Hutnik – Drukarz 1:2

Drukarz WarszawaHutnik Warszawa przegrał z czwartoligowym Drukarzem Warszawa 1:2. Sparing został rozegrany w Rembertowie, przy ul. Strażackiej 121.

Do przerwy Drukarz prowadził po bramce z 43. minuty. Gol padł po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową. Hutnicy wyrównali w 59. minucie. Po akcji Bartosza Osolińskiego bramkę z kilku metrów zdobył nowy testowany napastnik. W ostatniej minucie sparingu rywal zdobył zwycięskie trafienie.

Nowymi testowanymi zawodnikami byli:
– zawodnik testowany 1 (napastnik, Liga Okręgowa)
– zawodnik testowany 3 (skrzydłowy, Liga Okręgowa)

W bielańskim zespole nie będzie występował Jakub Mierzejewski, który nie wznowił treningów.

W najbliższą środę Hutnik rozegra jeszcze jeden mecz towarzyski. O godzinie 19, w Lesznie, klub z Bielan zmierzy się z czwartoligową Błonianką Błonie.

Hutnik Warszawa – Drukarz Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: zawodnik testowany 6 59′ – 43′, 90′.
przy ul. Strażackiej 121

Żółte kartki: Nowik, Polniak.

Hutnik: Pasturczyk (Byśkiniewicz 46′) – Wielgosz (Podsiadło 60′), Nowik (zawodnik testowany 2 60′), Zezula (Pracki 45′), Turko (Ziółkowski 46′) – Drożdżal (Kruk 46′), Baranowski (zawodnik testowany 4 73′), Leśniewicz (Cimochowski 60′), Osoliński (Polniak 60′), Tarnowski (zawodnik testowany 3 60′) – Szala (zawodnik testowany 1 46′).