Hutnik Warszawa w sezonie 2001/2002 występował w III lidze. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami, kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także opisami kilku meczów z prasy.

RAZEM DOM WYJAZD
Lp. Nazwa M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki
1.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34 69 20 9 5 50-19 10 5 2 24-10 10 4 3 26-9
2.  Gwardia Warszawa 34 59 17 8 9 50-37 10 6 1 26-9 7 2 8 24-28
3.  MKS Mława 34 56 17 5 12 41-36 12 0 5 23-16 5 5 7 18-20
4.  MG MZKS Kozienice 34 55 15 10 9 43-31 10 5 2 26-10 5 5 7 17-21
5.  Pelikan Łowicz 34 53 15 8 11 45-42 11 3 3 34-19 4 5 8 11-23
6.  Legionovia Legionowo 34 51 14 9 11 43-35 9 6 2 22-12 5 3 9 21-23
7.  Okęcie Warszawa 34 50 14 8 12 41-35 8 4 5 22-14 6 4 7 19-21
8.  Wigry Suwałki 34 49 13 10 11 46-40 10 5 2 27-13 3 5 9 19-27
9.  Hutnik Warszawa 34 49 12 13 9 48-38 6 7 4 25-19 6 6 5 23-19
10.  Znicz Pruszków 34 48 13 9 12 36-42 7 5 5 15-15 6 4 7 21-27
11.  Polonia II Warszawa 34 47 13 8 13 49-47 10 5 2 36-19 3 3 11 13-28
12.  Unia Skierniewice 34 47 11 14 9 42-36 9 6 2 30-12 2 8 7 12-24
13.  LKS Gomunice 34 46 13 7 14 42-36 8 1 8 25-21 5 6 6 17-15
14.  Radomiak Radom 34 43 11 10 13 32-36 8 5 4 18-12 3 5 9 14-24
15.  Dolcan Ząbki 34 42 11 9 14 34-31 6 6 5 19-14 5 3 9 15-17
16.  Legia II Warszawa 34 35 10 5 19 33-58 6 2 9 19-30 4 3 10 14-28
17.  Polonia Lidzbark Warmiński 34 25 7 4 23 32-64 6 1 10 19-31 1 3 13 13-33
18.  Hetman Białystok 34 17 3 8 23 22-66 1 5 11 11-32 2 3 12 11-34


Runda jesienna:

11.08.2001 – Polonia Lidzbark Warmiński – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Ogórek – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski – Komorowski (Lemański), Lesiak (Sibilski), Pach, Piotrowski (Kamiński), Wachowicz – Staniszewski, Piłat.

15.08.2001 – Hutnik Warszawa – LKS Gomunice 0:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski – Pach, Komorowski, Lesiak (Wojsz), Lemański (Kamiński) – Wachowicz, Piłat (Sibilski), Staniszewski.

18.08.2001 – Hetman Białystok – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Piłat, Szymaniak.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Sztylka (Piłat), Kamiński, Buraczewski – Wleciałowski, Lesiak, Pach, Sibilski (Szymaniak) – Wachowicz, Staniszewski.

25.08.2001 – Hutnik Warszawa – MZKS Kozienice 5:2
Bramki: Agbejule, Piłat x 2, Wachowicz, Komorowski.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Wleciałowski (Komorowski), Lesiak (Szymaniak), Staniszewski, Wachowicz – Piłat (Bobrukiewicz), Agbejule.

29.08.2001 – Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 0:1
Bramka: Wachowicz.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski), Pach – Komorowski, Lesiak, Staniszewski, Piłat (Wleciałowski) – Wachowicz, Agbejule (Szymaniak).

01.09.2001 – Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 1:3
Bramka: Komorowski.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Buraczewski (Wojsz) – Komorowski, Pach, Lesiak, Staniszewski, Wleciałowski – Wachowicz, Declan (Piros).

08.09.2001 – Gwardia Warszawa – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: Komorowski.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Dąbrowski, Więckowski (Kamiński), Pach – Komorowski, Lesiak, Chimeze (Szymaniak), Wleciałowski – Staniszewski, Wachowicz.

15.09.2001 – Hutnik Warszawa – Legionovia Legionowo 1:1
Bramka: Wachowicz.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Dąbrowski, Kamiński, Sztylka (Piłat) – Komorowski, Pach, Wleciałowski, Chimeze (Piotrowski) – Staniszewski (Declan), Wachowicz (Szymaniak).

