski, Kamiński – Misiewicz (65′ Zalewski), Gnoiński (86′ Gacek), D. Sadowski, Grzywacz – M. Szymaniak (77′ Komorowski), Małkiewicz.

23.08.2003 – Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Gruba 4, Wernio 90 – Komorowski 8, Świerczewski 88.
Hutnik: Marcin Ogórek – Rafalski, Krzemiński, Liszewski, Kamiński – Komorowski, Gnoiński, D. Sadowski (Misiewicz), Grzywacz (Zalewski) – Małkiewicz (Świerczewski), M. Szymaniak.

27.08.2003 – Hutnik Warszawa – KS Piaseczno 1:3
Bramki: Małkiewicz 49 – Czachowski 1 (k), Senator 65, Podoliński 90.
Hutnik: Paśnik – Rafalski (Świerczewski), D. Sadowski, Liszewski (Gacek), Dworski – Misiewicz, Gnoiński (Lewandowski), Romanowicz (Komorowski), Grzywacz – Małkiewicz, Kamiński.

30.08.2003 – Legia II Warszawa – Hutnik Warszawa 0:0
Sędziowali: Ogonek (główny) oraz Wojtyła i Bartosik (boczni, Warszawa).
Żółte kartki: Sadowski, Kamiński, Misiewicz, Małkiewicz.
Czerwona kartka: Gmitrzuk 55′ (Legia II).
Hutnik: Bigajski – Rafalski (84. Zalewski), Krzemiński, Kamiński – Misiewicz, D. Sadowski, Gnoiński (62. Gacek), Komorowski (89. Dworski), Grzywacz – Małkiewicz (81. Świerczewski), M. Szymaniak.

03.09.2003 – Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 1:2
Bramki: Małkiewicz 24 – Pyskło 14, 61.
Żółte kartki: Kamiński, Komorowski, Gnoiński.
Sędzia: Pipczyński jako główny oraz Włodarski i Badowski (Radom).
Widzów: 100.
Hutnik: Bigajski – Rafalski (46′ Dworski), Krzemiński, D. Sadowski, M. Kamiński – Misiewicz (32′ Gacek), Gnoiński, Komorowski, Grzywacz (75′ Ogórek) – Małkiewicz, Szymaniak.

13.09.2003 – Olimpia Warszawa – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: Taras 79′.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, Krzemiński, Kamiński, Dworski (Gacek) – Misiewicz, Gnoiński (Zalewski), D. Sadowski, Grzywacz (Michał Ogórek) – Małkiewicz, Komorowski.

20.09.2003 – Hutnik Warszawa – Pilica Białobrzegi 5:1
Bramki: Gnoiński 1, 43, Małkiewicz 45, M. Szymaniak 68, 76 – Górecki 28.
Hutnik: Bigajski – Rafalski (Zalewski), Krzemiński, D. Sadowski, Dworski – Misiewicz, Gnoiński (B. Szymaniak), Michał Ogórek (Gacek), Grzywacz – Małkiewicz, Komorowski (M. Szymaniak).

27.09.2003 – Pogoń Siedlce – Hutnik Warszawa 3:1
Bramki: Kruk 58, Florczuk 67, Anusiewicz 73 – Małkiewicz 48.
Hutnik: Bigajski – Dworski, Krzemiński, Kamiński, D. Sadowski – Misiewicz, Gnoiński, B. Szymaniak, Grzywacz (Zalewski) – Małkiewicz, Komorowski (Michał Ogórek).

04.10.2003 – Hutnik Warszawa – Nadnarwianka Pułtusk 2:0
Bramki: Gnoiński 13, Małkiewicz 59.
Żółta kartka: M. Szymaniak.
Sędzia: P. Jenda jako główny oraz K. Jenda i Skrzydlewski (Siedlce).
Widzów: 120.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Krzemiński, Dworski – Zalewski, D. Sadowski, Gnoiński (74′ B. Szymaniak), Michał Ogórek (84′ Świerczewski), Grzywacz (65′ Komorowski) – M. Szymaniak, Małkiewicz.

11.10.2003 – GKP Targówek – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: A. Dąbrowski 60′.
Hutnik: Bigajski – Dworski, Krzemiński, Kamiński, D. Sadowski – Misiewicz (Komorowski), Gnoiński, Michał Ogórek (Gacek), Grzywacz (Zalewski) – Małkiewicz, M. Szymaniak.

