Hutnik – Delta: Zapowiedź

Delta SłupnoW sobotę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Deltą Słupno, w meczu 37. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Delta zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli z 20 punktami na koncie i straciła już szanse na utrzymanie. Nasz przeciwnik wygrał cztery razy, ośmiokrotnie remisował i dwadzieścia cztery raz przegrał. Bilans bramkowy Delty to 35-80.

Hutnik znajduje się na spadkowej, czternastej pozycji, z dorobkiem 46 punktów. Hutnicy dotychczas odnieśli trzynaście zwycięstw, siedmiokrotnie remisowali oraz doznali szesnastu porażek. Nasz bilans goli to 51-51.

W rundzie jesiennej zespół z Bielan wygrał na wyjeździe z Deltą 2:0.

Warianty dotyczące utrzymania i gry w barażu:

Aby Hutnik zapewnił sobie utrzymanie:

– musi odnieść dwa zwycięstwa oraz
– dwie z trzech drużyn muszą zdobyć maksymalnie: Bzura jeden punkt, Bug jeden punkt i Mławianka trzy punkty

lub

– musi odnieść dwa zwycięstwa oraz
– Bzura zdobędzie jeden punkt, Bug dwa punkty, a Mławianka maksymalnie trzy punkty; wówczas wyprzedzamy Mławiankę oraz w „małej tabeli” między nami, Bzurą i Bugiem, jesteśmy nad Bzurą, co dawałoby 12. miejsce

Aby zająć miejsce barażowe trzeba awansować w tabeli o jedną pozycję. Do zakończenia rozgrywek na miejscu barażowym może wystarczyć jedna wygrana. W takim wariancie Mławianka nie może zdobyć ani jednego punktu w ostatnich dwóch meczach. Warianty dotyczące zajęcia pozycji barażowej:

– Hutnik musi zdobyć trzy punkty
– Mławianka nie może zdobyć ani jednego punktu

lub

– Hutnik musi zdobyć sześć punktów
– Mławianka może zdobyć w tym wariancie cztery punkty, Bug dwa punkty, ale wówczas Bzura musi zdobyć jeden punkt; wtedy w „małej tabeli” między czterema drużynami, wyprzedzamy tylko Bzurę i zajmujemy barażową, trzynastą lokatę

blog comments powered by Disqus
blog comments powered by Disqus