22.09.2001 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Rembisz 48, Warszawski 76 – Wachowicz 1, Sadowski 90.
Sędzia: M. Rogulski (główny), R. Roguski, Kołodziejski (boczni).
Widzów: 1 000.
Żółte kartki: Rosłoń (Okęcie) – Kamiński (Hutnik).
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Kamiński (Sztylka 57′) – Pach, Lesiak (Sadowski 73′), Dąbrowski, Piotrowski (Piros 87′), Chimeze (Szymaniak 78′) – Wachowicz, Izuchukwu.

29.09.2001 – Hutnik Warszawa – Radomiak Radom 2:0
Bramki: Staniszewski 37′, 38′.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Dąbrowski (Sadowski) – Izuchukwu, Pach, Lesiak (Kamiński), Chimeze, Komorowski (Sibilski) – Wachowicz (Szymaniak), Staniszewski.

06.10.2001 – Unia Skierniewice – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski – Izuchukwu (Piłat), Dąbrowski (Sibilski), Lesiak (Sadowski), Pach, Chimeze – Wachowicz, Staniszewski.

13.10.2001 – Hutnik Warszawa – Pelikan Łowicz 1:0
Bramka: Komorowski 65′.
Hutnik: Młodziński – Więckowski, Smorągiewicz, Sadowski – Komorowski, Piotrowski (Chimeze), Lesiak (Sztylka), Staniszewski (Piros), Izuchukwu – Szymaniak (Dąbrowski), Wachowicz.

20.10.2001 – Piotrcovia-Ptak – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Młodziński – Sadowski, Smorągiewicz, Więckowski (Piros) – Komorowski, Pach, Lesiak, Piotrowski, Izuchukwu (Iwanicki) – Wachowicz, Staniszewski.

27.10.2001 – Hutnik Warszawa – Legia II Warszawa 1:1
Bramki: Staniszewski 4 – Wojtaś 79.
Sędziowali: P. Przesmycki jako główny oraz Konopka i Pyrka (Łódź).
Widzów: 220.
Żółte kartki: Wachowicz, Przybliński.
Hutnik: Młodziński – Sadowski, Smorągiewicz, Przybliński – Komorowski (Chimeze 90′), Sztylka (Lesiak 66′), Pach, Wachowicz (Kamiński 85′), Sitko – Staniszewski, Piros (Szymaniak 74′).

03.11.2001 – MKS Mława – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Sławomir Pach, Damian Staniszewski x 2.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Sztylka (Sibilski), Sadowski – Komorowski, Pach, Sitko (Piotrowski), Wachowicz (Wojsz) – Piros (Chatojan), Staniszewski.

10.11.2001 – Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: Staniszewski x 2, Agbejule x 2.
Hutnik: Młodziński – Sadowski (Kanton), Smorągiewicz, Sztylka, Sitko (Sibilski) – Komorowski (Piotrowski), Pach, Staniszewski, Wachowicz – Piros (Wojsz), Agbejule.

17.11.2001 – Hutnik Warszawa – Wigry Suwałki 1:1
Bramka: Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Sadowski (Piotrowski), Smorągiewicz, Sztylka, Sitko (Sibilski) – Komorowski, Pach, Staniszewski, Wachowicz – Piros, Agbejule.

Runda wiosenna:

09.03.2002 – Hutnik Warszawa – Polonia Lidzbark Warmiński 0:0
Zółta kartai: Sadowski.
Hutnik: Stefańczyk – Sitko (46′ Pach), Smorągiewicz, Sadowski – Pierścionek, Komorowski, Więckowski, Piotrowski, Wachowicz – Piros (80′ M. Szymaniak), Agbejule (60′ Bobrukiewicz).

Po meczu Krzysztof Branicki powiedział:

„To był fatalny start, ale zdobycie punktu uważam za szczęśliwe.”

16.03.2002 – Stasiak BakPol Gomuncie – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Piotrowski (Izuchukwu), Pach, Górski, Wachowicz – Piros, Agbejule (Piłat).

23.03.2002 – Hutnik Warszawa – Hetman Białystok 2:0
Bramki: Wachowicz, Pach.
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Piotrowski, Pach, Vileniskis, Wachowicz – Agbejule, Pachelski (Piros).

28.03.2002 – MZKS Kozienice – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: Pachelski.
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Sitko (Sadowski), Piotrowski, Pach, Wachowicz (Sibilski) – Pachelski (Piros), Agbejule.