18.10.2003 – Ursus Warszawa – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Gowin 50, Perzyk 80 – Komorowski 35, Świerczewski 59.
Hutnik: Bigajski – Dworski, Krzemiński, Kamiński, Gacek – Misiewicz, Gnoiński (B. Szymaniak), Michał Ogórek (Zalewski), Grzywacz – Komorowski, Świerczewski.

25.10.2003 – Hutnik Warszawa – Korona Góra Kalwaria 2:0
Bramki: Komorowski 44, 76.
Sędzia: Witkowski jako główny oraz Ogonek i Formicki (Warszawa).
Widzów: 150.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Krzemiński, D. Sadowski, Dworski – Misiewicz (46′ Zalewski), Ogórek (72′ B. Szymaniak), Gnoiński (80′ Guento), Grzywacz – Komorowski, Małkiewicz (M. Szymaniak).

„Był to taki typowy mecz, jakich na czwartoligowych boiskach wiele, bez fajerwerków i zbytnich wzruszeń. Przebiegał pod nasze dyktando. Po trzy punkty sięgnęliśmy jak najbardziej zasłużenie” – powiedział Krzysztof Branicki, trener Hutnika.

02.11.2003 – Hutnik Warszawa – Polonia II Warszawa 1:1
Bramki: Gnoiński 22 – Kakietek 43.
Hutnik: Bigajski – Gacek, Krzeminski, Kamiński, D. Sadowski – Misiewicz (Guento), B. Szymaniak, Gnoiński, Grzywacz – Komorowski (M. Szymaniak), Małkiewicz (Świerczewski).

08.11.2003 – Hutnik Warszawa – Delta Warszawa 1:1
Bramki: Komorowski 53 – Rokicki 90.
Czerwona kartka: Małkiewicz 90′.
Hutnik: Bigajski – Misiewicz (Jabłoński), Krzemiński, Dworski, D. Sadowski – Zalewski, Gnoiński (Guento), Kamiński, Grzywacz – Komorowski, Małkiewicz.

Krzysztof Branicki:

„Rywale wykonali rzut wolny ze swojej połowy i skończyło się faulem, jakieś 35 metrów przed naszą bramką, z boku. Dośrodkowanie szło na aut, bramkarz Michał Bigajski krzyknął „Moja!” i wybił piłkę w pole bramkowe. A Rokickiemu wystarczyło dołożyć nogę. Sędzia nawet nie wznowił gry. Frajerstwo…” – opowiadał smutny trener Hutnika.

16.11.2003 – Szydłowianka Szydłowiec – Hutnik Warszawa 3:2
Bramki: Kowalczyk 53, Krakowiak 59, Dohojda 60 – Małkiewicz 44, 49.
Żółte kartki: Sadowski, Małkiewicz, Gnoiński.
Sędzia: M. Mikołajewski jako głowny oraz K. Mikólajewski i Ziółkowski (Płock).
Widzów: 300.
Hutnik: Bigajski – B. Szymaniak, Krzemiński, D. Sadowski, Dworski – Komorowski, Zalewski (66′ Świerczewski), Grzywacz, Gnoiński – Małkiewicz, M. Szymaniak.

Krzysztof Branicki:

„Jak można było to przegrać!? Prowadziliśmy 2:0 i straciliśmy trzy bramki. Potem trafiliśmy dwa razy w poprzeczkę i nasz strzał został wybity z pustej bramki. Jasna cholera…” – mówił załamany trener.

22.11.2003 – Hutnik Warszawa – GLKS Nadarzyn 3:0
Bramki: Małkiewicz 3, 86, Gnoiński 15.
Żółte kartki: M. Szymaniak, Dworski, Kamiński, D. Sadowski, Małkiewicz.
Czerwona kartka: D. Sadowski 72′.
Sędzia: Bieńkowski jako główny oraz Oleksiewicz i Słabowski (Płock).
Widzów: 120.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Krzemiński, Dworski – Zalewski (65′ Misiewicz), D. Sadowski, Gnoiński, Ogórek (86′ Jabłoński), Grzywacz (88′ Guento) – Małkiewicz, M. Szymaniak (70′ Komorowski).

