Hutnik Warszawa w sezonie 1994/95 występował w II lidze. Z tych rozgrywek dysponuję tabelą oraz wszystkimi wynikami, a także szczegółowymi tabelami – po rundzie jesiennej, z spotkań wiosennych, tabela z meczy u siebie i na wyjeździe.

 

Lp. Nazwa M Pkt. B.Z. B.S. Z R P
1. GKS Bełchatów 34 48 54 18 18 12 4
2. Siarka Tarnobrzeg 34 47 47 20 17 13 4
3. FC Piaseczno 34 42 47 34 16 10 8
4. Okocimski Brzesko 34 39 37 28 13 13 8
5. Motor Lublin 34 38 46 31 15 8 11
6. Unia Tarnów 34 38 53 38 14 10 10
7. Polonia Warszawa 34 38 36 26 12 14 8
8. Hetman Zamość 34 36 45 33 10 16 8
9. Pomezania Malbork 34 36 39 45 13 10 11
10. Lublinianka Lublin 34 35 46 46 10 15 9
11. Hutnik Warszawa 34 34 42 42 11 12 11
12. Jagiellonia Białystok 34 33 41 39 10 13 11
13. Avia Świdnik 34 32 30 40 11 10 13
14. Szombierki Bytom 34 30 41 43 11 8 15
15. Radomiak Radom 34 26 28 41 8 10 16
16. Wisłoka Dębica 34 25 40 58 9 7 18
17. Błękitni Kielce 34 21 24 69 6 9 19
18. Karpaty Krosno 34 14 13 58 2 10 22


Runda jesienna:

31.07.1994 – Hetman Zamość – Hutnik Warszawa 3:0
Hutnik: Stencle – Greloch (Zagórski), Smorągiewicz, Włódarczyk, Koc – Księżopolski, Barchwic, Bogdalski (Wiereszko), Rembisz – Toporek, Aleksandrowicz.

06.08.1994 – Pomezania Malbork – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stencel – Koc, Lisowski, Aleksandrowicz, Włódarczyk – Rembisz, Barchwic, Smorągiewicz, Zagórski (Stankiewicz) – Wiereszko (Bogdalski), Toporek.

13.08.1994 – Hutnik Warszawa – Motor Lublin 0:1
Hutnik: Stencel – Greloch, Lisowski, Włódarczyk, Koc – Rembisz, Barchwic, Smorągiewicz, Aleksandrowicz (Konopka) – Wiereszko (Kalinowski), Toporek.

21.08.1994 – Karpaty Krosno – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Włódarczyk, Smorągiewicz.
Hutnik: Stencel – Greloch, Lisowski, Księżopolski, Włódarczyk (Brylak) – Abramczyk, Barchwic, Koc, Smorągiewicz – Toporek, Wiereszko (Kalinowski)

27.08.1994 – Hutnik Warszawa – Błękitni Kielce 3:1
Bramki: Wiereszko, Rembisz, Włódarczyk.
Hutnik: Stencel – Greloch, Lisowski, Smorągiewicz, Włódarczyk – Koc, Barchwic (Księżopolski), Rembisz, Abramczyk – Toporek, Wiereszko (Kalinowski).

04.09.1994 – FC Piaseczno – Hutnik Warszawa 1:1
Bramka: Toporek.

10.09.1994 – Hutnik Warszawa – Wisłoka Dębica 2:3
Bramki: Wiereszko, Toporek.
Hutnik: Stencel – Greloch (Kalinowski), Lisowski, Włódarczyk – Abramczyk, Rembisz, Smorągiewicz, Barchwic, Stankiewicz – Wiereszko, Toporek.

18.09.1994 – Okocimski Brzesko – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Toporek x 3.
Hutnik: Stencel – Księżopolski, Lisowski, Liszewski, Koc (Abramczyk) – Stankiewicz, Barchwic, Smorągiewicz, Rembisz – Toporek, Wiereszko (Bogdalski).

24.09.1994 – Hutnik Warszawa – Jagiellonia Białystok 4:1
Bramki: Koc, Włódarczyk, Wiereszko x 2.
Hutnik: Stencel – Smorągiewicz, Lisowski, Księżopolski, Włódarczyk (Greloch) – Koc, Stankiewicz, Barchwic, Rembisz (Bogdalski) – Wiereszko, Toporek.

