Hutnik spadł do Ligi Okręgowej

herbHutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Pogonią II Siedlce 1:0, w meczu 38. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Jednak Mławianka Mława pokonała u siebie Bug Wyszków 4:1, co oznacza, że klub z Bielan spadł do Ligi Okręgowej…

W 8. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kamil Wiśniewski, lecz uderzył obok bramki. Dwie minuty później skuteczny za to był Jakub Mierzejewski, który minął golkipera i wpakował piłkę do bramki. Pięć minut potem dogodną okazję miał Maksymilian Vogtman, ale uderzył tuż nad poprzeczką. Hutnicy stwarzali kilka dogodnych okazji i kontrolowali przebieg meczu. Jednak wieści z Mławy były negatywne…