Hutnik Warszawa w sezonie 2000/2001 występował w III lidze. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na daną rundę.
 

Lp. Drużyna M Pkt. Z R P B.Z. B.S.
1. Legia II Warszawa 38 85 26 7 5 85 28
2. Jagiellonia Białystok 38 83 27 2 9 74 26
3. Gwardia Warszawa 38 83 27 2 9 77 39
4. Hutnik Warszawa 38 67 19 10 9 62 41
5. Okęcie Warszawa 38 64 18 10 10 57 34
6. Unia Skierniewice 38 60 17 9 12 65 50
7. Znicz Pruszków 38 60 17 9 12 52 54
8. MG MZKS Kozienice 38 58 18 4 16 50 49
9. Pelikan Łowicz 38 57 16 9 13 65 45
10. Radomiak Radom 38 57 16 9 13 50 40
11. MKS Mława 38 55 16 7 15 46 40
12. Polonia II Warszawa 38 55 17 4 17 55 57
13. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 38 51 15 6 17 60 53
14. Wigry Suwałki 38 51 14 9 15 47 44
15. Włókniarz Konstantynów 38 51 16 3 19 42 45
16. Orlen II Płock 38 43 11 10 17 50 56
17. Jeziorak Iława 38 41 10 11 17 38 50
18. Granica Kętrzyn 38 27 7 6 25 34 78
19. WKS Wieluń 38 14 4 2 32 22 99
20. Zatoka Braniewo 38 11 2 5 31 16 119


Runda jesienna:

05.08.2000 – Hutnik Warszawa – Pelikan Łowicz 1:0
Bramka: Komorowski.
Hutnik: Młodziński – Kamiński, Smorągiewicz, Witkowski, Pach – Komorowski, Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Wleciałowski (Piłat), Agbejule (Więckowski).

12.08.2000 – Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Piłat, Lesiak, Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Trzepałko (Więckowski), Smorągiewicz, Witkowski, Pach – Komorowski, Lesiak, Bogdalski (Piłat), Piotrowski – Wleciałowski (Pulkowski), Agbejule.

15.08.2000 – Hutnik Warszawa – Gwardia Warszawa 1:3
Bramka: Piłat.
Hutnik: Młodziński – Kamiński (Bogdalski), Smorągiewicz, Więckowski (Sitko), Pach – Komorowski, Wleciałowski (Pulkowski), Lesiak (Rogulski), Piotrowski – Agbejule, Piłat.

19.08.2000 – Włókniarz Konstantynów – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Komorowski, Bogdalski, Lesiak.
Hutnik: Młodziński – Więckowski, Smorągiewicz, Pach, Witkowski (Piłat) – Komorowski (Pulkowski), Lesiak, Bogdalski (Sadowski), Piotrowski – Wleciałowski, Agbejule (Szymaniak).

26.08.2000 – Hutnik Warszawa – Jeziorak Iława 1:1
Bramka: Bogdalski.
Hutnik: Młodziński – Więckowski, Smorągiewicz, Pach, Sitko – Komorowski (Piłat), Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Agbejule (Szymaniak), Wleciałowski.

30.08.2000 – MKS Mława – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Agbejule x 2.
Hutnik: Młodziński – Więckowski (Buraczewski), Smorągiewicz, Sadowski (Witkowski), Pach – Komorowski, Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Agbejule, Wleciałowski (Piłat).

02.09.2000 – Hutnik Warszawa – Zatoka Braniewo 3:0
Bramki: Komorowski x 2, Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Więckowski (Buraczewski), Smorągiewicz, Sadowski, Pach – Komorowski, Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Agbejule, Piłat (Szymaniak).

09.09.2000 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1
Bramka: Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Więckowski (Witkowski), Smorągiewicz, Sadowski, Pach – Komorowski, Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Agbejule, Wleciałowski (Szymaniak).

16.09.2000 – Hutnik Warszawa – Wigry Suwałki 1:0
Bramka: Piłat.
Hutnik: Domański – Buraczewski, Smorągiewicz, Sadowski, Pach – Komorowski (Piłat), Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Wleciałowski, Agbejule (Szymaniak).

23.09.2000 – Unia Skierniewice – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Domański – Buraczewski, Smorągiewicz, Sadowski, Pach – Wleciałowski (Szymaniak), Lesiak, Bogdalski, Piotrowski – Agbejule, Piłat.

