Hutnik Warszawa w sezonie 1999/2000 występował w IV lidze. Hutnik w tym sezonie uzyskał awans do III ligi. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą, wszystkimi wynikami, składami, strzelcami oraz kadrami na daną rundę.

 

                                                                               Razem U siebie Na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki

1.

Hutnik Warszawa 34 84 26 6 2 81:30 13 3 1 40:12 13 3 1 41:18

2.

Sparta Szepietowo 34 64 18 10 6 56:35 11 5 1 31:11 7 5 5 25:24

3.

KS Piaseczno 34 61 18 7 9 65:43 11 3 3 36:20 7 4 6 29:23

4.

KS Łomianki (b) 34 61 18 7 9 62:33 10 2 5 39:17 8 5 4 23:16

5.

Mazur Karczew 34 56 17 5 12 56:33 10 2 5 39:13 7 3 7 17:20

6.

Żbik Nasielsk 34 53 15 8 11 59:42 10 5 2 41:17 5 3 9 18:25

7.

Hetman Białystok 34 51 13 12 9 47:36 8 7 2 26:9 5 5 7 21:27

8.

Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 50 14 8 12 45:35 8 4 5 31:19 6 4 7 14:16

9.

Narew Ostrołęka 34 44 12 8 14 53:60 11 3 3 31:20 1 5 11 22:40

10.

Sokół Sokółka 34 43 12 7 15 49:45 7 1 9 25:24 5 6 6 24:21

11.

Warfama-Rolimpex Dobre Miasto 34 41 9 14 11 40:36 7 6 4 31:17 2 8 7 9:19

12.

Sparta Augustów 34 41 11 8 15 43:53 6 6 5 23:19 5 2 10 20:34

13.

Tęcza Płońsk 34 41 12 5 17 51:72 8 4 5 28:23 4 1 12 23:49

14.

Olimpia Zambrów 34 37 11 4 19 34:65 8 2 7 28:29 3 2 12 6:36

15.

Stomil II Olsztyn 34 35 8 11 15 35:26 6 6 5 25:16 2 5 10 10:20

16.

Korona Góra Kalwaria 34 35 9 8 17 21:42 6 4 7 14:17 3 4 10 7:25

17.

Motor Lubawa 34 35 9 8 17 40:54 4 4 9 16:22 5 4 8 24:32

18.

Mamry Giżycko 34 17 5 2 27 22:109 5 2 10 15:35 0 0 17 7:74

Runda jesienna:

07.08.1999 – Mamry Giżycko – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Kruszankin, Komorowski, Szymaniak.
Hutnik: Domański – Dolewski, Kruszankin, Księżopolski – Komorowsk, Sobczyk, Pach, Wleciałowski (Sadowski) – Antolak (Kamiński) – Bobrukiewicz, Szymaniak.

14.08.1999 – KS Piaseczno – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Księżopolski, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Kruszankin, Księżopolski, Sadowski (Dolewski) – Sobczyk, Pach, Wleciałowski (Bobrukiewicz), Komorowski – Antolak, Szymaniak.

18.08.1999 – Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 0:1
Bramka: Antolak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Kruszankin, Księżopolski, Dolewski – Sobczyk, Pach (Bobrukiewicz), Wleciałowski, Komorowski (Sadowski) – Antolak, Szymaniak.

21.08.1999 – Hetman Białystok – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Szymaniak, Dolewski, Sobczyk.
Hutnik: Domański – Kamiński (Komorowski), Smorągiewicz, Księżopolski, Kruszankin – Dolewski, Pach (Bobrukiewicz), Sobczyk, Wleciałowski – Szymaniak, Antolak.

28.08.1999 – Hutnik Warszawa – Sparta Szepietowo 3:0
Bramki: Antolak, Szymaniak x 2.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Sobczyk), Pach – Komorowski (Bobrukiewicz), Górski, Lesiak (Rogulski), Wleciałowski (Dolewski) – Antolak, Szymaniak.

04.09.1999 – Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Szymaniak, Komorowski, Antolak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księzopolski (Kruszankin), Pach – Dolewski, Górski, Lesiak, Komorowski (Wleciałowski) – Szymaniak (Sobczyk), Antolak.

11.09.1999 – Hutnik Warszawa – Żbik Nasielsk 1:0
Bramka: Komorowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Dolewski (Sobczyk) – Komorowski, Górski (Księżopolski), Pach, Lesiak, Wleciałowski – Antolak (Piekutowski), Szymaniak (Bobrukiewicz).

18.09.1999 – Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Komorowski, Szymaniak, Bobrukiewicz.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Górski) – Komorowski, Pach, Lesiak, Wleciałowski, Dolewski – Antolak (Rogulski), Szymaniak (Bobrukiewicz).

25.09.1999 – Hutnik Warszawa – Stomil II Olsztyn 1:1
Bramka: Pach.
Hutnik: Ogórek – Dolewski, Smorągiewicz, Księżopolski – Komorowski, Pach, Lesiak, Górski, Rogulski (Sobczyk) – Antolak, Szymaniak (Bobrukiewicz).

