Hutnik – Escola 3:1

escola_varsoviaHutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Escolą Varsovia 3:1. Escola to beniaminek Ligi Okręgowej. Sparing został rozegrany w Rembertowie.

Do przerwy Escola prowadziła po trafieniu z 43. minuty. W drugiej połowie Hutnicy zdobyli trzy bramki. Do remisu doprowadził Paweł Tarnowski. Pomocnik Hutnika oddał strzał z 10 metrów, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Dwa kolejne gole padły po rozegraniu rzutów rożnych. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Erwin Nowik.

Z bielańskiego klubu odszedł Mateusz Siedlecki, który nie wznowił treningów.

Hutnik Warszawa – Escola Varsovia 3:1 (0:1)
Bramki: Tarnowski 74′, Nowik 82′, 90′ – 43′.
na boisku przy ul. Strażackiej 121

Żółte kartki: Baranowski, Wielgosz.

Czerwona kartka: Baranowski (42. minuta).

Skład – I połowa: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko – Kruk, Baranowski, Leśniewicz, Tazbir – Polniak, Szala.

Skład – II połowa: Pasturczyk – Wielgosz (Turko 68′), Nowik, Pracki, Ziółkowski – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Osoliński, Tarnowski – Drożdżal, Cimochowski.