06.04.2002 – Hutnik Warszawa – Znicz Pruszków 0:1
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka (Sadowski), Smorągiewicz, Sibilski (Czyżyk), Pierścionek – Sitko (Komorowski), Piotrowski, Pach, Wachowicz – Pachelski, Agbejule.

13.04.2002 – Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Sitko (Komorowski), Pach, Piotrowski (Sibilski), Wachowicz (Sadowski) – Agbejule, Pachelski.

20.04.2002 – Hutnik Warszawa – Gwardia Warszawa 4:1
Bramki: Wachowicz, Pachelski, Pach, Sibilski.
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Komorowski, Pach, Piotrowski, Wachowicz – Agbejule (Szymaniak), Pachelski (Sibilski).

27.04.2002 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Stefańczyk – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Komorowski (Bobrukiewicz), Pach, Sibilski (Sadowski), Wachowicz – Pachelski, Agbejule (Czyżyk).

01.05.2002 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 1:2
Bramka: Pach.
Hutnik: Stefańczyk- Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek (Piotrowski) – Komorowski (Sibilski), Pach, Wachowicz, Sadowski – Pachelski, Agbejule (Czyżyk).

05.05.2002 – Radomiak Radom – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Agbejule 16′, Wachowicz 41′.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Sibilski, Sadowski – Komorowski, Pach, Pachelski, Piotrowski (M. Szymaniak) – Wachowicz, Agbejule.

11.05.2002 – Hutnik Warszawa – Unia Skierniewice 1:1
Bramka: Pachelski.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski – Sitko, Pach (Pierścionek), Pachelski, Sibilski (Patejuk) – Wachowicz, Agbejule.

18.05.2002 – Pelikan Łowicz – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Janeczko 49′ – Komorowski 26′, Pachelski 35′, Wachowicz 79′.
Żółta kartka: Smorągiewicz.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski – Komorowski (M. Szymaniak 80′), Jasiński, Pachelski, Sitko (Sibilski 60′) – Agbejule, Wachowicz.

22.05.2002 – Hutnik Warszawa – Piotrcovia-Ptak 1:3
Bramki: M. Szymaniak 85′ – Kardas 21′, Krysiński 32′, 69′.
Żółte kartki: Pierścionek, Sadowski, Jasiński.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Pierścionek, Więckowski, Sadowski – Komorowski (Sibilski 46′), Pach, Jasiński, Piwnik – Wachowicz, Sitko (M. Szymaniak 46′).

25.05.2002 – Legia II Warszawa – Hutnik Warszawa 0:4
Bramki: Pach 52′ (k), Agbejule 60′, 65′, Pachelski 80′.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski – Sibilski, Komorowski, Pachelski (Sitko 85′), Jasiński, Pach (Piwnik 60′) – M. Szymaniak (Agbejule 46′), Wachowicz.

01.06.2002 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 3:2
Bramki: Agbejule, Łukasz Pachelski x 2.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, WIęckowski, Sibilski – Komorowski (Szymaniak), Pierścionek, Jasiński – Pachelski (Piwnik), Wachowicz (B. Szymaniak), Agbejule.

08.06.2002 – Hutnik Warszawa – Polonia II Warszawa 1:1
Bramka: Wachowicz.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Komorowski (Piwnik), Pachelski, Jasiński, Sadowski (Sibilski) – Wachowicz, Agbejule (M. Szymaniak).

15.06.2002 – Wigry Suwałki – Hutnik Warszawa 3:0
Bramki: Wojtulewicz 14′, Trocki 45′, Omilianowicz 62′.
Hutnik: Bigajski – Sztylka, Smorągiewicz, Więckowski, Pierścionek – Piwnik (Piotrowski 86′), Pach, Jasiński, Sadowski – Czyżyk, Komorowski.

29. kolejka

Łowicz zdobyty

Jedyny mecz stołecznej drużyny poza naszym regionem zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Hutnika. Warszawiacy wygrali w Łowiczu z Pelikanem 3:1. Ekipa z Bielan remisowała w tym sezonie już 12 razy, ale w ciemno przyjęłaby 13. podział punktów. Pelikan w rundzie rewanżowej nie przegrał jeszcze na swoim boisku (choć wiele ekip miało zarzuty do poziomu sędziowania w Łowiczu) i to on był faworytem. Potwierdziły to już pierwsze minuty, w których gospodarze kilkakrotnie zagrozili bramce Hutnika. Michał Bigajski spisywał się jednak znakomicie. Po przetrzymaniu naporu do ataku ruszyli goście i w ciągu kilku minut strzelili dwie bramki. Kontaktowy gol zdobyty przez miejscowych na początku drugiej połowy wprowadził nieco nerwowości na następne pół godziny. Spokój zaprowadził jednak Marcin Wachowicz, który po akcji Łukasza Pachelskiego i Adenyi Agbejule nie miał kłopotu z trafieniem do siatki.