02.10.1999 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Sobczyk), Pach – Komorowski, Górski, Lesiak, Dolewski (Rogulski) – Antolak, Szymaniak (Bobrukiewicz).

09.10.1999 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 1:1
Bramka: Górski.
Hutnik: Ogórek – Kostyk, Smorągiewicz, Księżopolski – Dolewski (Komorowski), Sobczyk, Pach, Lesiak, Górski – Szymaniak, Antolak (Tomar (Bobrukiewicz)).

16.10.1999 – Motor Lubawa – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Szymaniak, Księżopolski, Komorowski.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Kostyk (Księżopolski), Pach (Rogulski) – Komorowski, Górski, Sobczyk, Lesiak, Dolewski (Bobrukiewicz) – Szymaniak.

23.10.1999 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 1:0
Bramka: Lesiak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Pach (Rogulski) – Komorowski, Lesiak, Górski, Kostyk (Sobczyk) – Szymaniak, Bobrukiewicz (Dolewski).

30.10.1999 – Olimpia Zambrów – Hutnik Warszawa 0:4
Bramki: Górski, Szymaniak, Komorowski, Rogulski.
Hutnik: Ogórek (Domański) – Kamiński (Rogulski), Smorągiewicz, Księżopolski – Wleciałowski, Komorowski, Pach (Muraszkiewicz), Lesiak (Dolewski), Kostyk – Górski, Szymaniak.

06.11.1999 – Hutnik Warszawa – Sparta Augustów 2:1
Bramki: Szymaniak, Górski.
Hutnik: Ogórek – Dolewski (Kamiński), Smorągiewicz, Księżopolski, Lewandowski – Komorowski, Lesiak, Pach, Kostyk (Sobczyk) – Szymaniak, Górski.

13.11.1999 – Sokół Sokółka – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Górski, Kostyk.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Lewandowski – Górski, Sobczyk, Lesiak, Pach (Kostyk) – Antolak, Szymaniak.

Runda wiosenna:

04.03.2000 – Hutnik Warszawa – Warfama-Rolimpex Dobre Miasto 1:1
Bramka: Szymaniak
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Komorowski (Księżopolski), Lewandowski (Górski), Pach, Lesiak, A. Piłat – Antolak, Szymaniak.

11.03.2000 – Hutnik Warszawa – Mamry Giżycko 4:0
Bramki: Antolak x 2, Piotrowski, A. Piłat.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Buraczewski (Górski), Rogulski (J. Piłat), Pach, Lesiak, A. Piłat – Antolak (Piekutowski), Szymaniak (Komorowski).

18.03.2000 – Hutnik Warszawa – KS Piaseczno 2:1
Bramki: Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Komorowski, Więckowski, Górski, Lesiak (Buraczewski) – A. Piłat (Lewandowski), Wachowicz (Piekutowski).

25.03.2000 – Hutnik Warszawa – Korona Góra Kalwaria 3:0
Bramki: A. Piłat x 3.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Pach (J. Piłat) – Komorowski, Lewandowski, Górski (Harasimowicz), Lesiak, Piotrowski – Wachowicz (Więckowski), A. Piłat.

01.04.2000 – Hutnik Warszawa – Hetman Białystok 3:1
Bramki: Komorowski, Górski, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński (Szymaniak), Smorągiewicz, Pach – Komorowski, Lewandowski, Górski, Lesiak (Rogulski), Piotrowski – Wachowicz (J. Piłat), A. Piłat (Więckowski).

08.04.2000 – Sparta Szepietowo – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach – Komorowski, Lewandowski, Górski, Lesiak (Więckowski), Piotrowski – Wachowicz (Księżopolski), A. Piłat.

15.04.2000 – Hutnik Warszawa – Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0
Bramka: A. Piłat, Lesiak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach – Piotrowski, Lewandowski (Piekutowski), Lesiak, Księżopolski – Szymaniak, A. Piłat.

22.04.2000 – Żbik Nasielsk – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (J. Piłat) – Komorowski (Więckowski), Górski (Piekutowski), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Księżopolski), A. Piłat.

29.04.2000 – Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 5:0
Bramki: Szymaniak, A. Piłat x 2, Komorowski, Bobrukiewicz.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach (Księżopolski), Lewandowski – Komorowski, Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Harasimowicz), A. Piłat (Bobrukiewicz).

03.05.2000 – Stomil II Olsztyn – Hutnik Warszawa 2:5
Bramki: A. Piłat, Komorowski x 2, Szymaniak, Lesiak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (Piekutowski) – Komorowski, Górski (Harasimowicz), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Więckowski), A. Piłat (J. Piłat).

06.05.2000 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 2:3
Bramki: Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (Więckowski) – Komorowski, Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak, A. Piłat (Harasimowicz).

20.05.2000 – Hutnik Warszawa – Motor Lubawa 3:2
Bramki: Lesiak, Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (J. Piłat), Pach – Komorowski (Buraczewski), Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Piekutowski), Harasimowicz (Lewandowski).