30.09.2000 – Hutnik Warszawa – Marko/WKS Wieluń 3:2
Bramki: Agbejule x 2, Piłat.
Hutnik: Młodziński – Buraczewski (Więckowski), Smorągiewicz, Sadowski, Pach – Wleciałowski, Lesiak, Bogdalski (Rogulski), Piotrowski – Piłat (Szymaniak), Agbejule (Piekutowski).

07.10.2000 – Polonia II Warszawa – Hutnik Warszawa 3:0
Hutnik: Domański – Buraczewski (Piłat), Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski – Wleciałowski, Pach, Lesiak (Udeniyi), Piotrowski – Agbejule, Petasz.

14.10.2000 – Hutnik Warszawa – Orlen II Płock 3:2
Bramki: Agbejule ’73, Piłat ’85, ’88 (k).
Hutnik: Młodziński – Buraczewski, Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski (Bobrukiewicz 72′) – Udenyi (Piłat 46′), Petasz, Wleciałowski, Pach – Agbejule, Szymaniak.

21.10.2000 – Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Agbejule x 3.
Hutnik: Młodziński – Buraczewski, Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski – Wleciałowski, Pach, Lesiak (Udeniyi), Piotrowski (Piekutowski) – Petasz, Agbejule (Szymaniak).

28.10.2000 – Hutnik Warszawa – Granica Kętrzyn 2:2
Bramki: Wleciałowski, Piłat.
Hutnik: Młodziński – Buraczewski, Smorągiewicz, Więckowski, Sadowski (Komorowski) – Wleciałowski (Piwnik), Pach, Lesiak, Piotrowski – Agbejule, Piłat (Petasz).

05.11.2000 – Radomiak Radom – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Zawadzki ‚4, ’55 – Piłat ’46 (k), Agbejule ’58.
Hutnik: Ogórek – Buraczewski, Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Wleciałowski, Petasz (Komorowski), Lesiak (Sadowski), Piotrowski – Agbejule, Piłat.

11.11.2000 – Hutnik Warszawa – Legia II Warszawa 0:1
Hutnik: Ogórek – Buraczewski (Komorowski), Smorągiewicz, Więckowski, Pach (Udeniyi) – Wleciałowski, Petasz (Szymaniak), Lesiak, Piotrowski – Agbejule, Piłat.

18.11.2000 – Hutnik Warszawa – Jagiellonia Białystok 1:0
Bramka: Wleciałowski ’43.
Żółte kartki: Wleciałowski, Buraczewski – Z. Szugzda, Głębocki.
Widzów: 350.
Hutnik: Ogórek – Więckowski (Sadowski ’12), Smorągiewicz, Pach, Buraczewski – Lesiak, Piotrowski, Wleciałowski, Petasz (Udenyi 60′) – Piłat, Agbejule (Szymaniak ’75).

25.11.2000 – MZKS Kozienice – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: Agbejule.
Hutnik: Ogórek – Więckowski, Smorągiewicz, Sadowski, Buraczewski – Petasz (Udeniyi), Pach, Lesiak, Piotrowski (Szymaniak) – Agbejule, Piłat (Komorowski).

Runda wiosenna:

10.03.2001 – Pelikan Łowicz – Hutnik Warszawa 4:2
Bramki: Pach, Piotrowski.
Hutnik: Olszewski – Buraczewski, Smorągiewicz, Więckowski, Przybyliński – Janas, Lesiak, Pach, Piotrowski – Piłat (Komorowski), Agbejule.

17.03.2001 – Hutnik Warszawa – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4:0
Bramki: Piotrowski x 2, Agbejule x 2.
Hutnik: Młodziński – Więckowski, Smorągiewicz, Przybylinski – Wleciałowski (Sadowski), Lesiak (Buraczewski), Pach, Piotrowski – Komorowski, Janas (Piłat), Agbejule.

24.03.2001 – Gwardia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1
Bramka: Więckowski.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński (Buraczewski), Smorągiewicz, Pach, Więckowski – Janas, Piotrowski, Lesiak, Wleciałowski, Komorowski (Gruszczyński) – Agbejule.

31.03.2001 – Hutnik Warszawa – Włókniarz Konstantynów 1:0
Bramka: Pach 37′.
Hutnik: Młodziński – Kamiński, Więckowski, Sadowski, Buraczewski – Pach, Więckowski, Piotrowski (Janas 80′), Lesiak – Piłat, Agbejule.