30. kolejka

Brawa dla artystów

Nie udała się inauguracja obchodów 45-lecia istnienia klubu z Bielan. Najpierw w pokazowym spotkaniu oldboje Hutnika przegrali z reprezentacją Polski artystów 2:7, a potem pierwszy zespół uległ Piotrcovii 1:3.

Warszawiacy, którzy ostatnio niespodziewanie wygrali w Łowiczu, wyprawiali bardzo dziwne rzeczy, dzięki czemu ekipa z Piotrkowa nie miała problemów ze zdobywaniem bramek. Na osłodę pozostaje jedynie gol strzelony w ostatnich minutach przez Mariusza Szymaniaka w stylu, w jakim ostatnio zrobił to Zinedine Zidane. To też było wielką sztuką!

Kadra na rundę jesienną:

Ubiegłoroczny beniaminek spisał się nadspodziewanie dobrze i w tym sezonie wymieniany jest jako główny kandydat w walce o drugą ligę. Trener Bogusław Oblewski mówi o tym bardzo ostrożnie. – Dobrze, że uznaje się nas za faworytów. My chcemy jednak załapać się w czołówce peletonu. Awans? Tak, ale nie za wszelką cenę. Do tego potrzebna jest choćby baza treningowa, a nasze dwa boczne boiska są obecnie w naprawie – stwierdził.

Bramkarze: Michał Bigajski, Paweł Młodziński, Marcin Ogórek.

Obrońcy: Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Tomasz Buraczewski, Łukasz Sitko, Marcin Przybyliński, Jakub Sztylka, Robert Sibilski.

Pomocnicy: Adam Dąbrowski, Adam Komorowski, Artur Piłat, Jacek Lesiak, Mirosław Wleciałowski, Sławomir Pach, Tomasz Piotrowski, Michał Kanton, Hubert Lemański, Kamil Wojsz, Kingsley Chimeze, Daniel Izuchukwu, Damian Staniszewski.

Napastnicy: Marek Iwanicki, Mariusz Szymaniak, Marcin Wachowicz, Adeniyi Agbejule, Rafał Chatojan, Michał Piros, Emeribe Declan.

Trener: Bogusław Oblewski.

Odeszli: Andrzej Olszewski (Jagiellonia Białystok), Innocent Udeniyi (więzenie…), Emil Piwnik (Hutnik II Warszawa), Rafał Janas (USA), Michał Gruszczyński (Sparta Brodnica), Marcin Bobrukiewicz (Hutnik II Warszawa), William Bassey (Szydłowianka Szydłowiec), Bartosz Szymaniak (Hutnik II Warszawa).

Przybyli: Adam Dąbrowski (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sitko (Zagłębie II Sosnowiec), Hubert Lemański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Robert Sibilski (Korona Góra Kalwaria), Kamil Wojsz (Olimpia Warszawa), Kingsley Chimeze (Bendel Inkuranse), Daniel Izuchukwu (Bendel Inkuranse), Mariusz Szymaniak (Mazowsze Grójec), Marcin Wachowicz (Dolcan Ząbki), Damian Staniszewski (Wisła II Płock), Emeribe Declan (NEPA Lagos).

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Michał Bigajski, Marek Stefańczyk.

Obrońcy: Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Łukasz Sitko, Jakub Sztylka, Robert Sibilski, Piotr Pierścionek.

Pomocnicy: Robert Górsk, Adam Komorowski, Artur Piłat, Sławomir Pach, Tomasz Piotrowski, Emil Piwnik, Bartosz Szymaniak, Daniel Izuchukwu, Raimondas Vileniskis, Sylwester Patejuk, Krzysztof Jasiński.

Napastnicy: Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Marcin Wachowicz, Adeniyi Agbejule, Michał Piros, Łukasz Pachelski, Łukasz Czyżyk.