Runda wiosenna:

21.03.2004 – Wisła II Płock – Hutnik Warszawa 3:0
Bramki: Jakubowski 13 (k), Kapela 32, 58.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Dworski (Jabłoński) – Antolak (Zalewski), Gnoiński, Michał Ogórek (Daniel), Włodarski, Mazurkiewicz – M. Szymaniak (Wojdyna), Janowski.

27.03.2004 – Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 1:0
Bramka: M. Szymaniak 88′.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Dworski – Zalewski, Gnoiński (Wojdyna), Michał Ogórek, Włodarski (Antolak), Mazurkiewicz (Świerczewski) – M. Szymaniak, Janowski (Koczur).

31.03.2004 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 1:2
Bramki: M. Szymaniak 51 – Kłoskowicz 71, Paluchowski 84 (k).
Hutnik: Bigajski – Rafalski, D. Sadowski, Dworski – Zalewski (Antolak), Włodarski (Wojdyna), Michał Ogórek, Gnoiński, Mazurkiewicz – M. Szymaniak (Koczur), Janowski (Świerczewski).

04.04.2004 – KS Piaseczno – Hutnik Warszawa 2:0
Bramki: Gajowniczek 3, Kłosiewicz 10.
Hutnik: Bigajski – Rafalski (Kamiński), D. Sadowski, Dworski, Mazurkiewicz – Zalewski (Wojdyna), Gnoiński, Michał Ogórek (Włodarski), Antolak – M. Szymaniak, Janowski.

09.05.2004 – Hutnik Warszawa – Legia II Warszawa 2:4
Bramki: Michał Ogórek 48, Antolak 53 – Pulkowski 56, Dudek 72, Babuśka 79, 90.
Hutnik: BIgajski – Rafalski, D. Sadowski, Dworski, Mazurkiewicz – Kamiński, Michał Ogórek, Gnoiński (B. Szymaniak), Wojdyna (Paca) – M. Szymaniak (Koczur), Janowski (Antolak).

17.04.2004 – Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: M. Szymaniak 2, Janowski 62.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, D. Sadowsk, Dworski, Mazurkiewicz – Antolak (Gacek), Michał Ogórek, Gnoiński (B. Szymaniak), Wojdyna – Janowski, M. Szymaniak (Włodarski).

24.04.2004 – Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 3:0
Bramki: K. Sadowski 63, 75, Włodarski 85.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Gacek, Dworski, D. Sadowski – Wojdyna (Rafalski), Michał Ogórek, Antolak (B. Szymaniak), Mazurkiewicz – Janowski (K. Sadowski), M. Szymaniak (Włodarski).

28.04.2004 – Pilica Białobrzegi – Hutnik Warszawa 2:1
Bramki: Sztobryn 54, Śniegocki 76 – K. Sadowski 90.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Gacek (K. Sadowski), Dworski, D. Sadowski – Wojdyna (Antolak), Michał Ogórek, Gnoiński (Włodarski) – M. Szymaniak, Janowski.

05.05.2004 – Hutnik Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0
Bramka: Antolak 37′.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Gnoiński, Gacek (Koczur), Dworski – Wojdyna (Rafalski), Michał Ogórek, Antolak (B. Szymaniak), Mazurkiewicz – M. Szymaniak, K. Sadowski (Janowski).

08.05.2004 – Nadnarwianka Pułtusk – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: De-Flery 80.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Gacek, Gnoiński (B. Szymaniak), Dworski – Wojdyna, Michał Ogórek, Antolak (Paca), Mazurkiewicz – M. Szymaniak (Koczur), K. Sadowski (Janowski).

15.05.2004 – Hutnik Warszawa – GKP Targówek 1:2
Bramki: K. Sadowski 50 – D. Wysocki 31, Szeląg 68.
Hutnik: Bigajski – Kamiński, Gacek, Dworski, Gnoiński – Zalewski (Wojdyna), Antolak (B. Szymaniak), M. Szymaniak, Mazurkiewicz – Koczr (Rafalski), K. Sadowski (Janowski).

19.05.2004 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 2:0
Bramki: M. Szymaniak 3, Kamiński 33.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, Gacek, Dworski, Kamiński – B. Szymaniak (Paca), M. Szymaniak (Zalewski), Michał Ogórek, Mazurkiewicz – Koczur (Wojdyna), K. Sadowski (Antolak).