07.04.2001 – Jeziorak Iława – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski), Pach – Wleciałowski, Lesiak (Kamiński), Piotrowski, Gruszczyński (Komorowski) – Janas (Piłat), Agbejule.

13.04.2001 – Hutnik Warszawa – MKS Mława 0:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski, Pach (Sadowski) – Wleciałowski, Lesiak (Buraczewski), Piotrowski, Komorowski – Janas (Gruszczyński), Piłat (Bassey).

21.04.2001 – Zatoka Braniewo – Hutnik Warszawa 0:4
Bramki: Więckowski, Piłat x 2, Pach.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski, Kamiński (Buraczewski) – Piotrowski, Wleciałowski, Pach, Gruszczyński (Piwnik) – Janas, Piłat (Udeniyi).

28.04.2001 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 2:1
Bramki: Piotrowski x 2.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński (Kamiński), Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Komorowski, Lesiak (Buraczewski), Piotrowski, Janas (Gruszczyński) – Piłat, Agbejule (Chatojan).

01.05.2001 – Wigry Suwałki – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Komorowski, Lesiak (Buraczewski), Piotrowski (Gruszczyński), Wleciałowski – Piłat (Sadowski), Agbejule (Udeniyi).

05.05.2001 – Hutnik Warszawa – Unia Skierniewice 3:0
Bramki: Piotrowski, Lesiak, Wleciałowski.
Hutnik: Młodziński – Kamiński (Sadowski), Smorągiewicz, Przybyliński, Więckowski – Komorowski, Pach, Lesiak (Buraczewski), Piotrowski – Piłat (Bobrukiewicz), Wleciałowski (Chatojan).

12.05.2001 – Marko/WKS Wieluń – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: Więckowski.
Hutnik: Młodziński – Kamiński, Smorągiewicz, Przybyliński, Więckowski – Pach, Buraczewski, Lesiak, Piotrowski – Piłat (Piwnik), Janas (Kanton).

19.05.2001 – Hutnik Warszawa – Polonia II Warszawa 3:0
Bramki: Piotrowski, Agbejule, Pach.
Hutnik: Młodziński – Kamiński, Smorągiewicz, Przybyliński – Komorowski (Buraczewski), Lesiak, Więckowski, Pach, Piotrowski (Chatojan) – Agbejule, Janas (Piłat).

23.05.2001 – Orlen II Płock – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Piotrowski, Komorowski, Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Kamiński (Piłat), Smorągiewicz, Przybyliński, Sadowski (Janas) – Komorowski (Piwnik), Buraczewski, Lesiak, Pach, Piotrowski (Chatojan) – Agbejule.

26.05.2001 – Hutnik Warszawa – Znicz Pruszków 2:2
Bramki: Piłat, Pach.
Hutnik: Młodziński – Kamiński (Sztylka), Smorągiewicz, Przybyliński, Więckowski – Komorowski (Piłat), Buraczewski (Sadowski), Lesiak, Pach, Piotrowski – Agbejule.

02.06.2001 – Granica Kętrzyn – Hutnik Warszawa 2:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Sadowski (Kanton), Więckowski (Kamiński) – Komorowski, Lesiak, Pach, Piotrowski – Agbejule, Piłat.

06.06.2001 – Hutnik Warszawa – Radomiak Radom 0:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Buraczewski – Komorowski, Pach, Lesiak, Piotrowski, Piłat (Sadowski) – Piros, Agbejule.

09.06.2001 – Legia II Warszawa – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Młodziński – Przybyliński, Smorągiewicz, Sadowski, Buraczewski – Komorowski, Pach, Lesiak, Piotrowski – Piros (Chatojan), Adeniyi (Piłat).

16.06.2001 – Jagiellonia Białystok – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Chatojan ’18, Agbejule ’47.
Żółte kartki: D. Prokop, Markiewicz – Smorągiewicz, Piros.
Sędzia: Robert Werder (Warszawa).
Widzów: 3 000.
Hutnik: Młodziński – Przybyliński (Sztylka 18′), Smorągiewicz, D. Sadowski (Kamiński 46′) – Komorowski, Pach, Lesiak, Piotrowski, Piłat (Szymaniak 82′) – Agbejule, Chatojan (Piros 46′).

