Rabaty i Cashback - Karta Kibica dla Prawdziwych Fanów Hutnika.

Dołącz do nas

Nowoczesny, mobilny Program Partnerski

Nowoczesna, mobilna
Społeczność kibiców

Karta Kibica Hutnika Warszawa to Społeczność Kibiców i Firm. Łączymy miłośników ładnych rzeczy i zakupów z inspirującymi przedmiotami i kreatywnymi firmami działającymi online lub/i stacjonarnie. Wkrótce także aplikacje mobilne.

Za każdy zakup zwracamy Ci pieniądze

Za każdy swój zakup
otrzymujesz rabat

Jako Uczestnik Karty Kibica Hutnika Warszawa masz wiele korzyści, w tym finansowe. Wystarczy, że podczas zakupu pokażesz Kartę Kibica lub nawet powiesz sprzedawcy swój numer ID. Dzięki temu uzyskasz atrakcyjny rabat na zakupy.

Bo wierzymy, że działa polecanie

Masz jeszcze też inne
bonusy

Karta kibica to wcześniejsze powiadomienia o koncertach, atrakcyjnych wystawach, promocjach czy innych wydarzeniach przezaczonych specjalnie dla Kibiców Hutnika Warszawa. Zamów już dziś swoją kartę.

Dołącz już dziś do Społeczności Kibiców Hutnika Warszawa

Masz OLBRZYMI wybór produktów

Chcemy tworzyć z Tobą świat zakupów łącząc zakupy tradycyjne i internetowe. Proponujemy Ci dostęp do ponad STU TYSIĘCY (100 000 !!!) produktów i usług dostępnych w jednym miejscu, 24h na dobę. Ta liczba wciąż rośnie i Ty również możesz dołączyć kolejnego przedsiębiorcę do naszej społeczności :)

Za zakupy otrzymujesz rabaty

Dlatego, że jesteś z nami możesz nabywać ulubione produkty i usługi otrzymując rabaty. Czyli oprócz fajnej rzeczy którą znajdziesz - dodatkowy bonus dla Ciebie.

Pomagamy Ci Tworzyć i utrzymywać relacje

Zawsze chcieliśmy, by miejsca, do których lubimy wracać czy osoby, które znamy były w zasięgu ręki. W Karcie Kibica możesz wysyłać wiadomości do osób, które zapisałeś do Społeczności oraz firm, w których kupujesz. Również mobilnie. Udostępniamy Ci też Twój profil, poprzez który możesz poznawać kolejnych znajomych. Znajduj już dziś ludzi, którzy lubią podobne produkty co Ty.

Tworzysz kolekcje i inspirujesz innych

Możesz wyszukiwać unikalne produkty w ofercie firm i udostępniać innym najlepsze produkty w Internecie. Możesz pisać poprzez Facebook, Twitter, Pinterest. W ten sposób pomagasz Twoim bliskim, znajomym i wszystkim innym wybierać.

Łatwo znajdujesz informacje

Dostarczamy Ci informacje o produktach, usługach i Partnerach handlowych (tradycyjnych i Internetowych) zaprezentowane w przystępny sposób. Zobaczysz dane teleadresowe wraz z mapą, stronę Internetową oraz oferty czy prezentacje video. Do tego opis firmy, rozpoznawalne logo oraz zdjęcie profilowe, o których jakość dbamy razem z Partnerem handlowym.

Gry, konkursy, promocje i zabawa

Z naszymi partnerami organizujemy dla Ciebie liczne gry i konkursy - bo przecież również i one są ważne, prawda ?

Korzyści dla Przedsiębiorców

Masz nowoczesny Program Partnerski

Otrzymujesz od nas innowacyjne w skali Polski i świata rozwiązania techniczne (aplikacje czytników kart na urządzenia mobilne, aplikacje dla klientów). Do tego oczywiście komplet potrzebnych materiałów (czyli karty, naklejki, plakaty itp.).

Wspieramy sprzedaż tradycyjną i internetową

Posiadamy narzędzia do integracji ze sklepami zarówno internetowymi jak i tradycyjnymi.

Dajemy Ci narzędzia statystyczne

Dzięki nim przez 24h na dobę z dowolnego miejsca na świecie masz dostęp do wyników sprzedaży w Twojej firmie. Dodatkowo możesz integrować dane ze swoimi systemami - umożliwiamy export do plików xls.

Wierzymy w sprzedaż opartą o relacje

Klient będzie dla Ciebie zawsze kimś wyjątkowym. System komentarzy oraz osobistych wiadomości do klientów sprawia, że jesteście w stałym kontakcie. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować ofertę do rzeczywistych potrzeb Klientów.

Kanały reklamowe XXI wieku

Twoje produkty i usługi promujemy w mediach społecznościowych, na naszych Stronach Internetowych oraz w aplikacji mobilnej. Nie do przecenienia jest marketing szeptany osób uczestniczących w Programie. Całość wspomagamy siatką linków afiliacyjnych i fotokodami, aby jak najskuteczniej docierać do nowych Klientów.

Stosujemy grywalizację

Możesz organizować akcje marketingowe i przyznawać dodatkowe Wynagrodzenia osobom, które wykonają określone przez Ciebie zadania. To nowoczesne i mocno angażujące narzędzie.

Wdrożenie jest szybkie i proste

Nie wymaga również zakupu żadnych dodatkowych urządzeń. Przeszkolenie personelu trwa krócej niż zjedzenie obiadu, a pomocne materiały przygotowane są na jednostronicowych kartkach papieru.