23.05.2004 – Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 3:0
Bramki: Romański 13, Grzywna 64, K. Kowalski 86.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, Gacek, Mazurkiewicz, Kamiński – Wojdyna (Paca), M. Szymaniak, Michał Ogórek (Włodarski), Antolak – Koczur (Zalewski), K. Sadowski (Janowski).

29.05.2004 – Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1
Bramki: Pawłowski 66 (k), Kakietek 80 – Antolak 60.
Hutnik: Bigajski – Rafalski, Gacek, Mazurkiewicz, Kamiński – Zalewski (Wojdyna), Michał Ogórek, Włodarski, Antolak (Paca) – K. Sadowski, M. Szymaniak (Koczur).

05.06.2004 – Delta Warszawa – Hutnik Warszawa 6:1
Bramki: Kazimierak 44, 78, Rokicki 67 (k), Orlikowski 81, Eibl 85, 88 – M. Szymaniak 2.
Hutnik: Marcin Ogórek – Kamiński, Gnoiński, Jabłoński, Dworski – Wojdyna (Zalewski), Michał Ogórek, Włodarski, Mazurkiewicz – K. Sadowski (Koczur), M. Szymaniak (Antolak).

12.06.2004 – Hutnik Warszawa – Szydłowianka Szydłowiec 3:3
Bramki: Jabłoński 24, M. Szymaniak 40, Mazurkiewicz 75 – Kowalczyk 43 (k), 70, Sasal 65.
Hutnik: Marcin Ogórek – Kamiński, Gnoiński (Gacek), Jabłoński, Dworski – Zalewski, Michał Ogórek (Wojdyna), Antolak (Włodarski), Mazurkiewicz – K. Sadowski, M. Szymaniak (Paca).

19.06.2004 – GLKS Nadarzyn – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Sielski 44, Romanowski 86 – Włodarski 45 (k), Dworski 60.
Hutnik: Marcin Ogórek – Koter, Gnoiński, Jabłoński, Dworski – B. Szymaniak, Włodarski, Mazurkiewicz, Kamińśki – M. Szymaniak (Paca), K. Sadowski (Koczur).

Kadra na jesień 2003:

Bramkarze: Marcin Ogórek, Michał Bigajski, Jarosław Paśnik.

Obrońcy: Mariusz Liszewski, Paweł Krzemiński, Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Piotr Rafalski, Piotr Dworski, Konrad Jabłoński.

Pomocnicy: Adam Komorowski, Bartosz Szymaniak, Jakub Gnoiński, Tomasz Grzywacz, Łukasz Zalewski, Michał Ogórek, Michał Misiewicz, Marcin Lewandowski, Marcin Romanowicz, Nicolas Guento.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Tomasz Świerczewski, Bartosz Koczur, Daniel Małkiewicz.

Odeszli: Paweł Szewczyk (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Koc (Ryś Laski), Michał Górski (Legionovia Legionowo), Michał Domagała (Hutnik II Warszawa), Marcin Bobrukiewicz (KS Łomianki), Rafał Rogulski (Mazur Karczew), Paweł Rajski (KS Łomianki), Rafał Gajowniczek (KS Piaseczno), Łukasz Piazdecki (Drukarz Warszawa), Marek Iwanicki (PUG Bielany), Krzysztof Lek (Ryś Laski), Kamil Tarapacz (Olimpia Warszawa).

Przybyli: Jarosław Paśnik (MG MZKS Kozienice), Paweł Krzemiński (Znicz Pruszków), Mariusz Liszewski (KS Łomianki), Konrad Jabłoński (Agrykola Warszawa), Michał Misiewicz (Polonia II Warszawa), Marcin Lewandowski (FC Stars Warszawa), Adam Komorowski (Mazowsze Grójec), Marcin Romanowicz (FC Stars Warszawa), Nicolas Guento.

Kadra na wiosnę 2004:

Bramkarze: Marcin Ogórek, Michał Bigajski.

Obrońcy: Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Wojciech Gacek, Piotr Rafalski, Piotr Dworski, Konrad Jabłoński, Michał Koter.

Pomocnicy: Bartosz Szymaniak, Jakub Gnoiński, Łukasz Zalewski, Michał Ogórek, Arkadiusz Antolak, Piotr Włodarski, Marek Wojdyna, Maciej Mazurkiewicz, Mariusz Daniel, Andrzej Paca.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Tomasz Świerczewski, Bartosz Koczur, Karol Janowski, Kamil Sadowski.