01.10.1994 – Polonia Warszawa – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Stencel – Księżopolski, Lisowski, Smorągiewicz, Koc – Włódarczyk, Greloch, Barchwic, Stankiewicz – Wiereszko, Toporek.

08.10.1994 – Hutnik Warszawa – Lublinianka Lublin 1:1
Bramka: Wiereszko.
Hutnik: Dalach – Księżopolski, Lisowski, Smorągiewicz, Koc – Włódarczyk, Rembisz (Wysocki), Barchwic, Stankiewicz, Szulik (Bogdalski) – Wiereszko.

15.10.1994 – Szombierki Bytom – Hutnik Warszawa 5:0
Hutnik: Dalach – Koc, Lisowski, Smorągiewicz, Księżopolski – Stankiewicz (Szulik), Barchwic, Bogdalski (Greloch), Włódarczyk – Rembisz, Wiereszko.

22.10.1994 – Hutnik Warszawa – Unia Tarnów 1:1
Bramka: Rembisz.
Hutnik: Stencel – Koc, Lisowski, Smorągiewicz, Księżopolski – Stankiewicz (Abramczyk), Barchwic, Greloch, Włódarczyk – Rembisz, Wiereszko.

30.10.1994 – Siarka Tarnobrzeg – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stencel – Księżopolski (Stankiewicz), Smorągiewicz, Włódarczyk (Abramczyk), Koc – Rembisz, Barchwic, Greloch, Szulik – Wiereszko, Chitambwe.

05.11.1994 – Hutnik Warszawa – Radomiak Radom 1:1
Bramki: Wiereszko 49′ – Głowacki 4′.
Hutnik: Stencel – Koc, Lisowski, Smorągiewicz, Szulik – Rembisz, Barchwic, Włódarczyk (Stankiewicz), Chitambwe – Wiereszko, Pachelski.

12.11.1994 – GKS Bełchatów – Hutnik Warszawa 3:1
Bramki: Jacek Berensztajn 61′ (k), Robert Rogan 65′, Robert Górski 90′ – Marcin Włódarczyk 16′.
Widzów: 600.
Hutnik: Stencel – Koc, Lisowski, Włódarczyk – Rembisz, Szulik, Chitambwe (Stankiewicz), Barchwic, Smorągiewicz (Kalinowski) – Wiereszko, Pachelski.

19.11.1994 – Hutnik Warszawa – Avia Świdnik 3:1
Bramki: Rembisz, Chitambwe, Pachelski.
Hutnik: Stencel – Księżopolski, Smorągiewicz, Włódarczyk, Szulik – Greloch, Barchwic (Stankiewicz), Rembisz, Chitambwe – Wiereszko, Pachelski (Wysocki)

Runda wiosenna:

04.03.1995 – Hutnik Warszawa – Hetman Zamość 2:2
Bramki: Wiereszko, Włódarczyk.
Hutnik: Stencel – Koc, Smorągiewicz, Włódarczyk – Greloch, Barchwic (Stankiewicz), Szulik, Rembisz, Sazanowicz (Wysocki) – Toporek, Wiereszko.

11.03.1995 – Hutnik Warszawa – Pomezania Malbork 1:1
Bramka: Toporek.
Hutnik: Stencel – Greloch, Smorągiewicz, Koc, Włódarczyk – Szulik, Barchwic, Rembisz, Sazanowicz (Stankiewicz) – Toporek, Wiereszko.

18.03.1995 – Motor Lublin – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stencel – Koc, Arcumian, Włódarczyk, Księżopolski – Rembisz, Barchwic (Wysocki), Szulik, Petasz (Abramczyk) – Sazanowicz, Toporek.

26.03.1995 – Hutnik Warszawa – Karpaty Krosno 3:0
Bramki: Rembisz, Koc, Wiereszko.
Hutnik: Stencel – Koc, Arcumian, Włódarczyk – Stankiewicz (Abramczyk), Szulik, Rembisz, Sazanowicz (Wysocki) – Wiereszko, Toporek,

02.04.1995 – Błękitni Kielce – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stencel – Smorągiewicz, Arcumian, Włódarczyk, Koc – Szulik, Barchwic (Stankiewicz), Rembisz, Sazanowicz – Toporek, Wiereszko.

08.04.1995 – Hutnik Warszawa – FC Piaseczno 1:0
Bramka: Koc.
Hutnik: Stencel – Smorągiewicz, Arcumian, Włódarczyk, Koc – Szulik, Barchwic, Rembisz, Sazanowicz (Greloch) – Toporek, Wiereszko.