23.06.2001 – Hutnik Warszawa – MZKS Kozienice 3:0
Bramki: Piłat, Komorowski, Agbejule.
Hutnik: Młodziński – Sztylka (Sadowski), Więckowski, Przybyliński – Komorowski, Lesiak, Piotrowski, Piłat (Kamiński), Buraczewski – Chatojan (Piros), Agbejule (Szymaniak).

Kadra na jesień 2000:

Bramkarze: Bartosz Domański, Marcin Ogórek, Paweł Młodziński.

Obrońcy: Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Tomasz Buraczewski, Łukasz Sitko, Radosław Trzepałko, Maciej Witkowski.

Pomocnicy: Radosław Bogdalski, Adam Komorowski, Artur Piłat, Jacek Lesiak, Mirosław Wleciałowski, Sławomir Pach, Rafał Rogulski, Sebastian Piekutowski, Tomasz Piotrowski, Michał Pulkowski, Innocent Udeniyi, Emil Piwnik.

Napastnicy: Norbert Petasz, Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Adeniyi Agbejule.

Odeszli: Jacek Księżopolski (Hutnik II Warszawa), Jakub Piłat (MZKS Kozienice), Robert Górski (GKP Targówek), Arkadiusz Lewandowski (Legionovia Legionowo), Zbigniew Antolak (zakończył karierę), Marcin Wachowicz (Czarni Żagań), Marcin Harasimowicz (GKP Targówek).

Przybyli: Paweł Młodziński (Polar Wrocław), Daniel Sadowski (Legia Warszawa juniorzy), Łukasz Sitko (Korona Kielce), Maciej Witkowski (Dolcan Ząbki), Norbert Petasz (Dolcan Ząbki), Radosław Bogdalski (Mazur Karczew), Mirosław Wleciałowski (Walcownia Czechów), Michał Pulkowski (Mazur Karczew), Innocent Udeniyi (Bendel Inkuranse), Emil Piwnik (wychowanek), Agbejule Agbejule (Odra Opole).

Kadra na wiosnę 2001:

Bramkarze: Marcin Ogórek, Paweł Młodziński, Andrzej Olszewski, Michał Bigajski.

Obrońcy: Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Daniel Sadowski, Tomasz Buraczewski, Marcin Przybyliński, Jakub Sztylka.

Pomocnicy: Adam Komorowski, Artur Piłat, Jacek Lesiak, Mirosław Wleciałowski, Sławomir Pach, Tomasz Piotrowski, Innocent Udeniyi, Emil Piwnik, Rafał Janas, Michał Gruszczyński, Michał Kanton, William Bassey, Bartosz Szymaniak.

Napastnicy: Marcin Bobrukiewicz, Adeniyi Agbejule, Rafał Chatojan, Michał Piros.

Odeszli: Maciej Witkowski (KS Łomianki), Radosław Bogdalski (Mazur Karczew), Radosław Trzepałko (Pelikan Łowicz), Michał Pulkowski (GKP Targówek), Rafał Rogulski (Mazowsze Grójec), Łukasz Sitko (Zagłębie II Sosnowiec), Mariusz Szymaniak (Mazowsze Grójec), Bartosz Domański (zakończył karierę), Sebastian Piekutowski (zakończył karierę), Norbert Petasz (Mazowsze Grójec).

Przybyli: Andrzej Olszewski (Hetman Białystok), , Marcin Przybyliński (Znicz Pruszków), Rafał Janas (Okęcie Warszawa), Michał Gruszczyński (Jeziorak Iława), William Bassey (Miedź Legnica), Rafał Chatojan (Marymont Warszawa), Jakub Sztylka (Agrykola Warszawa), Michał Kanton (wychowanek), Michał Piros (wychowanek), Bartosz Szymaniak (wychowanek), Michał Bigajski (GKP Targówek).

Strzelcy:

1. A. Agbejule – 19.
2. A. Piłat – 12.
3. T. Piotrowski – 8.
4. A. Komorowski – 6.
5. S. Pach – 5.
6. J. Lesiak – 3
– M. Więckowski – 3
– M. Wleciałowski – 3.
7. R. Bogdalski – 2.
8. R. Chatojan – 1.

Tabela pochodzi ze strony Radomiak.com.pl, informacje na temat meczy z Jagiellonią Białystok ze strony Jagiellonia.Neostrada.pl, a pozostałe informacje źródło własne.