Hutnik – Delta 2:0

herbHutnik Warszawa wygrał u siebie z Deltą Słupno 2:0, w meczu 37. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy był bezbramkowy remis. Tuż po zmianie stron, w 50. minucie Hutnicy objęli prowadzenie. Z lewej strony boiska Łukasz Szala minął obrońcę i zagrał wzdłuż linii bramkowej do Pawła Szczęcha, który z bliska pokonał bramkarza gości. Rezultat meczu w 83. minucie ustalił Bartosz Kowalski. Napastnik Hutnika minął defensorów Delty i strzałem po ziemi zdobył bramkę.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, klub z Bielan zagra na wyjeździe z Pogonią II Siedlce. Będzie to ostatnia kolejka IV ligi.

Hutnik Warszawa – Delta Słupno 2:0 (0:0)
Bramki: Szczęch 50′, Kowalski 83′.

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Baranowski – Wielgosz (Mierzejewski 57′), Podsiadło, Szczęch (Jankowski 81′), Wiśniewski, Szala (Martynov 90′) – Vogtman (Kowalski 68′).

Sędzia: Adam Trędowicz (Mińsk Mazowiecki).