Stadion Hutnika może pomieścić 6 240 osób. Miejsc siedzących na krzesełkach jest 538, a pozostałych na ławeczkach i stojące 5 702. Obiekt został oddany do użytku w 1985 roku. Trybuny są tylko na połowie obiektu, z drugiej strony jest wał, niestety w przeszłości zaprzestano budowy drugiej trybuny i teraz nie ma tam nic oprócz zieleni.

Od 2008 roku, w związku z wymogami licencyjnymi, na stadionie zaczęto montować krzesełka. Wówczas siedzisk było około 330. Natomiast w związku z kolejnymi wymogami, przy awansie do III ligi, zamontowane następne krzesełka, których aktualnie jest 507. Siedziska są w różnych kolorach, przeważa czerwony, ale krzesełka są także w kolorze: białym, szarym, żółtym oraz także w barwach klubu, czyli pomarańczowe i czarne.

Do czasu, gdy Hutnik nie miał swojego stadionu, czyli do 1985 roku, mecze rozgrywał na nieistniejącym już lotnisku Młociny, na żwirze. Trwało to do 1964 roku. Potem piłkarze grali na boisku AWF Warszawa. Przez krótki okres Hutnik korzystał ze stadionu Marymontu Warszawa. Następnie, w czasie gdy stadion był w budowie, rozgrywano spotkania na zrobionym wcześniej bocznym boisku. Tuż przy Moście Północnym usytuowane jest trawiaste boisko B. Hutnik posiada jeszcze trzecie boisko tzw. C, które jest również trawiaste.

Od 2007 roku zarządcą obiektu jest jednostka m.st. Warszawy – Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa (dawniej Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji).

4  10a

10c