Odeszli: Jarosław Paśnik (Polonia Warszawa), Mariusz Liszewski (Partyzan Leszno), Paweł Krzemiński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Adam Komorowski (Mazowsze Grójec), Tomasz Grzywacz (Pilica Białobrzegi), Michał Misiewicz (Zwar Międzylesie), Marcin Lewandowski (FC Stars Warszawa), Marcin Romanowicz (FC Stars Warszawa), Nicolas Guento (Argentyna), Daniel Małkiewicz (KS Piaseczno).

Przybyli: Arkadiusz Antolak (Legia II Warszawa), Piotr Włodarski (Delta Warszawa), Marek Wojdyna (Legionovia Legionowo), Maciej Mazurkiewicz (Okęcie Warszawa), Mariusz Daniel (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Andrzej Paca (GLKP Nadarzyn), Karol Janowski (Okęcie Warszawa), Kamil Sadowski (wychowanek).

Strzelcy:

1. D. Małkiewicz – 11
2. M. Szymaniak – 9
3. J. Gnoiński – 5
– A. Komorowski – 5
4. K. Sadowski – 4
5. A. Antolak – 3
6. P. Włodarski – 2
– T. Świerczewski – 2
7. P. Dworski – 1
– K. Jabłoński – 1
– K. Janowski – 1
– Michał Ogórek – 1
– M. Mazurkiewicz – 1
– M. Misiewicz – 1
– D. Sadowski – 1


Tabela po rundzie jesiennej

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Legia II Warszawa 17 41 13 2 2 43-11
2.  GKP Targówek 17 36 11 3 3 35-15
3.  KS Łomianki 17 35 11 2 4 29-27
4.  Pogoń Siedlce 17 26 8 2 7 33-27
5.  Dolcan Ząbki 17 24 6 6 5 26-20
6.  Polonia II Warszawa 17 24 7 3 7 26-26
7.  Wisła II Płock 17 23 7 2 8 29-27
8.  Korona Góra Kalwaria 17 23 6 5 6 19-17
9.  KS Piaseczno 17 23 6 5 6 24-24
10.  Narew Ostrołęka 17 23 7 2 8 24-35
11.  Szydłowianka Szydłowiec 17 22 7 1 9 23-27
12.  Nadnarwianka Pułtusk 17 22 6 4 7 20-25
13.  RKS Ursus 17 20 5 5 7 21-25
14.

 Olimpia Warszawa

17 18 5 3 9 28-35
15.  Delta Warszawa 17 18 5 3 9 22-35
16.  GLKS Nadarzyn 17 18 5 3 9 11-24
17.  Hutnik Warszawa 17 17 4 5 8 23-26
18.  Pilica Białobrzegi 17 17 5 2 10 24-34


Tabela wiosny

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Legia II Warszawa 17 39 12 3 2 43-15
2.  Delta Warszawa 17 32 9 5 3 33-18
3.  Dolcan Ząbki 17 30 9 3 5 28-18
4.  Olimpia Warszawa 17 29 8 5 4 27-20
5.  Pilica Białobrzegi 17 28 9 1 7 26-27
6.  Narew Ostrołęka 17 26 7 5 5 27-19
7.  Szydłowianka Szydłowiec 17 26 8 2 7 29-24
8.  Pogoń Siedlce 17 25 7 4 6 23-21
9.  KS Łomianki 17 25 7 4 6 29-31
10.

 KS Piaseczno

17 23 7 2 8 21-23
11.  GKP Targówek 17 23 7 2 8 22-25
12.

 Nadnarwianka Pułtusk

17 22 6 4 7 18-19
13.  Wisła II Płock 17 22 6 4 7 25-28
14.  GLKS Nadarzyn 17 21 6 3 8 20-29
15.  Korona Góra Kalwaria 17 18 5 3 9 22-25
16.

 Hutnik Warszawa

17 17 5 2 10 21-32
17.  Polonia II Warszawa 17 17 5 2 10 25-37
18.  RKS Ursus 17 7 1 4 12 16-44

Tabela pochodzi ze strony 90minut.pl. Wypowiedzi trenerów pochodzą z Gazety Wyborczej. Pozostałe informacje źródło własne.