15.04.1995 – Wisłoka Dębica – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Koc, Barchwic, Toporek.
Hutnik: Stencel – Koc (Sazanowicz), Arcumian (Abramczyk), Włódarczyk – Szulik, Greloch, Barchwic, Smorągiewicz, Rembisz – Wiereszko, Toporek.

23.04.1995 – Hutnik Warszawa – Okocimski Brzesko 1:0
Bramka: Toporek.
Hutnik: Stencel – Koc, Arcumian, Włódarczyk – Szulik, Greloch, Smorągiewicz, Abramczyk (Petasz), Rembisz (Wysocki) – Wiereszko, Toporek.

29.04.1995 – Jagiellonia Białystok – Hutnik Warszawa 0:0
Żółte kartki: Włódarczyk, Smorągiewicz.
Sędzia: Mikołajewski (Płock).
Widzów: 800.
Hutnik: Stencel – Włódarczyk, Koc, Arcumian, Greloch – Barchwic, Szulik, Smorągiewicz, Rembisz – Wiereszko (Abramczyk 90′), Toporek.

07.05.1995 – Hutnik Warszawa – Polonia Warszawa 0:0
Hutnik: Stencel – Koc, Arcumian, Włódarczyk – Greloch (Sazanowicz), Smorągiewicz, Szulik, Barchwic, Rembisz – Toporek, Wiereszko (Wysocki).

14.05.1995 – Lubliniank Lublin – Hutnik Warszawa 2:2
Bramki: Barchwic x 2.
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Smorągiewicz, Koc (Księżopolski) – Szulik, Barchwic, Sazanowicz, Abramczyk – Wiereszko, Toporek (Petasz).

20.05.1995 – Hutnik Warszawa – Szombierki Bytom 1:0
Bramka: Wiereszko.
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Smorągiewicz, Koc – Szulik, Barchwic, Sazanowicz (Księżopolski), Abramczyk – Toporek, Wiereszko.

27.05.1995 – Unia Tarnów – Hutnik Warszawa 4:1
Bramka: Toporek.
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Smorągiewicz, Koc – Włódarczyk (Stromecki), Szulik, Barchwic, Abramczyk (Sazanowicz) – Wiereszko, Toporek.

30.05.1995 – Hutnik Warszawa – Siarka Tarnobrzeg 0:0
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Smorągiewicz, Koc – Włódarczyk, Szulik, Barchwic, Abramczyk (Stromecki) – Wiereszko, Toporek (Wysocki).

03.06.1995 – Radomiak Radom – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Wiereszko 9′, Stromecki 57′.
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Smorągiewicz, Koc – Włódarczyk (Stromecki), Szulik, Barchwic, Abramczyk (Wysocki) – Wiereszko, Toporek.

11.06.1995 – Hutnik Warszawa – GKS Bełchatów 3:3
Bramki: Wiereszko 29′, Abramczyk 68′, Wiereszko 80′ – Robert Górski 21′, Robert Rogan 57′, Robert Górski 66′.
Widzów 500.
Hutnik: Tomaszewski – Greloch, Arcumian (Wysocki), Smorągiewicz, Włódarczyk – Abramczyk, Szulik, Barchwic, Koc – Wiereszko (Rembisz), Toporek.

14.06.1995 – Avia Świdnik – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Stencel – Greloch, Arcumian, Włódarczyk, Koc – Abramczyk (Kalinowski), Szulik (Rembisz), Barchwic, Smorągiewicz – Wiereszko, Toporek.

Kadra na jesień 1994:

Bramkarze: Andrzej Kamiński, Jakub Dalach, Grzegorz Stencel.

Obrońcy: Marcin Włódarczyk, Waldemar Koc, Andrzej Greloch, Mariusz Lisowski, Mariusz Liszewski, Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Wojciech Brylak.

Pomocnicy: Piotr Barchwic, Paweł Aleksandrowicz, Marcin Konopka, Piotr Stankiewicz, Radosław Bogdalski, Dariusz Rembisz, Adam Abramczyk, Marcin Szulik, Lloyd Chitambwe.

Napastnicy: Stefan Toporek, Arkadiusz Wiereszko, Daniel Wysocki, Jarosław Zagórski, Artur Kalinowski, Bogusław Pachelski.