24.05.2000 – KS Łomianki – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Smorągiewicz, Górski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Więckowski – Komorowski, Lesiak, Górski, Piotrowski – Szymaniak (Piekutowski), A. Piłat (J. Piłat).

27.05.2000 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 3:4
Bramki: Komorowski x 2, Szymaniak x 2.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, J. Piłat (Rogulski), Górski, Lesiak, Piotrowski (Lewandowski) – Szymaniak (Piekutowski), A. Piłat.

02.06.2000 – Hutnik Warszawa – Olimpia Zambrów 3:0
Bramki: Lesiak, A. Piłat, Górski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, J. Piłat (Rogulski), Lesiak (Piekutowski), Górski, Piotrowski (Lewandowski) – Szymaniak, A. Piłat.

07.06.2000 – Sparta Augustów – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: Komorowski x 3, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski – Komorowski, J. Piłat (Lewandowski), Więckowski (Buraczewski), Górski, Piotrowski (Rogulski) – Szymaniak, A. Piłat (Piekutowski).

10.06.2000 – Hutnik Warszawa – Sokół Sokółka 3:1
Bramki: Komorowski x 2, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, Rogulski (Piekutowski), Lewandowski (J. Piłat), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak, Górski.

17.06.2000 – Warfama-Rolimpex Dobre Miasto – Hutnik Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Piotrowski 73′, Adam Komorowski 76′.
Hutnik: Ogórek – Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Komorowski, Piotrowski, Księżopolski, Lesiak, Rogulski – A. Piłat, Szymaniak.

Kadra na jesień 1999:

Bramkarze: Bartosz Domański, Marcin Ogórek.

Obrońcy: Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Mariusz Sobczyk, Marcin Kamiński, Juliusz Kruszankin, Daniel Sadowski, Grzegorz Kostyk.

Pomocnicy: Robert Górski, Hubert Dolewski, Adam Komorowski, Jacek Lesiak, Mirosław Wleciałowski, Sławomir Pach, Rafał Rogulski, Sebastian Piekutowski, Marcin Muraszkiewicz, Arkadiusz Lewandowski.

Napastnicy: Zbigniew Antolak, Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Samuel Tomar.

Odeszli: Robert Tarnachowicz (zakończył karierę), Piotr Głazowski (Dolcan II Ząbki), Artur Kalinowski (Znicz Pruszków), Adam Dobrowolski (Dolcan II Ząbki), Mirosław Śliwowski (Gwardia Warszawa), Ireneusz Calski (KS Łomianki), Artur Piłat (Hutnik II Warszawa), Chioma Chimeze (Kotwica Kołobrzeg).

Przybyli: Sławomir Pach (Ruch II Chorzów), Grzegorz Kostyk (GKP Targówek), Rafał Rogulski (wychowanek), Sebastian Piekutowski (wychowanek), Marcin Muraszkiewicz (wychowanek), Arkadiusz Lewandowski (Legia II Warszawa), Samuel Tomar (Hetman Białystok).

Kadra na wiosnę 2000:

Bramkarze: Bartosz Domański, Marcin Ogórek.

Obrońcy: Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Jakub Piłat, Tomasz Buraczewski.

Pomocnicy: Robert Górski, Adam Komorowski, Artur Piłat, Jacek Lesiak, Sławomir Pach, Rafał Rogulski, Sebastian Piekutowski, Arkadiusz Lewandowski, Tomasz Piotrowski.

Napastnicy: Zbigniew Antolak, Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Marcin Wachowicz, Marcin Harasimowicz.

Odeszli: Juliusz Kruszankin (zakończył karierę), Mariusz Sobczyk (GKP Targówek), Grzegorz Kostyk (GKP Targówek), Hubert Dolewski (Gwardia Warszawa), Daniel Sadowski (Legia Warszawa juniorzy), Mirosław Wleciałowski (Walcownia Czechów), Marcin Muraszkiewicz (Hutnik II Warszawa), Samuel Tomar (Sparta Szepietowo).

Przybyli: Marcin Więckowski (Olimpia Warszawa), Tomasz Piotrowsk (Ursus Warszawa), Jakub Piłat (MZKS Kozienice), Artur Piłat (Hutnik II Warszawa), Tomasz Buraczewski (AZS Biała Podlaska), Marcin Wachowicz (Polonia Warszawa), Marcin Harasimowicz (Gwardia Warszawa).

Strzelcy:

1. A. Komorowski – 21.
2. M. Szymaniak – 18.
3. A. Piłat – 10.
4. R. Górski – 7.
5. Z. Antolak – 5
– J. Lesiak – 5
– T. Piotrowski – 5.
6. M. Bobrukiewicz – 2
– J. Księżopolski – 2.
7. H. Dolewski – 1
– G. Kostyk – 1
– J. Kruszankin – 1
– S. Pach – 1
– R. Rogulski – 1
– T. Smorągiewicz – 1
– M. Sobczyk – 1.

Tabela pochodzi ze strony Mogiel.net, pozostałe informacje źródło własne.