Makowianka – Hutnik 1:2

herbHutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Makowianką Maków Mazowiecki (Liga Okręgowa) 2:1.

Hutnicy objęli prowadzenie w 14. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki skierował Bartosz Drożdżal. Siedem minut później gospodarze doprowadzili do remisu. Zwycięski gol padł w 52. minucie. Po wrzutce z prawej strony od Bartosza Osolińskiego, bramkę zdobył Jakub Tazbir.

Był to ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowań do nowego sezonu. Za tydzień, w niedzielę, inauguracja Ligi Okręgowej. Hutnik zmierzy się na wyjeździe ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zaplanowano na godzinę 11.

Makowianka Maków Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: 21′ – Drożdżal 14′, Tazbir 52′.

Hutnik: Pasturczyk (Byśkiniewicz 46′) – Wielgosz (zawodnik testowany 1 65′), Nowik, Pracki, Turko (Ziółkowski 46′) – Tazbir (Tarnowski 70′), Baranowski (Podsiadło 65′), Osoliński, Drożdżal (Cimochowski 65′), Tarnowski (Kruk 46′) – Polniak (Szala 46′).