Odeszli: Grzegorz Szamotulski (Polonia Warszawa), Tomasz Borkowski (Radomiak Radom), Artur Kupiec (Radomiak Radom), Igor Kozioł (Legia Warszawa), Robert Jadczak (Warta Poznań), Krzysztof Przała (Legia Warszawa), Robert Górski (Hutnik II Warszawa), Michał Kusiński (Legionovia Legionowo), Marek Milankiewicz (Ursus Warszawa), Marcin Mięciel (Legia Warszawa), Norbert Petasz (Hutnik II Warszawa), Stefan Toporek (Lokeren).

Przybyli: Andrzej Kamiński (Ursus Warszawa), Grzegorz Stencel (Olimpia Poznań), Mariusz Lisowski (Olimpia Poznań), Radosław Bogdalski (Pogoń Konstancin), Marcin Konopka (Hutnik II Warszawa), Dariusz Rembisz (Okęcie Warszawa), Adam Abramczyk (Pogoń Konstancin), Marcin Szulik (Saint Etienne), Lloyd Chitambwe (Dyrenn TFC), Arkadiusz Wiereszko (powrót po kontuzji), Stefan Toporek (VPS Vassa Pelesuara), Jarosław Zagórski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Kalinowski (Celuloza Kostrzyń), Bogusław Pachelski (Petrochemia Płock).

Kadra na wiosnę 1995:

Bramkarze: Andrzej Kamiński, Grzegorz Stencel, Jacek Lasocki, Sylwester Tomaszewski.

Obrońcy: Marcin Włóarczyk, Andrzej Greloch, Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Kamsar Arcumian.

Pomocnicy: Piotr Barchwic, Piotr Stankiewicz, Dariusz Rembisz, Adam Abramczyk, Marcin Szulik, Ryszard Stromecki.

Napastnicy: Stefan Toporek, Arkadiusz Wiereszko, Andrzej Sazanowicz, Daniel Wysocki, Norbert Petasz, Artur Kalinowski.

Odeszli: Jakub Dalach (Wicher Kobyłka), Mariusz Lisowski (Szwecja), Mariusz Liszewski (Markovia Marki), Wojciech Brylak (Markovia Marki), Marcin Konopka (Wicher Kobyłka), Radosław Bogdalski (Legia II Warszawa), Lloyd Chitambwe (Radomiak Radom), Paweł Aleksandrowicz (Markovia Marki), Jarosław Zagórski (Okęcie Warszawa), Bogusław Pachelski (Petrochemia Płock).

Przybyli: Stefan Toporek (Lokeren), Jacek lasocki (Petrochemia Płock), Sylwester Tomaszewski (Polonia Warszawa), Kamsar Arcumian (Ararat Erewań), Ryszard Stromecki (Polonia Warszawa), Andrzej Sazanowicz (Legia Warszawa), Norbert Petasz (Hutnik II Warszawa).

Strzelcy:

1. A. Wiereszko – 12
2. S. Toporek – 9
3. M. Włódarczyk – 5
4. W. Koc – 4
– D. Rembisz – 4
5. P. Barchwic – 3
6. A. Abramczyk – 1
– L. Chitambwe – 1
– B. Pachelski – 1
– T. Smorągiewicz – 1
– R. Stromecki – 1

Tabela po rundzie jesiennej

Lp. Nazwa M Pkt. B.Z. B.S. Z R P
1. Siarka Tarnobrzeg 17 26 26 10 10 6 1
2. GKS Bełchatów 17 24 28 9 9 6 2
3. FC Piaseczno 17 22 25 17 7 8 2
4. Hetman Zamość 17 21 22 10 7 7 3
5. Polonia Warszawa 17 21 19 11 7 7 3
6. Unia Tarnów 17 18 29 18 6 6 5
7. Lublinianka Lublin 17 18 27 27 5 8 4
8. Avia Świdnik 17 17 17 16 6 5 6
9. Pomezania Malbork 17 17 16 22 6 5 6
10. Szombierki Bytom 17 16 23 24 6 4 7
11. Jagiellonia Białystok 17 16 16 22 5 6 6
12. Okocimski Brzesko 17 16 18 19 5 6 6
13. Motor Lublin 17 15 19 16 5 5 7
14. Hutnik Warszawa 17 15 22 25 5 5 7
15. Radomiak Radom 17 15 19 21 5 5 7
16. Wisłoka Dębica 17 12 16 27 3 6 8
17. Błękitni Kielce 17 10 14 38 2 6 9
18. Karpaty Krosno 17 7 6 30 2 3 12

