Remis z Błonianką

BłoniankaHutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z czwartoligową Błonianką Błonie 2:2. Sparing został rozegrany w Lesznie.

Trzy z czterech bramek padły po strzałach z rzutów karnych. W 11. minucie w polu karnym sfaulowany został Piotr Wielgosz, a z jedenastu metrów pewnie uderzył Erwin Nowik. Pod koniec pierwszej połowy Błonianka wyrównała po trafieniu byłego zawodnika Hutnika – Dawida Jarczaka. W 52. minucie rywale objęli prowadzenie po golu z rzutu karnego. W 90. minucie ręką w polu karnym zagrał zawodnik Błonianki i sędzia wskazał na jedenasty metr. Tym razem z rzutu karnego skutecznie strzelił Damian Pracki.

W najbliższą sobotę Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Sparing jest zaplanowany na godzinę 11.

Nowymi testowanymi zawodnikami byli:
– zawodnik testowany 4 (napastnik, ostatnio Liga Okręgowa)
– zawodnik testowany 5 (skrzydłowy, obcokrajowiec, liga juniorów)

Błonianka Błonie – Hutnik Warszawa 2:2 (1:1)
Bramki: Dawid Jarczak 43′, Sieński (k) 52′ – Nowik (k) 11′, Pracki (k) 90′.
w Lesznie

Skład – I połowa: Byśkiniewicz – Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko – Tazbir, Leśniewicz, Osoliński, Tarnowski – Polniak, zawodnik testowany 1.

Skład – II połowa: Pasturczyk – zawodnik testowany 2, Baranowski, Pracki, Ziółkowski – Kruk, Drożdżal, Cimochowski, zawodnik testowany 3 (zawodnik testowany 5 65′) – Szala, zawodnik testowany 4.