Trener: Dariusz Klamra

Odeszli: Marcin Ogórek (Mazur Karczew), Paweł Młodziński (Okęcie Warszawa), Adam Dąbrowski (GKP Targówek), Tomasz Buraczewski, Marcin Przybyliński (Mazowsze Grójec), Hubert Lemański (Nadnarwianka Pułtusk), Jacek Lesiak (Znicz Pruszków), Mirosław Wleciałowski (Ruch II Chorzów), Michał Kanton (Hutnik II Warszawa), Kamil Wojsz, Chioma Chimeze (Promnik Łaskarzew), Marek Iwanicki (KS Piaseczno), Rafał Chatojan (Marymont Warszawa), Damian Staniszewski (Gwardia Warszawa), Emeribe Declan (NEPA Lagos).

Przybyli: Marek Stefańczyk (Olimpia Zambrów), Piotr Pierścionek (Korona Kielce), Robert Górski (KS Łomianki), Emil Piwnik (Hutnik II Warszawa), Raimondas Vileniskis (Wisła Płock), Sylwester Patejuk (Perła Złotokłos), Krzysztof Jasiński (Clearex Chorzów), Marcin Bobrukiewicz (Hutnik II Warszawa), Bartosz Szymaniak (Hutnik II Warszawa), Łukasz Czyżyk (Promień Żary), Łukasz Pachelski (Wisła Płock).

Strzelcy:

1. M. Wachowicz – 9.
2. A. Agbejule – 8.
3. Ł. Pachelski – 7
– D. Staniszewski – 7.
4. A. Komorowski – 5
– S. Pach – 5.
5. A. Piłat – 3.
6. M. Szymaniak – 2.
7. D. Sadowski – 1
– R. Sibilski – 1.

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 17 38 11 5 1 30-9
2.  Gwardia Warszawa 17 33 10 3 4 27-15
3.

 MG MZKS Kozienice

17 29 8 5 4 23-15
4.  MKS Mława 17 29 9 2 6 19-19
5.  Okęcie Warszawa 17 28 8 4 5 23-17
6.  Wigry Suwałki 17 26 7 5 5 22-19
7.  Hutnik Warszawa 17 25 6 7 4 25-21
8.  Legia II Warszawa 17 24 7 3 7 18-25
9.  Legionovia Legionowo 17 23 6 5 6 23-18
10.  Polonia II Warszawa 17 23 6 5 6 22-19
11.

 Unia Skierniewice

17 22 5 7 5 20-20
12.  Pelikan Łowicz 17 22 6 4 7 16-20
13.  Znicz Pruszków 17 21 6 3 8 19-25
14.  Dolcan Ząbki 17 20 5 5 7 14-14
15.  Polonia Lidzbark Warmiński 17 18 5 3 9 17-28
16.  LKS Gomunice 17 13 3 4 10 18-28
17.  Radomiak Radom 17 13 2 7 8 10-23
18.  Hetman Białystok 17 11 2 5 10 15-26

Tabela wiosny

Lp.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  LKS Gomunice 17 33 10 3 4 24-8
2.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 17 31 9 4 4 20-10
3.  Pelikan Łowicz 17 31 9 4 4 29-22
4.  Radomiak Radom 17 30 9 3 5 23-14
5.  Legionovia Legionowo 17 28 8 4 5 20-17
6.

 MKS Mława

17 27 8 3 6 22-17
7.  Znicz Pruszków 17 27 7 6 4 18-18
8.

 MG MZKS Kozienice

17 26 7 5 5 20-16
9.  Gwardia Warszawa 17 26 7 5 5 23-22
10.  Unia Skierniewice 17 25 6 7 4 22-16
11.

 Hutnik Warszawa

17 24 6 6 5 23-17
12.  Polonia II Warszawa 17 24 7 3 7 27-28
13.  Wigry Suwałki 17 23 6 5 6 24-21
14.  Dolcan Ząbki 17 22 6 4 7 20-17
15.  Okęcie Warszawa 17 22 6 4 7 18-18
16.  Legia II Warszawa 17 11 3 2 12 15-33
17.  Polonia Lidzbark Warmiński 17 7 2 1 14 15-36
18.  Hetman Białystok 17 6 1 3 13 7-40

Tabela pochodzi ze strony 90minut.pl; minuty, w których zdobywane były bramki meczach z Radomiakiem Radom ze strony Radomiak.com.pl. Opisy meczów pochodzą z Gazety Wyborczej – Gazeta.pl. Pozostałe informacje źródło własne.