Tabela z rundy wiosennej

Lp. Nazwa M Pkt. B.Z. B.S. Z R P
1. GKS Bełchatów 17 24 26 9 9 6 2
2. Okocimski Brzesko 17 23 19 9 8 7 2
3. Motor Lublin 17 23 27 15 10 3 4
4. Siarka Tarnobrzeg 17 21 21 10 7 7 3
5. Unia Tarnów 17 20 24 20 8 4 5
6. FC Piaseczno 17 20 22 17 9 2 6
7. Hutnik Warszawa 17 19 20 17 6 7 4
8. Pomezania Malbork 17 19 23 23 7 5 5
9. Jagiellonia Białystok 17 17 25 17 5 7 5
10. Lublinianka Lublin 17 17 19 19 5 7 5
11. Polonia Warszawa 17 17 17 15 5 7 5
12. Hetman Zamość 17 15 23 23 3 9 5
13. Avia Świdnik 17 15 13 24 5 5 7
14. Szombierki Bytom 17 14 18 19 5 4 8
15. Wisłoka Dębica 17 13 24 31 6 1 10
16. Radomiak Radom 17 11 9 20 3 5 9
17. Błękitni Kielce 17 11 10 31 4 3 10
18. Karpaty Krosno 17 7 7 28 0 7 10

Tabela z meczów „u siebie”

Lp. Nazwa M Pkt. B.Z. B.S. Z R P
1. GKS Bełchatów 17 31 39 5 14 3 0
2. Unia Tarnów 17 28 39 13 12 4 1
3. Siarka Tarnobrzeg 17 28 30 6 11 6 0
4. Pomezania Malbork 17 28 26 10 11 6 0
5. Avia Świdnik 17 26 23 11 11 4 2
6. Motor Lublin 17 25 26 6 10 5 2
7. Hetman Zamość 17 25 28 10 9 7 1
8. Okocimski Brzesko 17 25 21 7 9 7 1
9. FC Piaseczno 17 25 27 15 11 3 3
10. Jagiellonia Białystok 17 23 26 11 7 9 1
11. Szombierki Bytom 17 22 30 15 9 4 4
12. Hutnik Warszawa 17 22 27 16 7 8 2
13. Polonia Warszawa 17 22 25 16 8 6 3
14. Lublinianka Lublin 17 20 29 18 6 8 3
15. Wisłoka Dębica 17 17 26 25 7 3 7
16. Radomiak Radom 17 16 14 17 5 6 6
17. Błękitni Kielce 17 13 15 31 5 3 9
18. Karpaty Krosno 17 12 9 17 2 8 7

Tabela – mecze na wyjeździe

Lp. Nazwa M Pkt. B.Z. B.S. Z R P
1. Siarka Tarnobrzeg 17 19 17 14 6 7 4
2. GKS Bełchatów 17 17 15 13 4 9 4
3. FC Piaseczno 17 17 20 19 5 7 5
4. Polonia Warszawa 17 16 11 10 4 8 5
5. Lublinianka Lublin 17 15 17 28 4 7 6
6. Okocimski Brzesko 17 14 16 21 4 6 7
7. Motor Lublin 17 13 20 25 5 3 9
8. Hutnik Warszawa 17 12 15 26 4 4 9
9. Hetman Zamość 17 11 17 23 1 9 7
10. Radomiak Radom 17 10 14 24 3 4 10
11. Unia Tarnów 17 10 14 25 2 6 9
12. Jagiellonia Białystok 17 10 15 28 3 4 10
13. Szombierki Bytom 17 8 11 28 2 4 11
14. Wisłoka Dębica 17 8 14 33 2 4 11
15. Pomezania Malbork 17 8 13 35 2 4 11
16. Błękitni Kielce 17 8 9 38 1 6 10
17. Avia Świdnik 17 6 7 29 0 6 11
18. Karpaty Krosno 17 2 4 41 0 2 15

Tabele oraz minuty, w których zdobywane były bramki w meczach z GKS-em Bełchatów pochodzą ze strony GKSBelchatow.net; minuty, w których zdobywane były bramki w meczach z Radomiakiem Radom z Radomiak.com.pl; informacje o spotkaniu z Jagiellonią Białystok ze strony Jagiellonia.Neostrada.pl; pozostałe informacje źródło własne.